Rolnik szuka żony Mateusz porównywany do Jessiki

"Rolnik szuka żony" 7: Internauci porównują Mateusza do Jessiki! "Musi być, żeby oglądalność była"

Rolnik szuka żony Mateusz porównywany do Jessiki

Pamiętacie Jessikę z 5. edycji "Rolnik szuka żony"? Kandydatka Krzysztofa była jedną z najbardziej wyrazistych uczestniczek wszystkich dotychczasowych edycji. Zasłynęła dzięki swojej szczerości, zabawnym gafom językowym i oczywiście barwnym stylizacjom. Po każdym odcinku "Rolnika" w sieci pojawiało się mnóstwo komentarzy dotyczących Jessiki i zanim odeszła z programu była jego największą gwiazdą.

W nowej edycji "Rolnik szuka żony" 7 to Mateusz wyrasta na największą i najbardziej kontrowersyjną gwiazdę programu. Niektórzy widzowie wprost porównują kandydata Magdaleny do Jessiki!

barman to taka Jesica z poprzedniej edycji, musi być, żeby oglądalność była - pisze wprost jeden z Internautów. 

Mateusz z "Rolnik szuka żony" zostanie gwiazdą siódmej edycji?

Mateusz z "Rolnik szuka żony" już od pierwszych odcinków budzi ogromne emocje. Widzowie podkreślają, że nie pasuje on do Magdaleny i został wybrany jedynie po to, aby w programie nie było nudno. Mężczyzna nie ukrywa, że niewiele wie o życiu na wsi, ale nie przeszkadza mu to, co jakiś czas zaskakiwać pytaniami o zawód rolnika, które wzbudzają ogromne emocje. 

Największe słowa krytyki pojawiły się w związku z faktem, że Mateusz po przyjeździe do gospodarstwa Magdaleny w pokoju sięgnął po alkohol. 

na wstępie piwo , to daje dużo do myślenia o trybie życia tego Pana Przyjechał dla zabawy i przygody. Nie ma zamiaru zakładać rodziny.Chce się bawić i używać życia. Zle zrobiła,ze Go wybrała

Mateusz zdecydowanie zbyt pewny siebie. Z resztą on przyjechal na wieś tylko dla rozrywki i żeby się pokazać. Brak słów. Nie sądzę żeby stworzył poważny związek z rolniczką.

Sądzicie, że uczestnik ma szansę zostać w gospodarstwie Magdaleny? Już wcześniej pisaliśmy, że nazwa, jaką posługuje się Mateusz na Instagramie jest dosyć wymowna!

Zobacz także: Zmiana w emisji "Rolnik szuka żony"! Za tydzień nie zobaczymy nowego odcinka programu! 

W 7. edycji to Mateusz wydaje się najbardziej rozrywkowym uczestnikiem i nie ukrywa, że niewiele wie o życiu na wsi. 

Kandydat Magdy z "Rolnik szuka żony", Mateusz
Rolnik szuka żony

Jessica była gwiazdą 5. edycji "Rolnik szuka żony". 

Jessica Rolnik szuka żony

 

Więcej na temat Rolnik szuka żony
Przeładuj

"Hotel Paradise: Ivan odpowiada na zarzuty Aty! "Została urażona damska duma”. Tego nie pokazali w telewizji!

zobacz 05:13