Rolnik szuka żony - relacja z ostatniego odcinka
Zbyszek udzielał rad synowi Ireny, a Szymon musiał tłumaczyć się przed tatą Marysi!
1/6
Rolnik szuka żony - relacja z ostatniego odcinka

Kolejny odcinek "Rolnik szuka żony 3" za nami! Tym razem rolnicy pojechali do domów swoich wybranek, by poznać ich rodziny. Jak wypadli przed rodzicami i bliskimi? Która para ma największą szansę na miłość? Zaczynają padać poważne deklaracje!

 

Rolnik szuka żony 3 - jak wyglądały randki?

Wiadomo już, że Marek z Anią nie stworzą związku - Ania stwierdziła, że nie chce brać udziału w "jego bajce" i porzuciła rolnika. Ten jednak nie załamał się i szuka miłości dalej!

 

Zobacz: Rozstanie w "Rolnik szuka żony"! Marek nie załamuje się i szykuje się na następną randkę!

 

Jak wyglądały inne randki? Zobaczcie wideo!

 

2/6
Randka Marka i Ani

Ania nie była gotowa na przeprowadzkę do Marka i po dniu spędzonym z rolnikiem, zerwała z nim znajomość.  Internauci ostro krytykują jej zachowanie!

 

3/6
Randka Szymona i Marysi

Spotkanie w domu rodzinnym Marysi, wybranki Szymona, nie należało do najprzyjemniejszych. Rodzice dziewczyny stwierdzili, że dziewczyna nie powinna wyjeżdżać na wieś! Co na to Szymon?

 

4/6
Randka Łukasza i Patrycji

Łukasz zrobił spore wrażenie na rodzicach Patrycji, ponieważ świetnie przeszedł test na... uruchomienie ciągnika ;)

 

5/6
Randka Moniki i Tomka

Randka Moniki i Tomka przebiegła w sielskiej atmosferze. Tomek bardzo stęsknił się za rolniczką, zaś ona stwierdziła, że tempo rozwoju ich relacji jest za szybkie!

6/6
Randka Zbyszka i Irenki

Największy gwiazdor programu wciąż zaskakuje Irenkę. Podczas obiadu miał dla jej syna parę rad ;) Para podczas randki  nie szczędziła sobie czułości, a Zbyszek chętnie przytulał swoją wybrankę! :)