Grzegorz Krychowiak w beżowym płaszczu

Radosław Majdan o stylu Grzegorza Krychowiaka: "Gdybym go nie znał to pomyślałbym, że to bloger modowy"

Grzegorz Krychowiak w beżowym płaszczu

Co Radosław Majdan sądzi o stylizacjach Grzegorz Krychowiaka? Były piłkarz w sobotę był gościem "Dzień Dobry TVN", gdzie zabrał głos na temat mody wśród piłkarzy. Jednym z tematów rozmowy były zestawy Krychowiaka, które w sieci wzbudzają dużo emocji i są szeroko komentowane. Długi płaszcz z futrzanym kołnierzem skomentował nawet sam Zbigniew Boniek. Radosław Majdan przyznał, że stylizacje jego kolegi po fachu są bardzo dopracowane, ale on może sobie na to pozwolić. Ukochany Małgorzaty Rozenek zażartował jednak, że gdyby nie znał Grzegorza to pomyślałby, że być może jest blogerem modowym:

Grzegorz Krychowiak otwarcie mówi o tym, że lubi się dobrze ubrać i to jest indywidualna sprawa. On ma swój styl i ja nie jestem od oceniania tego. Bez wątpienia on jest kolorowym ptakiem wśród naszych reprezentantów. Ma swoje zdanie, głośno o tym mówi i jest bardzo aktywny na Facebooku. Gdybym go nie znał pomyślałbym, że to jest bloger modowy, a nie sportowiec. Niemniej jednak on może sobie na to pozwolić, bo na boisku daje dużo z siebie, jest fighterem, więc może spojrzeć na to, co robi poza boiskiem z przymrużeniem oka?

Stylizacje Grzegorza Krychowiaka

Piłkarz jest bez wątpienia jednym z najlepiej ubranych mężczyzn w sporcie. Wszystko zaczęło się od słynnego beżowego płaszcza z futrzanym kołnierzem, który podbił internet. Ostatnio furorę zrobiły też jedne z butów Krychowiaka. Internauci jak zwykle nie zawiedli i wyrazili swoje zdanie na ich temat. Niemniej jednak piłkarz stanowi inspirację dla wielu, ponieważ pogodynek "Dzień Dobry TVN" Bartek Jędrzejak, sprawił sobie podobny płaszcz co sportowiec.

 

A Wam jak się podobają stylizacje Grzegorza Krychowiaka?

 

Zobacz: Pogodynek z TVN chce być jak Grzegorz Krychowiak? Wojna na płaszcze z futerkiem!​

 

Radosław Majdan ocenił stylizacje Grzegorza Krychowiaka.

Radek Majdan
ONS

Grzegorz Krychowiak to bez wątpienia jeden z najlepiej ubranych piłkarzy.

Uśmiechniety Grzegorz Krychowiak w eleganckim jasnym garniturze i krawacie
East News

Przeładuj

Mikołaj z "Love Island" zdradził, że ma wiele propozycji od nieznajomych kobiet. Jak zareagowała Sylwia?

zobacz 01:27