Strona zawiera treści tylko dla osób dorosłych

Wiśniewski Michał
Youtube
TV-Show

Roast Michała Wiśniewskiego - królował rak, życzenia śmierci... Było ostro! (DLA DOROSŁYCH)

Roast Michała Wiśniewskiego - królował rak, życzenia śmierci... Było ostro! (DLA DOROSŁYCH)

Roast Michała Wiśniewskiego odbył się z okazji 5. urodzin Standup Polska. Czy było ostrzej niż na roaście Kuby Wojewódzkiego? Na pewno było o wiele więcej żartów z choroby, picia czy osób zmarłych. Już na samym początku żart Patryka Czebańczuka z Anny Przybylskiej zatkał publiczność.

5. urodziny Standup Polska. Jak co roku roast i gwiazda. Prawie umarłe gwiazdy jak co roku. Ja się zastanawiam, co będzie za rok. Anna Przybylska?

Co było dalej? Na samym początku przy przedstawieniu gwiazdy prowadzący roast Maciej Adamczyk powiedział do Michała:

Na roaście nie będzie żadnej twojej żony. Dzwoniliśmy, pytaliśmy, wszystkie powiedziały "nie", kiedy w pytaniu pada Wiśniewski. Szkoda, że nie wiedziały tego na ślubie.

Wspomniany już Patryk Czebańczuk nie był ostry tylko dla Michała Wiśniewskiego. Królowi roastów Sebastianowi Rejentowi mocno dogryzł.

Sebek jest tak brzydki, że pryszczy na jego twarzy nie trzeba wyciskać, one same chcą się wydostać. Jest tak brzydki, że żeby zwalić konia musi używać viagry, bo kut*** głowa boli. Jest tak brzydki, że nawet karma do niego nie wraca.

Myśleliście, że żart o Ani był mocny? Michał Wiśniewski usłyszał:

Też jestem z Łodzi, miasta dzieci w beczkach. Michał, urodziłeś się w biednej rodzinie, a twoja mama była tak biedna, że nie stać jej było na beczkę.

Nie wiem jak jest teraz, ale miałeś raka. Życzę ci zdrowia, ale patrząc na twoje włosy żałuję, że nie przeszedłeś chemioterapii.

Jednym z roastujących gości był Norbi. Też nie miał litości nad chorymi i niepełnosprawnymi. Do prowadzącego spotkanie Macieja Adamczyka powiedział:

Maciuś i Maciej Adamczyk ma wiele wspólnego. Jeden ma downa, a drugi gra w Klanie.

O samym Michale Wiśniewskim też było ostro.

Michał Wiśniewski, jedyny człowiek, który miał więcej żon niż hitów.

Michał miał raka odbytu. W końcu mu go wycięli. Po wyciągnięciu chciał zobaczyć ten guz na własne oczy i w ten sposób poznał Mandarynę.

Kolejny komik Bartosz Zalewski wyciągnął Wiśniewskiemu tęsknotę za ojcem, który wcześnie zmarł.

Serio Michał, jak twój ojciec kiedyś obejrzy filiżankę od spodu to powinien się zapaść pod ziemię ze wstydu. A zapomniałem! Twój ojciec nie żyje. To powinien zapaść się głębiej.

Zalewski też krążył dowcipami wokół raka.

Co jest z tymi zębami z przodu, one są straszne. Coś ty z nimi zrobił. Pociągnął je farba olejną? Czy jakąś fluorescencyjną, radioaktywną? Nie dość, że prześladujesz swoją rodzinę to teraz za każdym razem jak ich całujesz to dajesz im raka.

Przypomniano też związek Michała Wiśniewskiego z Magdą Femme.

Magda Femme po zostaniu z Wiśniewskim została lesbijką.

Na końcu wystąpił Sebastian Rejent, który nie mógł odmówić sobie tej przyjemności i roastował Wiśniewskiego mając nawet ospę.

Norbi od 15 lat nie wydał żadnej nowej płyty. I tak trzymać. Ale nie Norbi musi to spierd***. Zapowiada, że wyda nową płytę i nowe dźwięki. Norbi jedyne nowe dźwięki jakie chcemy od ciebie usłyszeć, to dźwięk zamykania twojego ryja i drugi twojego EKG, które robi piiiiiiiiii.

 

Michał nie jest bystrym gościem. W 2005 roku lekarz powiedział mu, że ma hiv i że zaraz będzie miał AIDS. To Michał myślał, że Mandaryna urodziła i wybrała imiona dzieci bez niego.

