Po długim namyśle Rafał z jedenastej edycji "Rolnik szuka żony" postanowił spróbować stworzyć szczęśliwy związek z Dominiką. Rolnik zaskoczył wszystkich swoich decyzją, ale widzowie nie mają wątpliwości, że był to dobry wybór. Zwiastun niedzielnego odcinka tylko potwierdza, że dokonał dobrego wyboru. Rolnik zaczął mówić o uczuciach i nie tylko.
WIDEO…
Rafał z "Rolnik szuka żony" już zauroczył się Dominiką? "Na zimę się wprowadzę"
Rolnicy i rolniczki z jedenastej edycji miłosnego hitu TVP mają za sobą już najważniejsze decyzje. Wiadomo już, z kim uczestnicy show chcą budować swoją przyszłość. Niektórzy podjęli decyzje bez wahania tak jak Wiktoria i Sebastian, natomiast Rafał i Marcin mieli pewne wątpliwości do samego końca. Rafał z "Rolnika" wprawił fanów w osłupienie, gdy postanowił wybrać Dominikę zamiast Anety. Obie uczestniczki show również przyznały, że są zaskoczone jego decyzją. Rolnik wyznał, że Dominika jest bardziej podobna do niego i bliżej jest mu właśnie do niej. To samo zdanie mieli internauci, którzy mocno trzymają za nich kciuki i nie mogą doczekać się, by zobaczyć, jak potoczyły się ich losy.
W zwiastunie niedzielnego odcinka wynika na to, że relacja między Dominiką i Rafałem weszła na kolejny poziom. Uczestnik show zdradził, że pojawiło się u niego uczucie w kierunku swojej wybranki, a następnie dodał, że "zimą się wprowadza". Czy to oznacza, że będzie chciał zamieszkać u swojej kandydatki, zamiast na gospodarstwie?
Codziennie ze sobą rozmawiamy. Nawet godzinę, dwie— powiedziała Dominika.
Zauroczenie na pewno jest— powiedział Rafał.
Na zimę się wprowadzę— dodał rolnik.
Fani "Rolnik szuka żony" nie mają wątpliwości, że Dominika i Rafał są bardzo dobraną parą. Wiele osób bardzo wierzy w ich relacje.
Wiedziałam, że Rafał to super facet
Dominika i Rafał. Moja nowa najbardziej ulubiona para
Wszyscy są fajni z tej edycji, uwielbiam tych rolników i ich wybranki i wybranka Pasujecie do siebie myślę, że ta edycja będzie najlepsza pod względem stworzonych związków— piszą internauci.

W zwiastunie widzieliśmy również szczęście Ani i Marcina z okazji kolejnego spotkania, tym razem w rodzinnym domu uczestniczki show. Rolnik poznał mamę swojej wybranki i wygląda na to, że wszystko przebiegło wspaniale. Z wizytą u rodziców swojego kandydata wpadła również Wiktoria.
My trzymamy kciuki za wszystkie pary! A wy?
Zobacz także: Magda od Marcina ujawniła, dlaczego tak naprawdę zgłosiła się do "Rolnika". Nie spodziewałam się


















