Agnieszka Kaczorowska, Ryszard Rembiszewski
ONS

Pan Lotto i Agnieszka Kaczorowska razem w Tańcu z Gwiazdami?! "Jest piękną kobietą, mogłoby coś z tego wyjść..."

Agnieszka Kaczorowska, Ryszard Rembiszewski
ONS

Z kim Agnieszka Kaczorowska zatańczy w kolejnej edycji "Tańca z Gwiazdami"? Być może jej partnerem zostanie Ryszard Rembiszewski! Słynny Pan Lotto przyznaje, że chętnie nauczyłby się profesjonalnego tańca u boku tak zdolnej i pięknej tancerki jak Agnieszka!

Ryszard Rembiszewski wystąpi w "Tańcu z Gwiazdami"?

W zakończonej niedawno edycji tanecznego show partnerem Agnieszki Kaczorowskiej był Łukasz Kadziewicz. Para zaszła aż do finału, lecz zwycięstwo przypadło Ewelinie Lisowskiej i Tomaszowi Barańskiemu. Po finale pojawiły się plotki, jakoby Agnieszka chciała zrezygnować z dalszego udziału w programie. Tancerka stanowczo je zdementowała, mówiąc że za bardzo kocha taniec. Komu będzie partnerować w kolejnym "Tańcu z Gwiazdami"?

Czyżby u jej boku miał się pojawić Ryszard Rembiszewski? Prezenter w rozmowie z "Faktem" nie wyklucza takiej ewentualności, choć konkretna propozycja jeszcze nie padła:

W przeszłości pojawiał się już temat mojego udziału w show, ale na rozmowach się kończyło. Teraz inaczej bym prowadził negocjacje. Współpracowałem z Polsatem tyle lat, prowadząc studio Lotto, że myślę, że widzowie chętnie zobaczyliby znowu tego starszego pana, który by teraz pląsał po parkiecie - zdradził w rozmowie z Faktem.

Pan Lotto jako partnerkę programową upatrzył sobie właśnie Agnieszkę! Rembiszewski docenia jej urodę i talent do tańca:

Agnieszka jest piękną kobietą, bardzo dobrze tańczy, a poza tym z dużą dozą sympatii patrzy na starszych panów. Myślę, że bylibyśmy ciekawym duetem i mogłoby coś z tego wyjść. Dzięki temu byśmy się dogadali - powiedział w rozmowie z tabloidem.

Co Wy na to? Widzielibyście ich razem na parkiecie, np. w gorącej rumbie? ;)

 

Zobacz też: Agnieszka Kaczorowska teraz będzie tańczyć za darmo! I to z kim!

 

Z kim Agnieszka Kaczorowska zatańczy w nowym "Tańcu z Gwiazdami?

 

Agnieszka Kaczorowksa w czerwonym swetrze i niebieskiej kurtce

 

Czy jej partnerem będzie Ryszard Rembiszewski?

 

Ryszard Rembiszewski

Przeładuj

Czy "rodzinka.pl" wróci?! Tomasz Karolak ma doskonały pomysł! Ale czy to możliwe?

zobacz 02:33