Na końcu oczywiście nie mogło zabraknąć żartów o chorobie

Michał Wiśniewski ma raka. Mam nadzieję, że wyjdziesz z tego gów**.

Dziękuję - odpowiedział Wiśniewski

Nie Michał, mówiłem do raka.

Jak podobał się Wam roast Wiśniewskiego? Przegięli? Zobaczcie całe dwie części roastu Michała.

 

Zobacz: Już jest pełna wersja "Roastu Kuby". Było jeszcze ostrzej! O Renacie: "Nakoksowany wieszak"

 

Pierwsza część roastu Michała Wiśniewskiego:

 

Druga część roastu Michała Wiśniewskiego:

 

Xavier Wiśniewski nagra utwór z Michałem Wiśniewskim! "To będzie bardzo dobry kawałek"

Michał Szpak
Facebook
Newsy
Michał Szpak płacze na swoim roaście u Wojewódzkiego! Co się stało? Zobacz WIDEO
Pocieszali go Wojewódzki i Tadla

Michał Szpak popłakał się na swoim roaście! Pełen ostrego humoru wieczór poprowadził sam Kuba Wojewódzki! Ale dlaczego Szpak płakał? Zbyt mocno sobie z niego żartowano?   Zobaczcie jak to wygląda na filmiku z wczorajszego roastu:     Roast Michała Szpaka Z filmiku wynika, że Szpak ma żal do Wojewódzkiego, a Beata Tadla go pociesza. A może to piękna reklama show, podobnie jak za pierwszym razem, czyli na roaście Kuby Wojewódzkiego kiedy to rozpłakała się Anna Dereszowska? Roast będzie pokazany w specjalnym odcinku programu Wojewódzkiego. A kto będzie żartować sobie z Michała Szpaka i z siebie nawzajem?  Beata Tadla, Hubert Urbański, Kuba Wojewódzki - Król TVN, Karol Kopiec, Michał "Kempa" Kempa, Michał Figurski i ekipa Stand-up Polska - Sebastian Rejent, Antoni Syrek-Dąbrowski, Bartosz Zalewski. Skąd się wziął pomysł na "roast"? Idea tego typów programu pochodzi z Ameryki. Jest to gatunek stand-upu, w którym jedna osoba jest wystawiona na "pożarcie" przez inne. "Roastowany" ma tylko kilka chwil na ripostę. Wszystkie wypowiedzi mogą być obraźliwe, ale mają być zabawne i z dystansem.   Zobacz: Prezent czy żart – pomysły na zabawne prezenty   Dlaczego więc Michał Szpak płakał na planie? Może riposty gości były zbyt cięte? Przekonamy się już 29 września o 22:30 w TVN. Zobacz także: Roast Kuby Wojewódzkiego - cytaty, których się już nie da wyrzucić z głowy (DLA DOROSŁYCH)   Kuba Wojewódzki poprowadził roast Michała Szpaka. Szykuje się dobra zabawa?   Michał Szpak się popłakał na swoim roaście.   Jednym z roastujących jest Michał Figurski.

Anna Przybylska w sukience z dekoltem
Newsy
Roast Michała Wiśniewskiego już w sieci! Żartowano nawet na temat śmierci Anny Przybylskiej! PRZESADZILI?
Na roaście było naprawdę ostro... Za ostro?

Roast Michała Wiśniewskiego wzbudził wiele emocji! Jeden z występujących zażartował między innymi ze śmierci Anny Przybylskiej. Patryk Czebańczuk rozpoczął swoje wystąpienie od krótkiego wstępu. Niestety nie było ono miłe i przyjemne, a wręcz nie na miejscu, bo showman  przywołał zmarłą Annę Przybylską. Co powiedział stand-upowiec? 5. urodziny stand up Polska. Jak co roku roast i gwiazda. Prawie umarłe gwiazdy jak co roku. Ja się zastanawiam, co będzie za rok. Anna Przybylska? Słowa te miały na celu wyśmianie upadającej kariery Michała Wiśniewskiego .  Patryk Czebańczuk zasugerował, że na 6. urodzinach Stand-up Polska odbędzie się roast Anny Przybylskiej. Czy przesadził? Oceńcie w naszej sondzie! Co to jest roast? Roast to gatunek rozrywkowy polegający na wystąpieniu roastowanego oraz zaproszonych gości, którzy wygłaszają obraźliwe, wulgarne monologi w kierunku roastowanego i siebie wzajemnie. Ostatnio dużą popularnością cieszył się roast Kuby Wojewódzkiego. Wystąpiła w nim między innymi Anna Dereszowska, która w trakcie emisji programu popłakała się. Pod jej adresem padło wiele nieprzyjemnych żartów. Niektóre z nich nawiązywały nawet do jej rzekomego romansu z Kamilem Durczokiem. Roast to coraz popularniejsza formuła, dlatego fani mogą spodziewać się drugiej części roastu Kuby Wojewódzkiego. Lubicie tego typu żarty?   Zobacz: Już jest pełna wersja "Roastu Kuby". Było jeszcze ostrzej! O Renacie: "Nakoksowany wieszak"   Roast Michała Wiśniewskiego - żarty z Anny Przybylskiej Stand-upowcy wyśmiewali się z upadającej kariery Michała Wiśniewskiego Nawiązano też do śmierci Anny Przybylskiej

Roast Michała Szpaka
ONS
Newsy
TOP 10 cytatów z roastu Michała Szpaka! "Wojewódzki oprócz ślubu z Renatą, postanowił ją także adoptować!" (18+)
Który najmocniejszy? Oberwało się nie tylko Szpakowi!

To było mocne show! Podczas roastu Michała Szpaka Kuba Wojewódzki, Beata Tadla, Hubert Urbański, Bartosz Zalewski, Karol Kopeć, Sebastian Rejent oraz Michał Kempa nie próbowali ani przez chwilę oszczędzić biednego Szpaka ;). Specjalnie dla was przygotowaliśmy najmocniejsze cytaty z roastu Michała! Niektóre są naprawdę ostre, ale szczerze mówiąc spodziewaliśmy, że czegoś mocniejszego - mamy jeszcze w pamięci niektóre hardcorowe teksty z roastu Wojewódzkiego , który odbył się w lutym.   1. To zabawne, że został wegetarianinem w momencie, kiedy groziło mu że zostanie warzywem . - Kuba Wojewódzki o Michale Figurskim.    2. Kuba, tyle lat rywalizacji, a w końcu mam lepszy wózek od ciebie. Jedyna różnica, że mój popychają ci którzy mnie kochają, a ciebie popycha Kammel.   3. Z tego co słyszałem, twoja gra wstępna to krecia robota  - tekst Syrka Dąbrowskiego do Tadli. Trochę sucharek, ale lubimy Syrka Dąbrowskiego, więc czemu nie. Co na to Kret? ;)    4 .  Kuba, roast nie roast. Szkoda, że nie ma z nami tej marionetki, ktorej ktoś przeciął sznurki, czyli Michała Figurskiego - zażartował do Kuby Wojewódzkiego Bartek Zalewski.   5. Kuba jest fanem Woody'ego Allena. Chciał się upodobnić do mistrza do tego stopnia, że oprócz ślubu z Renatą, chiał ją również adoptować - Hubert Urbański do Wojewódzkiego.   6. Michał Figurski miał wystąpić w Azja Express, ale powiedział: Nie za dolara dziennie to ja mam od roku już  - Urbański do nieobecnego Figurskiego.    7. Podobno Kuba jest takim brutalem w łóżku, że jak bierze Renatę na pieska, to ma cały tyłek otarty od balkonika.​ -  Sebastian Rejent do Wojewódzkiego.   8. Michal Szpak to jest jedyny piosenkarz, któremu jak dziewczyny rzucają staniki na scenę to on je podnosi i przymierza.  - Sebastian Rejent do Szpaka....

Nasze akcje
Dua Lipa, Rihanna, Alessandra Ambrosio
Newsy
Te gwiazdy wiedzą jak stworzyć niezapomniane stylizacje!
Partner
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Partner
Zmysłowy i uwodzicielski czy delikatny i czarujący – jaki jest twój zapach?
Newsy
Ponadczasowy czy zaskakujący? Ten zapach ma jedno i drugie!
Partner
Sprawdź, jak skutecznie „cofnąć zegar” i odmłodzić spojrzenie!
Newsy
Spektakularny i jednocześnie naturalny wygląd? Sprawdź, jak odmłodzić spojrzenie!
Partner
Eva Longoria
Styl życia
Wymarzona sylwetka bez wyrzeczeń? To możliwe!
Partner
Newsy
Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil
Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor
Newsy
Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju
Partner
Newsy
Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem
Partner
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik