"Love Island. Wyspa miłości"
Instagram

Dramatyczne eliminacje w "Love Island"! Z programem pożegnała się jedna z ulubionych par. Byli wściekli!

"Love Island. Wyspa miłości"
Instagram

Tego nikt się nie spodziewał! Tuż przed finałem z programem "Love Island" pożegnała się para, która była na wyspie od początku. Chodzi o Pawła i Monikę. Para nie spodziewała się nawet, że to właśnie ich grupa wyeliminuje podczas głosowania. Paweł bardzo źle zniósł tę wiadomość. Zobaczcie, w jaki sposób "pożegnał się" z grupą!

Monika i Paweł odpadli z "Love Island"

W poniedziałek mieszkańcy hiszpańskiej wyspy stanęli przed trudnym wyborem. Musieli zagłosować na parę, która ma najmniejsze szanse na stworzenie trwałego związku poza show Polsatu. Co ciekawe, niemal wszyscy zagłosowali na Pawła i Monikę, choć oboje byli w programie od samego początku. Ci z kolei wskazali Beatę i Damiana, którzy dopiero kilka dni temu zostali parą. Po zliczeniu głosów okazało się, że to właśnie Paweł i Monika muszą opuścić "Love Island".

Oboje wyglądali na bardzo zaskoczonych takim obrotem spraw. Paweł nie zdołał pohamować emocji i wykrzyczał swoim kolegom prosto w twarz to, co o nich myśli. Dostało się przede wszystkim Sylwii, która wydawała się być mocno zaprzyjaźniona z Moniką.

Dlaczego grupa głosowała na Monikę i Pawła? Według nich między parą nie było nic więcej, oprócz sympatii. Uczestnicy "Love Island" uznali nawet, że Monika zupełnie nie jest zainteresowana swoim partnerem. Dziewczynie miało zależeć jedynie na zgarnięciu 100 tysięcy złotych. 

Kiedy finał "Love Island"?

Finał "Love Island" zobaczymy już w niedzielę 13 października. To widzowie zdecydują, która para powinna wygrać główną nagrodę w wysokości 100 tysięcy złotych. Macie już swój typ?

Czy Monika i Paweł słusznie odpadli z "Love Island"? Zagłosujcie w naszej sondzie i dajcie nam znać!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Wyspę Miłości opuszczają Monia i Paweł 🙁 Taką decyzję podjęli Islandersi

Post udostępniony przez Love Island. Wyspa Miłości (@loveislandwyspamilosci)

Pasowali do siebie?

 

Więcej na temat Love Island
Przeładuj

Wojewódzki w "Idolu" nazwał ją "Pączkiem". Dziś Nina Cieślińska pracuje w telewizji i wygląda jak zupełnie inna osoba

zobacz 00:48