Karol i Jagoda z Rolnik szuka żony Rolnik szuka żony 4 Jagoda poznała rodziców Karola Rolnik szuka żony 4 Jagoda poznała rodziców Karola Rolnik szuka żony 4 Jagoda Rolnik szuka żony 4 Karol
Karol i Jagoda z Rolnik szuka żony
Materiały prasowe
1/5
Karol i Jagoda z Rolnik szuka żony
Materiały prasowe

Po emisji 11. odcinka programu "Rolnik szuka żony 4" w internecie nie brakuje zabawnych komentarzy na temat Karola. Rolnik po raz kolejny spotkał się z nową kandydatką, Jagodą. Między nimi powoli rodzi się uczucie, choć oboje są jeszcze bardzo ostrożni w określaniu swoich zamiarów względem drugiej osoby. Karol nie kryje jednak, że Jagoda bardzo mu się podoba i widzi w niej potencjalną kandydatkę na partnerkę życia. Po ostatnim spotkaniu stwierdził nawet, że jest bardzo szczęśliwy. Internauci uważnie obserwują miłosne perypetie rolnika i... delikatnie żartują z kochliwości Karola. ;)

 

Zobacz też: Rolnik szuka żony: Jagoda miała brać ślub! Teraz jest szczęśliwa z Karolem

 

Co więcej, oprócz żartobliwych komentarzy na temat Karola, w sieci pojawił się również zabawny mem z rolnikiem w roli głównej. Trafia w punkt! Zobaczcie go na następnej stronie!

 

Polecamy: "Nie chcieliśmy miejskiej babeczki". Marta Manowska na sesji dla "Vivy!" wskoczyła nago do jeziora

2/5
Rolnik szuka żony 4 Jagoda poznała rodziców Karola
Mat. prasowe

W ostatnim odcinku Jagoda odwiedziła Karola w jego domu. Nowa wybranka rolnika od razu przypadła do gustu jego rodzicom, a i sam Karol nie krył zachwytów nad nową bohaterką. Nie brakowało komplementów i czułych gestów. Fani programu zauważyli, że rolnik często używał podobnych określeń również w przypadku dwóch poprzednich dziewczyn, z którymi udało mu się nawiązać więź. Internauci w żartobliwy sposób komentowali zachowanie Karola.

- On jakiś niezdecydowany tu nagle zachwycony Sarą, a z Jagodą już by się żenił, podekscytowany jakby miał pierwszą dziewczynę, dziwny koleś.

- Och, Karol...

- Karola to strach do sklepu wysłać bo zobaczy „to coś” w ekspedientce.

- Nie mam ochoty ich oglądać. Karol i te jego "trudno to opisać" "wspaniale" itp
Czuję przesyt jego niby słodkością.

- Dobrze że nie ma kolejnych kandydatek bo był po trzykroć szczęśliwy - piszą fani.

Fani żartują z Karola z
Facebook/Rolnik szuka żony

Karol stał się nawet bohaterem zabawnego mema, w którym uchwycono jego wszystkie zabawne powiedzonka. Nas rozbawił do łez!

Rolnik szuka żony 4: Karol mem
Facebook
3/5
Rolnik szuka żony 4 Jagoda poznała rodziców Karola
Mat. prasowe

Przypomnijmy, że początkowo faworytką Karola była Justyna, która zauroczyła rolnika już na etapie listów. Później Karolowi wyraźnie wpadła w oko Sara. Między parą doszło nawet do pocałunków i innych czułych gestów. Jednak po wypadku Sary w domu Karola, rolnik nie wybrał żadnej z kandydatek. Postanowił spotkać się z Jagodą, która również napisała do niego list. 

4/5
Rolnik szuka żony 4 Jagoda
Mat. prasowe

Jagoda wyraźnie przypadła Karolowi do gustu. A i ona wydaje się być mocno zainteresowana rolnikiem. 

5/5
Rolnik szuka żony 4 Karol
Mat. prasowe

Czy kochliwy Karol w końcu znalazł swoją miłość? Trzymamy za to kciuki!

Więcej na temat Rolnik szuka żony