Party Stories
Martyna Wojciechowska o dramatycznej diagnozie
Doda w zielonej marynarce
Agnieszka Woźniak Starak w białym t-shircie na konferencji Big Brothera
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
Rolnik szuka żony Mateusz porównywany do Jessiki
TV-Show

"Rolnik szuka żony" 7: Internauci porównują Mateusza do Jessiki! "Musi być, żeby oglądalność była"

"Rolnik szuka żony" 7: Internauci porównują Mateusza do Jessiki! "Musi być, żeby oglądalność była"

Pamiętacie Jessikę z 5. edycji "Rolnik szuka żony"? Kandydatka Krzysztofa była jedną z najbardziej wyrazistych uczestniczek wszystkich dotychczasowych edycji. Zasłynęła dzięki swojej szczerości, zabawnym gafom językowym i oczywiście barwnym stylizacjom. Po każdym odcinku "Rolnika" w sieci pojawiało się mnóstwo komentarzy dotyczących Jessiki i zanim odeszła z programu była jego największą gwiazdą.

W nowej edycji "Rolnik szuka żony" 7 to Mateusz wyrasta na największą i najbardziej kontrowersyjną gwiazdę programu. Niektórzy widzowie wprost porównują kandydata Magdaleny do Jessiki!

barman to taka Jesica z poprzedniej edycji, musi być, żeby oglądalność była - pisze wprost jeden z Internautów. 

Rolnik szuka żony: Za tę stylizację poleciały na nią gromy. Paweł: "Mnie też się nie podobało!". A co na to Marta?

Mateusz z "Rolnik szuka żony" zostanie gwiazdą siódmej edycji?

Mateusz z "Rolnik szuka żony" już od pierwszych odcinków budzi ogromne emocje. Widzowie podkreślają, że nie pasuje on do Magdaleny i został wybrany jedynie po to, aby w programie nie było nudno. Mężczyzna nie ukrywa, że niewiele wie o życiu na wsi, ale nie przeszkadza mu to, co jakiś czas zaskakiwać pytaniami o zawód rolnika, które wzbudzają ogromne emocje. 

Największe słowa krytyki pojawiły się w związku z faktem, że Mateusz po przyjeździe do gospodarstwa Magdaleny w pokoju sięgnął po alkohol. 

na wstępie piwo , to daje dużo do myślenia o trybie życia tego Pana Przyjechał dla zabawy i przygody. Nie ma zamiaru zakładać rodziny.Chce się bawić i używać życia. Zle zrobiła,ze Go wybrała

Mateusz zdecydowanie zbyt pewny siebie. Z resztą on przyjechal na wieś tylko dla rozrywki i żeby się pokazać. Brak słów. Nie sądzę żeby stworzył poważny związek z rolniczką.

Sądzicie, że uczestnik ma szansę zostać w gospodarstwie Magdaleny? Już wcześniej pisaliśmy, że nazwa, jaką posługuje się Mateusz na Instagramie jest dosyć wymowna!

Zobacz także: Zmiana w emisji "Rolnik szuka żony"! Za tydzień nie zobaczymy nowego odcinka programu! 

W 7. edycji to Mateusz wydaje się najbardziej rozrywkowym uczestnikiem i nie ukrywa, że niewiele wie o życiu na wsi. 

Kandydat Magdy z
Rolnik szuka żony

Jessica była gwiazdą 5. edycji "Rolnik szuka żony". 

Jessica Rolnik szuka żony

 

Mateusz, kandydat Magdy z "Rolnik szuka żony" 7
Mat. prasowe
Newsy
Internauci ostro krytykują Mateusza, kandydata Magdy z "Rolnik szuka żony"! To, co zrobił zszokowało widzów
Internauci ostro krytykują Mateusza, kandydata Magdy z "Rolnik szuka żony"! To, co zrobił zszokowało widzów

Internauci ostro ocenili zachowanie Mateusza z "Rolnik szuka żony"! Fani programu Telewizyjnej Jedynki nie ukrywają, że są zszokowani tym, co kandydat Magdy zrobił po przyjeździe do jej domu. Zdecydowana większość widzów, którzy komentowali ostatni odcinek na Facebooku, ocenia, że tylko jeden z kandydatów pasuje do Magdy i z pewnością nie jest to Mateusz. Spójrzcie tylko na te komentarze! Za co oberwało się Mateuszowi? Internauci krytykują Mateusza W ostatnim odcinku "Rolnik szuka żony" i kandydaci i kandydatki Magdaleny, Macieja, Pawła, Józefa i Dawida przyjechali do ich domów. Teraz uczestnicy siódmej edycji programu spędzą ze sobą kilka dni i będą mieli okazję bliżej się poznać. Patrząc na komentarze na Facebooku wszystko wskazuje na to, że w ostatnim odcinku "Rolnika" największe emocje wzbudził Mateusz, kandydat Magdy. 27-letni Mateusz jest menadżerem restauracji. Kandydat Magdy przed kamerą przyznał, że w czasie wolnym lubi spędzać czas ze znajomymi i chodzić po restauracjach i klubach. Co ciekawe, Mateusz nie ukrywał również, że nie wie, jak wygląda życie na wsi... W ostatnim odcinku "Rolnik szuka żony" mężczyzna zdradził nawet, że nie wie, z czego wyrasta ziemniak. Pomimo małej wiedzy o rolnictwie Mateusz był bardzo śmiały i pewny siebie na gospodarstwie Magdy. Niestety, jego zachowanie zniesmaczyło internautów. Najbardziej oberwało mu się za to, co zrobił w pokoju po przyjeździe do rolniczki... - No nie ma to jak przyjechać do dziewczyny i od razu walnąć browara z kolegą w pokoju 😂😂😂 - Pan Barman zaczął jak przystało od piwka... 😊 Ciekawe jak powstają te ziemniaki 🥔 z nasion😉😉... No czekamy na kolejne ciekawostki.. - I przyjechał Belmondo Pks-em z flaszką w torbie. Strach żeby po tych trunkach byka nie...

Paweł i Sandra z Rolnik szuka żony
Facebook
Newsy
Paweł z "Rolnik szuka żony" nie wybrał swojej faworytki, Sandry. Jak na decyzję rolnika zareagowali internauci? 
Paweł z "Rolnik szuka żony" nie wybrał swojej faworytki, Sandry. Jak na decyzję rolnika zareagowali internauci? 

Internauci są zachwyceni Pawłem z siódmej edycji "Rolnik szuka żony"! Fani programu bardzo pozytywnie ocenili rolnika, który w ostatnim odcinku zdecydował, że do dalszego etapu nie zaprosi swojej faworytki, Sandry. Jak skomentowali zaskakującą decyzję Pawła? Zobaczcie, co fani programu pisali po ostatnim odcinku wyemitowanym w minioną niedzielę! Internauci ocenili zachowanie Pawła Wszystko wskazuje na to, że widzowie bardzo polubili Pawła z siódmej edycji "Rolnik szuka żony". Fani od samego początku mocno kibicują rolnikowi, który w przeszłości wziął udział w  show Polsatu "Wyspa przetrwania". Dziś Paweł szuka wielkiej miłości w hicie TVP i nie ukrywa, że jest zachwycony kobietami, które napisały do niego listy. Początkowo największą faworytką Pawła była Sandra. Rolnik był zachwycony listem od 27-letniej kobiety dlatego zaprosił ją do programu. Niestety, wszystko wskazuje na to, że już po pierwszym spotkaniu czar prysł. Sandra w rozmowie z Pawłem głośno przyznała, że nie wie, czy jest gotowa zamieszkać na wsi. Rolnik postanowił jednak dać jej kolejną szansę i zdecydował, że Sandra przejdzie do kolejnego etapu. Niestety, w ostatnim odcinku "Rolnik szuka żony" okazało się, że między rolnikiem a Sandrą nie zaiskrzyło. Za dużo nas różni, ale bardzo Cię lubię i podziwiam - powiedział Paweł. Rolnik w bardzo delikatny sposób podziękował Sandrze za dalszy udział w programie i nie zaprosił jej do swojego domu. Jak na decyzję Pawła zareagowali internauci? Są zachwyceni jego postawą! - Bardzo fajny, kulturalny człowiek. Świetnie wybrał. Aż chce się oglądać dalej tego Pana - Wielkie wow i brawa za wybór i odesłanie tej małej Sandry. - Wybrał bardzo mądrze. Widać, że było mu trudno i bardzo przemyślał tę decyzję. I odrzucił wydawałoby się...

Kandydat Magdy z "Rolnik szuka żony", Mateusz
Rolnik szuka żony
Newsy
Rolnik szuka żony 7. Mateusz nie traktuje Magdy poważnie? "Ona chce jeszcze się rozerwać. Siedzenie w magazynie z ziemniakami nie jest szczęśliwe"
Rolnik szuka żony 7. Mateusz nie traktuje Magdy poważnie? "Ona chce jeszcze się rozerwać. Siedzenie w magazynie z ziemniakami nie jest szczęśliwe"

Za nami kolejny odcinek programu "Rolnik szuka żony" . Najwięcej emocji wzbudziło szczere wyznanie Józefa, ale również zachowanie Mateusza, kandydata Magdy. Na początku odcinka Magda stwierdziła, że najbardziej czeka... na Pawła, mimo że jej pierwszym zauroczeniem był Adam. A Mateusz? Zdaniem Magdy, przy Mateuszu z pewnością nie wiedziałaby, co to nuda... Mateusz z "Rolnik szuka żony" - kim jest? Co robi kandydat Magdy? Mateusz ma 27 lat, mieszka w Gdyni od ośmiu lat i jest menadżerem restauracji. To ciężka praca, ale Mateusz nie narzeka, ponieważ bardzo lubi to co robi. W wolnym czasie lubi spotykać się ze znajomymi, chodzić po restauracjach i klubach. Mateusz nie wie, jak żyje się na wsi. Chce sprawdzić, czy mu się spodoba totalnie inne życie... Magda chyba nie szuka jeszcze kogoś na tyle poważnie, żeby mieć od razu z nim dzieci. Tylko ona chce jeszcze się rozerwać, przeżyć coś ciekawego. Nie uważam, żeby wieczne siedzenie w magazynie z ziemniakami było czymś szczęśliwym - powiedział Mateusz. Niektórzy fani stwierdzili, że te słowa to za dużo. Dlaczego? Ponieważ Magda w swojej wizytówce mówiła wprost, że czuje że przyszedł już czas na założenie rodziny: Czuję, że jestem gotowa na rodzinę. Chciałabym być mamą i mieć męża obok siebie. Chciałabym żyć, żyć szczęściem - powiedziała Magdalena w swojej wizytówce. Czy Mateusz tego nie dosłyszał? Zobacz także:  QUIZ z "Rolnik szuka żony"! Wiesz, co słychać u uczestników programu? Kiedy Mateusz przyjechał do Magdy, poczuł się bardzo pewnie. Od razu chciał próbować wszystkiego - był zdecydowanie bardziej rozgadany od Adama. Jednak największe wrażenie na wszystkich, zarówno na Magdzie, jak i jej rodzicach, zrobił Paweł. Wszyscy zgodnie stwierdzili, że jest połączeniem...

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner