Conrado Yanez w białej bluzce z laską
eastnews

Conrado Yanez wygrał 10. edycję "Must Be The Music"!

Conrado Yanez w białej bluzce z laską
eastnews

Conrado Yanez wygrał 10. edycję Must Be The Music! O zwycięstwo walczył w dogrywce z zespołem Hope. Conrado zaśpiewał "What a Wonderful World" Louisa Armstronga. I wygrał 100 tysięcy złotych!

Conrado Yanez pochodzi z Filipin. Wiele lat temu przyjechał do Polski i tu zakochał się. Ma żonę i córkę. Podczas programu wielokrotnie mówił o tym, że chciałby wygrać, by zapewnić lepsze życie swoim ukochanej rodzinie. Conrado wystąpił już w 1. edycji Must Be The Music. Dostał się do finału, ale przegrał wtedy z zespołem Enej. Po tamtym występie zaczął grać koncerty, ale prawdziwa sława nie przyszła.

Finał "Must Be The Music"

O miano zwycięzcy w 10. edycji Must Be The Music walczyli: Conrado Yanez, Jackpot, Hope, The Lions, Iza Kowalewska, Bubliczki, Moose The Tramp. Gościom specjalnym w studiu był Bryan Adams, który wykonał dwa utwory. Jeden z nich to "Brand New Day" z najnowszej płyty zatytułowanej Get Up. W finale tak jak w poprzednich odcinkach występy oceniali Kora, Elżbieta Zapendowska, Adam Sztaba i Piotr Rogucki. Wokalista zespołu Coma po raz ostatni zasiadł za stołem jurorskim. Piotr Rogucki ogłosił, że nie wystąpi w kolejnej edycji "Must Be The Music". Kto go zastąpi? Nie wiadomo.

 

Co śpiewali finaliści "Must Be The Music"

Jako pierwszy wystąpił zespół Hope z hitem Vanilla Ice - "Ice, Ice, Baby". Od jurorów dostali cztery razy "TAK". Podobnie drugi w kolejności Conrado Yanez. Kolejna finalistka - Iza Kowalewska wykonała swój utwór - "Nocna Zmiana Kobiet" - ten sam, dzięki któremu przeszła eliminacje. Zespół Lions też postawił na utwór z eliminacji - "We mgle". Z kolei Moose The Tramp zaśpiewał "Taka jaka jesteś". To grupa, która weszła do finału dzięki głosom widzów. Duet Jackpot wykonał utwór "Prośba do twoich ust". A grupa Bubliczki - "Nalejmy wina"

 

Kora stawiała na Conrado Yaneza

Do finałowej dogrywki weszli Hope i Conrado Yanez. Okazało się więc, że najlepsza w typowaniu zwycięzców okazała się Kora - to ona powiedziała, że do finału powinni wejść Hope i Conrado i Yanez. Conrado zebrał też głos Elżbiety Zapendowskiej. Z kolei na Hope postawił Piotr Rogucki.

A tak Conrado śpiewał "What a Wonderful World" w 1. edycji show:

 

 

 

Zobacz: Kora przeszła trzecią operację! Jak czuje się gwiazda? ​

 

 
Moose The Tramp był jednym z finalistów Must Be The Music 10

Moose The Tramp to drugi zdobywca Dzikiej Karty Facebooka. Dziś zagra natej samej scenie, co Bryan Adams. Trymajcie kciuki!Wielki FInał już za 2 godziny!

Posted by Tylko muzyka on 22 listopada 2015

 

Iza Kowalewska - jedna z finalistek MBTM 10

Przeładuj

Hotel Paradise. One zrobiły operacje plastyczne: Ania zoperowała nos, a Martyna powiększyła biust... To nie wszystko!

zobacz 01:44