Tegoroczny sezon "Tańca z Gwiazdami" obfituje w utalentowane gwiazdy. Widzowie nie mogą doczekać się kolejnej odsłony tanecznego show, a teraz produkcja swoim najnowszym wpisem w mediach społecznościowych podsyciła atmosferę jeszcze mocniej. Chodzi o zbliżający się wielkimi krokami odcinek ćwierćfinałowy.

Reklama

Produkcja "Tańca z Gwiazdami" zaskoczyła pilnym komunikatem

14. edycja "Tańca z Gwiazdami" już niedługo będzie miała swój finał. Pierwszy raz w historii programu aż trzy pary powalczą o Kryształową Kulę oraz nagrodę pieniężną. Póki co, uczestnicy walczą o wejście do półfinału, a wśród nich: Krzysztof Szczepaniak ,Roksana Węgiel, Maffashion, Anita Sokołowska oraz Maciej Musiał. Atmosfera robi się naprawdę gorąca, a to za sprawą pilnego komunikatu produkcji "Tańca z Gwiazdami". Jedno jest pewne - będzie się działo!

Taniec z gwiazdami
VIPHOTO/East News

Produkcja "Tańca z Gwiazdami" potwierdziła informację, że w najbliższym odcinku pary zatańczą w trio. Każda gwiazda ma przywilej, aby zaprosić na parkiet bliską jej osobę:

Jak mawia klasyk - bo do tanga trzeba trojga! Widzimy się z naszymi parami i ich bliskimi w niedzielę o 20:00!
- czytamy na Instagramie 'Tańca z Gwiazdami'.

Fani programu nie mogą doczekać się zbliżającego ćwierćfinału. Wiadome jest, że Roksana Węgiel zaprosiła do tej wspaniałej przygody swojego męża(?) Kevina Mgleja, który już rozpoczął intensywne treningi taneczne i pochwalił się tym na Instagramie. Fani zapewne liczą na ognistą rumbę w ich wykonaniu.

W ćwierćfinałowym odcinku "Tańca z Gwiazdami" uczestnicy zatańczą po dwa tańce. Pierwszy taniec zatańczą w swoich parach, drugi zaś w trio- gwiazda, tancerz oraz bliska osoba. Każdy z występów będzie podlegał ocenie jury. Walka będzie zapewne bardzo zacięta, ponieważ tylko cztery pary pojawią się w przedostatnim odcinku tanecznego formatu.

Zobacz także
Taniec z Gwiazdami burza po ogłoszeniu wyników
Adam Jankowski/REPORTER/East News

Jak myślicie? Które trio poradzi sobie najlepiej?

Reklama

Zobacz także: Dagmara Kaźmierska żali się na przytyki od Iwony Pavlović w "TzG": "Hejt się na mnie wylewa"

Taniec z gwiazdami jury
Wojciech Olkusnik/East News
Reklama
Reklama
Reklama