Party.pl

fiszka orange Advertisement

Rafał Jonkisz w granatowym garniturze

Znamy kolejną gwiazdę wiosennej edycji Tańca z Gwiazdami. Zatańczy pewien przystojniak! Który z nich?

Rafał Jonkisz w granatowym garniturze

W nowej edycji show Taniec z Gwiazdami zatańczy Rafał Jonkisz! Młody Mister Polski pokaże czy ma dryg do tańca, dotąd jego specjalnością były popisy akrobatyczne. To będzie dla niego ciekawy rok - nie dość, że będzie robił maturę, to powalczy też o Kryształowa Kulę.

Rafał Jonkisz w Tańcu z Gwiazdami

Jonkisz to trzecia znana gwiazda, która zatańczy w piątej edycji tanecznego show. Wiemy już, że pojawi się w niej m.in. Elżbieta Romanowska - gwiazda "Rancza". Do tego na parkiecie Tańca z Gwiazdami zobaczymy też Dorotę Chotecką, również aktorkę z serialu "Ranczo", a przy okazji żonę Radosława Pazury.  

 

Rafał Jonkisz ma zaledwie 18 lat i na razie ostro przygotowuje się do studniówki. Nawet zrobił konkurs na swoją partnerkę studniówkową :).

 

Wygląda na to, że polonez będzie chyba najtrudniejszym tańcem, jakiego będzie musiał się teraz nauczyć Jonkisz. Choć z pewnością będzie mu prościej niż innym gwiazdom. W końcu jest uczniem rzeszowskiej szkoły mistrzostwa sportowego na profilu akrobatycznym. Ćwiczy akrobatykę od 6. roku życia. A do tego zdobył tytuł wicemistrza świata w Show Dance (Praga 2014), prezentując swoje akrobatyczne umiejętności. 

 

My już nie możemy się doczekać jego TzG, a Wy?

 

Zobacz: Pan Lotto i Agnieszka Kaczorowska razem w Tańcu z Gwiazdami?! "Jest piękną kobietą, mogłoby coś z tego wyjść..."

 

Rafał Jonkisz, tak ubierze się na studniówkę?

 

 

STYLÓWKA NA STUDNIÓWKĘ GOTOWA :-)Dzisiaj miała premierę na Airport Bridal Day- stylowe wesele, ale jest na tyle...

Posted by Rafał Jonkisz on 10 stycznia 2016

Rafał Jonkisz pracuje jako model:

 

 

Najlepszą motywacją do pracy nad sobą, jest widok sukcesu innych󾭞Nie zazdrość, nie żaden hejt, tylko konsekwentne dąż...

Posted by Rafał Jonkisz on 11 stycznia 2016

Rafał Jonkisz dużo uczy się od poprzedniego Mistera Polski Rafała Maślaka:

Rafał Maślak, Rafał Jonkisz
ONS

Więcej na temat Taniec z Gwiazdami
Przeładuj

Tadeusz Seibert komentuje zniknięcie Margaret ze sceny. Zdradził prawdziwe powody?

zobacz 00:34