Małgorzata i Paweł z "Rolnik szuka żony 4" Rolnik szuka żony 4 odc. 11 randka Małgosi i Pawła Rolnik szuka żony 4 odc. 11 randka Małgosi i Pawła Rolnik szuka żony 4 odc. 11 randka Małgosi i Pawła Małgorzata i Paweł z "Rolnik szuka żony"
Małgorzata i Paweł z "Rolnik szuka żony 4"
Materiały prasowe
Nie za szybko? :)
1/5
Małgorzata i Paweł z "Rolnik szuka żony 4"
Materiały prasowe

Przed nami finałowy odcinek programu "Rolnik szuka żony 4", który zobaczymy już w najbliższą niedzielę. Zwiastun finału show zdradził już, że związek Małgorzaty i Pawła nie tylko przetrwał, ale również przerodził się w poważne uczucie. Rolniczka z Podlasia i jej wybranek stworzyli jedną z najlepiej dobranych par tej edycji programu. Choć ich związek nie jest długi, to zakochani nie ukrywają, że myślą o wspólnej przyszłości. Czy w swoich marzeniach uwzględniają również... plany rodzicielskie?

 

Zobacz też: Rolniczka Małgorzata wydała oświadczenie! Napisała, co łączy ją z Pawłem oraz... zdradziła sekret ich podobieństwa

 

Małgosia udzieliła szczerego wywiadu, w którym zdradziła, czy planuje potomstwo! Przeczytaj na następnej stronie.

 

Polecamy: "Rolnik szuka żony 4": Poprzednio hejt, a teraz? Fani zachwyceni związkiem Małgosi i Pawła: "Jak dwie połówki jabłka"

2/5
Rolnik szuka żony 4 odc. 11 randka Małgosi i Pawła
Mat. prasowe

Rolniczka Małgorzata z czwartej edycji programu popularnego show Telewizji Polskiej udzieliła wywiadu magazynowi "Rewia". Małgosia nie ukrywała, że między nią a Pawłem wszystko układa się znakomicie, a udział w programie przyniósł jej samej założony cel, czyli znalezienie mężczyzny, z którym tworzy udany związek. A jak rolniczka odpowiedziała na pytanie o dzieciach?

- Wartości rodzinne są dla mnie szalenie ważne i oczywiście marzę o pełnej rodzinie, z mężem i gromadką dzieci, ale wszystko w swoim czasie. Jeżeli coś ma się wydarzyć, to nadejdzie we właściwym momencie - powiedziała Małgorzata.

Bardzo dyplomatyczna odpowiedź. ;) Małgosia wyznała również, dlaczego tak długo był samotna. Powód może was zaskoczyć! Przeczytajcie na następnej stronie.

Zobacz: "Rolnik szuka żony 4": Sara zamieściła w sieci filmik z finału! Widać na nim Justynę i Anię oraz... pewnego mężczyznę z programu!

3/5
Rolnik szuka żony 4 odc. 11 randka Małgosi i Pawła
Mat. prasowe

- Mieszkam na wsi i czułam się zamknięta w swoim środowisku. Wszyscy się tu znają, więc jeśli miałabym zakochać się w kimś stąd, już dawno by się to wydarzyło. Ciężko tu poznać kogoś nowego, a z portali randkowych nie korzystałam, bo najcenniejszy dla mnie jest kontakt na żywo. Zgłosiłam się do programu, bo chciałam poznać wartościowego człowieka, który ma swoje pasje, co dla wielu ludzi ze wsi jest abstrakcją. Myślą, że mam zbyt wygórowane oczekiwania w stosunku do życia, ale ja tak nie uważam - powiedziała Małgorzata w "Rewii".

Zobacz: POJEDYNEK: Małgosia z "Rolnika" i blogerka Littlemonster96 w identycznej sukience! Która lepiej?

4/5
Rolnik szuka żony 4 odc. 11 randka Małgosi i Pawła
Mat. prasowe

Małgorzata początkowo zaprosiła do swojego domu trzech kandydatów: Pawła, Pawła i Dawida. Choć wszyscy trzej panowie starali się o względy rolniczki, to właśnie Paweł skradł je serce.

5/5
Małgorzata i Paweł z "Rolnik szuka żony"
Materiały prasowe

Małgosia i Paweł nie kryją swojego gorącego uczucia! A widzowie show mocno im kibicują. Myślcie, że będzie ślub? ;)

Więcej na temat Rolnik szuka żony