Zbyszek z Rolnik szuka żony 1 z Kasią na planie programu Zbyszek Klawikowski z 1. edycji Rolnik szuka żony Uczestnicy "Rolnik szuka żony" Zbyszek Klawikowski z 1. edycji Rolnik szuka żony z wybraną Kasią Zbyszek Klawikowski z 1. edycji Rolnik szuka żony z wybraną Kasią
Zbyszek z Rolnik szuka żony 1 z Kasią na planie programu
Facebook
Zbyszek o swoim nowym związku. Nie jest kolorowo...
1/5
Zbyszek z Rolnik szuka żony 1 z Kasią na planie programu
Facebook

Zbigniew Kalwikowski to uczestnik pierwszej edycji show "Rolnik szuka żony". W programie przyjechała do niego tylko jedna uczestniczka - Katarzyna. Kasia pracowała w muzeum w Trójmieście i mimo że Zbyszek bardzo się starał, nie zdecydowała się na kontynuowanie związku, bo nie chciała mieszkać na wsi. Po programie okazało się, że Zbyszek znalazł miłość - Judytę, rolniczkę, która ma swoje gospodarstwo. Jak teraz wygląda jego związek i co myśli o udziale w show? Okazuje się, że nie ma najlepszego zdania o Kasi. W książce Marty Manowskiej rolnik opowiedział też w jak trudnym jest związku.

Marta Manowska w swojej książce zapytała Zbyszka o to, czego najbardziej pragnie? Rolnik odpowiedział bez wahania.

Rodziny. Własnej. To jest największy brak. Gdyby to było takie proste, to pewnie byłbym już ożeniony. 

Co zatem jest przeszkodą, skoro rolnik jest w związku z tajemniczą Judytą? Czytaj na następnej stronie.

Zobacz także: Szymon z "Rolnik szuka żony" szczerze o... swoim życiu intymnym: "Czasem z Agnieszką musimy wręcz od siebie uciekać!"

2/5
Zbyszek Klawikowski z 1. edycji Rolnik szuka żony
Facebook

Jest taki problem u mnie i u Judyty, ja jej o tym mówiłem. Ona żyje teraz tak, jak ja żyłem przed programem. Ma swoje gospodarstwo, rodziców. Głównie ona się nim zajmuje. Ale też jest kobietą. Pewnych rzeczy nie zrobi na tym gospodarstwie. A zadałem jej pytanie: "Co jest dla ciebie priorytetem"? Powiedziała: "Utrzymanie gospodarstwa". A ja mówię: "A dla mnie w tym momencie założenie rodziny". Gospodarstwo to jest praca - czytamy w książce Manowskiej.

 

Niby jesteśmy razem, ale wszędzie jestem sam. Zawsze coś jest ważniejsze w gospodarstwie. I potem to człowieka zniechęca. Jeśli obok ciebie jest osoba, która żyje tylko dniem dzisiejszym, nie ma planów na przyszłość, nie ma takiej energii do pracy, bo ciągle pracuje i nie ma czasu na odpoczynek. Człowiek jest tym zmęczony. Jeśli masz taką osobę obok, to tracisz energię - dodał smutno Zbyszek.

3/5
Uczestnicy "Rolnik szuka żony"
Akpa

Obecnie Judyta i Zbyszek żyją osobno. Co musiałoby się stać, by byli razem?

Judyta, by chciała, żebym się tam przeprowadził. To jest trudne zostawić wszystko. U mnie na przykład jest lepsze zaplecze. Są jakieś budynki. Ona jest na takim etapie, jak ja, kiedy przejmowałem gospodarstwo. 

Zbyszek twierdzi, że z biegiem czasu zależy mu na tym związku coraz mniej. Z Judytą jest od półtora roku, ale dziewczyna nie chce nigdzie z nim wyjeżdżać, zawsze praca jest na pierwszym miejscu. Zbyszek ma inne oczekiwania od życia. 

Już jej to mówiłem, że mnie takie życie, samo życie na gospodarstwie, nie interesuje. (...) Ona ma takie założenie, że kobieta to wystarczy, że jest, a ja myślę, że związek budują dwie osoby.

A co sądzi po latach o Kasi, swojej kandydatce z "Rolnik szuka żony"?

4/5
Zbyszek Klawikowski z 1. edycji Rolnik szuka żony z wybraną Kasią
Facebook

Kiedy rolnik poczuł w programie, że z Kasią się nie uda? Gdy pojechał ją odwiedzić w Trójmieście.  Pokazała mu w końcu prawdziwą siebie, a rolnik chciał już wtedy zrezygnować.

Na randce Kasia pokazała mi prawdziwą siebie. (...) Już czuła się pewniej. To nie była do końca ta Kasia, która przyjechała tu do mnie. (...) Nie do końca chciała się związywać. To była szansa dla niej. Myślę, że ona zgłosiła się bardziej dla przygody, bardziej z ciekawości - powiedział Marcie Manowskiej rolnik w książce.

5/5
Zbyszek Klawikowski z 1. edycji Rolnik szuka żony z wybraną Kasią
Facebook

Tak uważam, bo jej kolega, z którym pracowała w muzeum, startował do "Big Brothera". I on ją chyba tak nakręcił -  powiedział Zbyszek w wywiadzie w książce. 

Myślicie, że rolnik powinien rozstać się ze swoją dziewczyną, jeśli mają inne priorytety?

Więcej na temat Rolnik szuka żony