Rafał Jonkisz odejdzie z Tańca z Gwiazdami?! Przystojny model na swoim Instagramie poinformował fanów, że ma podejrzenie zapalenia oskrzeli i z tego powodu nie może na razie trenować do programu. Czy będzie musiał z niego zrezygnować?

Reklama

Rafał Jonkisz odejdzie z Tańca z Gwiazdami z powodu choroby?

Rafał Jonkisz ma pecha - zachorował tuż przed świętami. Na szczęście kolejny odcinek Tańca z Gwiazdami dopiero 1 kwietnia, ale Mister i tak obawia się o to, że nie będzie miał kiedy się przygotować do treningów:

No i mamy diagnozę - podejrzenie zapalania oskrzeli????. Nie pozostaje nic innego jak nafaszerować się lekami i położyć do łóżka. [...] Kurcze, akurat teraz kiedy nie mogę chorować - tyle zobowiązań, do tego treningi do @tanieczgwiazdami. Wkrótce Wielkanoc i też nie będę przygotowywał się do kolejnego odcinka. Jak się wali to wszystko od razu. Pech to pech, no nic nie mogę poddać się temu wszystkiemu i ogarnąć jakoś. - pisze Jonkisz.

Rafałowi życzymy dużo zdrowia i mamy nadzieję, że nie będzie musiał zrezygnować z show jak w poprzedniej edycji m.in. Anna Cieślak.

Zobacz: Rafał Jonkisz z dziewczyną oraz Radek Pestka z siostrą na swoich studniówkach. Kto wystylizował się lepiej?

Zobacz także

Rafał Jonkisz zachorował!

Rafał Jonkisz odjedzie z Tańca z Gwiazdami?

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama