Reklama

W Mikołajkowym wydaniu „Milionerów” pojawiły się, jak co roku, gwiazdy związane z TVN. W tym roku w programie mogliśmy zobaczyć Patricię Kazadi i Olafa Lubaszenkę, którzy grają w komedii romantycznej "Miłość jest wszystkim". Aktorzy wygraną przekażą na rzecz „Fundacji nie jesteś sam”. Zobaczcie, ile udało im się wygrać!

Zobacz: W "Milionerach" padło pytanie za milion! Dominik z Warszawy znał odpowiedź, ale jej nie zaznaczył!

Milionerzy: pytania dla Kazadi i Lubaszenko

Gwiazdy miały odpowiedzieć na 12 pytań. Mogli wykorzystać trzy koła ratunkowe. Zasady programu są takie same dla wszystkich. Pierwsze pytania były dosyć łatwe, jednak Patricia Kazadi nie zawsze była pewna odpowiedzi i widać było, że ma wątpliwości. Pytanie za 500 zł sprawdzało wiedzę na temat prawa Newtona, kolejne dotyczyły wiedzy z zakresu biologii, języka polskiego czy chemii. Przy pytaniu za 10 tys. zł skorzystali z koła ratunkowego "pół na pół" i dzięki temu zaznaczyli poprawną odpowiedź. Gwiazdom udało się odpowiedzień poprawnie na 10 pytań i wygrali już 125 tys. zł. Jednak to nie koniec emocji, 6 grudnia dalszy ciąg gry o milion!

Zobacz także

Krytyczne komentarze na temat Kazadi

O ile Olaf Lubaszenko doskonale radził sobie z odpowiedziami na pytania, internauci zauważyli po programie, że Patrici Kazadi nie szło tak dobrze. Często miała wątpliwości lub opierała się na zdaniu aktora. W sieci pojawiło się mnóstwo krytycznych komentarzy na temat zachowania gwiazdy w programie. Oto niektóre z nich:

Patricia... masakra

Nie, no nie sadzę że znają odpowiedzi...ale też mi się nie podoba że tak rozwlekają, Lubaszenko zwłaszcza. Kazadi miałam za bystrą osobę, zobaczymy dalej. Ale pytania mają bardzo łatwe.

No Pani Patrycja tylko wyglądała i to nienajlepiej.... Brawo dla Pana Olafa.

Macie zamiar oglądać dzisiejszy odcinek "Milionerów"?

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama