Party Stories
Rolnik szuka żony 4 Jagoda pokazała zdjęcie z randki z Karolem. Związek nadal trwa
Instagram
TV-Show

Rolnik szuka żony: Jagoda pokazała zdjęcie z randki z Karolem. "Dziękuję Ci K. że pojawiłeś się w moim życiu". Co na to fani? Krytykują!

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Rolniek zuka żony święta
TV-Show
Kiedy TVP pokaże świąteczny odcinek show „Rolnik szuka żony”? Znamy szczegóły! 
Już nie możemy się doczekać!

Kiedy będzie odcinek świąteczny „Rolnik szuka żony”? Jak się dowiedzieliśmy - rolnicy dopiero wejdą na plan, by go nagrać! Przed nami jeszcze dwa odcinki  „Rolnik szuka żony 4” . Wiadomo już jednak, kiedy emisja najbardziej emocjonującego odcinka show, czyli świątecznego wydania programu.   Kiedy świąteczny odcinek "Rolnik szuka żony"?   25 grudnia, czyli w drugi dzień świat Bożego Narodzenia, zobaczymy świąteczne spotkanie z „Rolnik szuka żony”. Na razie odcinek jest w planach, bo nieprawdą jest - jak podawały w tym tygodniu niektóre media - że już został nagrany. Dopiero pod koniec listopada ruszą zdjęcia. A co jest w scenariuszu?    Z odcinka dowiemy się, jak układa się życie rolnikom z obecnej i poprzednich edycji! Czy Szymon i Agnieszka nadal są ze sobą? Czy inni rolnicy znaleźli swoje szczęście? Jak wyglądał ślub Kasi i Dawida? Jak Paweł Szakiewicz cieszy się z tego, że zostanie ojcem? Czy Ania Michalska ma partnera?   Czy wszyscy mają wymarzonych partnerów i związki, które były się utrzymały?   Zobacz:   Mamy finałowe ZDJĘCIA z "Rolnik szuka żony"! Które pary przetrwały? A kogo zabrakło w finale?   Emocji z pewnością nie zabraknie!    Zobacz także:   "Rolnik szuka żony" niezaprzeczalnym hitem w TVP. Ustępuje już miejsca tylko "M jak miłość"! Jaka jest oglądalność?   Czy Staszek ułożył sobie życie? Czy związek Jagody i Karola przetrwał? A brzuszek Martyny Szakiewicz rośnie :).

Rolnik szuka żony - co w nowym odcinku?
TV-Show
"Rolnik szuka żony": Co w najnowszym odcinku? Smutny Karol: "Wracam do pozycji zerowej"!
Co wydarzy się w kolejnym odcinku programu?

Co wydarzy się najbliższym odcinku "Rolnik szuka żony"? Na Facebooku programu pojawił się właśnie zwiastun. A w nim uczestnicy show jadą do domu swoich wybranków. Ale tylko niektórzy... Warto bowiem przypomnieć, że Karol odesłał do domu wszystkie swoje wybranki i wspomniał Marcie Manowskiej, że chciałby zobaczyć się z tajemniczą Jagodą, która również przysłała list. W zwiastunie rolnik mówi: Można powiedzieć, że z dziewczynami nie utrzymuję kontaktu, wracam do pozycji zerowej, do pozycji wyjścia - mówi wyraźnie przygnębiony. Zobacz także:  Karol z "Rolnik szuka żony" komentuje udział Justyny w wyborach miss i "Grze wstępnej": "Wkurzyłem się! U mnie święty Antoni..."  Wesoło nie jest również u Zbyszka. Jedna z kandydatek, Ewa, zrezygnowała z show, a z drugą, Iwoną, uznali, że nie ma szans na miłość. Zobacz:  "Rolnik szuka żony 4": Nieoczekiwany obrót spraw u Zbyszka! Decyzja rolnika sprawiła, że polały się łzy W zwiastunie Zbyszek nostaligicznie mówi: Słońce wyszło, może słonce wyjdzie u mnie - łatwo usłyszeć nadzieję w głosie Zbyszka!  Co u Małgosi, Mikołaja i Piotra? Zobaczcie zwiastun nowego odcinka! Zobacz:  "Za duża różnica wieku! Ona będzie za bardzo dominująca!" Fani "Rolnik szuka żony" nie wróżą wspólnej przyszłości Małgosi i Pawła!   Czy Zbyszek znajdzie miłość?

Rolnik szuka żony 4  - Piotr z Emilią, Karol z Sarą
Mat. prasowe
TV-Show
Znamy wyniki oglądalności "Rolnik szuka żony 4". Padł rekord?
Ile osób oglądało 6. odcinek show?

Za nami najbardziej sensacyjny odcinek 4.edycji " Rolnik szuka żony ". Dlaczego? Nie zabrakło wielkich emocji i zaskakujących rozstań! Najwięcej działo się w domu Piotra, który pożegnał się z Emilią. Rolnik podziękował dziewczynie za udział w show, ponieważ odkrył, że wcześniej brała udział w programie, w którym również szukała miłości, a on uznał, że powinna mu o tym powiedzieć. Po jej odejściu, Kasia zaczęła skarżyć się, że bez Emilki nie bawi się już tak dobrze w programie, dodatkowo widzowie z podsłuchanej rozmowy dowiedzieli się, że dziewczyna przyszła do programu, żeby zaistnieć. Po kilku godzinach zastanowienia się, Kasia postanowiła zrezygnować z udziału w show , czym zaskoczyła Piotra, jak i jego rodziców. Ostatecznie Piotr pozostał z jedną kandydatką na żonę - Moniką. Dużo działo się też w domu Karola. Rolnik zabrał na randkę Justynę, która poskarżyła mu się na pozostałe kandydatki do jego serca - Sarę i Anię. Karolowi udało się zażegnać konflikt, ale zachowanie Justyny zostało ostro skrytykowane przez widzów show. A ile osób oglądało ten emocjonujący odcinek "Rolnik szuka żony"? ZOBACZ:  "Rolnik szuka żony"! Najpierw Piotr odrzucił Emilkę, a potem inna uczestniczka zrezygnowała z udziału w show!   Rolnik szuka żony 4 - program jest hitem? Jak się okazuje, 6.odcinek "Rolnik szuka żony" przyciągnął przed telewizory aż 3 950 000. To najlepszy wynik w historii tej edycji. Jak kilka tygodni temu pisały Wirtualnemedia.pl, pierwsze trzy odcinki reality-show oglądało średnio 3,13 mln osób. Największą widownią cieszył się pierwszy odcinek produkcji - zgromadził on przed telewizorami 3,58 mln oglądających. Teraz jednak i ten rekord został pobity, bo ostatni odcinek przyciągnął przed ekrany blisko 4 mln ludzi. Jak podaje TVP, program „Rolnik szuka żony” przyciągnął największą widownię spośród...

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner