Patryk Pniewski skomentował powrót Eweliny Lisowskiej do Tańca z Gwiazdami! Aktor, który też bierze udział w tym show nie ukrywa, że decyzja była dla wszystkich szokiem. Ale bardzo cieszy się z takiego obrotu spraw.

Reklama

Patryk Pniewski o powrocie Eweliny Lisowskiej do TzG

Przystojny gwiazdor tuż po tym, jak wokalistka pożegnała się z show był bardzo zawiedziony werdyktem widzów i zaskoczony, że to akurat ona opuściła program. W czwartek okazało się jednak, że Ewelina Lisowska powróci do "Tańca z Gwiazdami", ponieważ Anna Cieślak doznała poważnej kontuzji stopy. Z tego powodu Lisowska musiała odwołać też koncert w Bydgoszczy, podczas którego miała zaśpiewać u boku Edyty Górniak. A jak zareagował na całą sytuację Patryk Pniewski? Aktor swoimi przemyśleniami podzieliła się na Snapchacie:

Wszyscy uczestnicy są w szoku. Czy to fair czy nie to sami ocenicie. Nic nie dzieje się bez przyczyny. Powiem tylko tylko - konkurencja wraca, a ja się bardzo cieszę. Teraz musimy się jeszcze bardziej spiąć z Waleriją.

Cieszycie się, że Ewelina Lisowska powróci?

Zobacz: "Z żalem muszę wycofać się z programu, uległam ciężkiej kontuzji" - tak Anna Cieślak żegna się z Tańcem z Gwiazdami

Zobacz także

Co Patryk Pniewski sądzi o powrocie Eweliny Lisowskiej do "Tańca z Gwiazdami"

Widzieli juz spota @tanieczgwiazdami ? ???? fajnie tańczymy z Ewelina? ???????? #tosiejuzzaczelo ???? SNAPCHAT: pniewsky

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Patryk Pniewski (@patrykpniewskiinsta) 16 Sie, 2015 o 5:04 PDT

Kiedy Ewelina Lisowska pożegnała się z "Tańcem z Gwiazdami" wszyscy byli zaskoczeni

Patryk Pniewski również nie krył zdziwienia

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama