Krzysztof Antkowiak jako  Dionne Warwick  w TTBZ Krzysztof Antkowiak w TTBZ Krzysztof Antkowiak na konferencji programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" Krzysztof Antkowiak w Twoja twarz Brzmi Znajomo Krzysztof Antkowiak
Krzysztof Antkowiak jako  Dionne Warwick  w TTBZ
ONS/Polsat
Widzieliście ten występ?
1/5
Krzysztof Antkowiak jako  Dionne Warwick  w TTBZ
ONS/Polsat

Nie cichną echa sobotniego odcinka "Twoja twarz brzmi znajomo", a wszystko z powodu  Krzysztofa Antkowiaka, który tym razem wystąpił jako Dionne Warwick. Artysta znany z hitu "Zakazany owoc" jest jednym z faworytów 12.edycji polsatowskiego show, w którym aktorzy wcielają się w gwiazdy estrady. Program "Twoja twarz brzmi znajomo" zazwyczaj budzi pozytywne emocje, ale sobotni odcinek show oburzył widzów. Dlaczego? Poszło o występ Krzysztofa, w trakcie którego wystąpiły problemy techniczne. Co fani show pisali na ten temat? Jak tłumaczy się stacja Polsat? Zobaczcie kolejne slajdy!

ZOBACZ:  "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" - kto wygrał 4.odcinek? Zobacz wyniki i relację!

2/5
Krzysztof Antkowiak w TTBZ
Mat. prasowe

Na profilu programu TTBZ pojawiło się nagranie z występem Krzysztofa, które jest bez zarzutu. Niestety podczas emisji programu pojawiły się problemy techniczne, przez co głos muzyka nie współgrał z muzyką. Fani po obejrzeniu oryginalnego nagrania pisali:

Był błąd w nagraniu!!! Efekt śpiewu totalnie poza muzyką!!! Szkoda, że poszło to we wczorajszym odcinku, czy nikt tego nie zauważył? Jak jurorzy nie zwrócili na to uwagi w ogóle, to zaczęłam podejrzewać, że to nagranie jest skopane i miałam rację. Tutaj na tym nagraniu słyszę, że jest wszystko w porządku, śpiew z dźwiękiem a to w emisji w TV był błąd.

Oglądałem to w TV i niestety jakiś błąd w nagraniu sprawił, że brzmiało to okropnie, przez co praktycznie w ogóle nie mogłem się nacieszyć występem i jak potem widziałem, że dostał ocenę 10 od jurorki, myślałem że coś im chyba wszystkim na uszy padło. A tu proszę... Tutaj wszystko jest w porządku i fajnie wyszło! Nie róbcie takich wpadek!, pisali fani.

Co na to Polsat? Zobacz oświadczenie stacji. 

3/5
Krzysztof Antkowiak na konferencji programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"
ONS

Oświadczenie Polsatu w sprawie występu Krzysztofa:

DRODZY FANI TTBZ !
Aby rozwiać Wasze wszelkie niepewności i uwagi co do występu Krzysztofa Antkowiaka jako Dionne Warwick: 
Zmagaliśmy się wczoraj z problemami technicznymi podczas występu Krzysztofa podczas którego wdarł się asynchron między wokalem a podkładem muzycznym.
To zupełnie niezależne od Naszego Artysty.
Dlatego, jak sami słyszeliście w powtórce występu już nic takiego nie miało miejsca! 
Bardzo Krzysztofa i Was przepraszamy i zapewniamy, że Krzysiek fenomenalnie zaśpiewał cały utwór Dionne Warwick! Czego dowodem jest 10 punktów od Małgorzaty Walewskiej.

 

Oświadczenie Polsatu w sprawie występu Krzysztofa Antkowiaka w TTBZ
Facebook
Facebook

4/5
Krzysztof Antkowiak w Twoja twarz Brzmi Znajomo

Jury było pod wrażeniem występu Krzysztofa. Dostał 10 punktów od Małgorzaty Walewskiej.

5/5
Krzysztof Antkowiak

Krzysztof Antkowiak jako Dionne Warwick w TTBZ: