"Pałacowe love": nowy program TTV. W roli prowadzących gwiazdy "Gogglebox"
Mat. prasowe
TV-Show

"Pałacowe love": nowe kontrowersyjne show na antenie TTV! W roli prowadzących gwiazdy "Gogglebox"

TTV nie przestaje zaskakiwać swoich widzów. Po sukcesie "99 gra o wszystko" już niebawem na antenie stacji pojawi się kolejne emocjonujące show. Na czym polega i kiedy premiera?

Stacja TTV niezaprzeczalnie jest mistrzem kontrowersyjnych formatów. To właśnie takie show jak "Prince Charming", "Królowe życia", "Down The Road", czy "Gogglebox. Przed telewizorem" cieszą się największym zainteresowaniem wśród widzów. Z okazji swoich 10. urodzin stacja przygotowała dla fanów wyjątkowy prezent w postaci niekonwencjonalnych rozgrywek celebrytów, o przewrotnej nazwie "99 gra o wszystko", które okazały się prawdziwym hitem.

Teraz okazuje się, że TTV już niebawem wyemituje kolejny, zaskakujący program z udziałem gwiazd. W roli prowadzących uczestnicy "Gogglebox". Kiedy premiera show i na czym będzie polegać "Pałacowe love"? Poznajcie szczegóły!

Jak rodzice Rafała z "Królowych życia" zareagowali na jego związek z Gabrielem? "To był niesamowicie trudny czas"

"Pałacowe love": nowy program TTV. W roli prowadzących gwiazdy "Gogglebox"

Widzowie TTV nie mogą narzekać na nudę. Stacja co chwila serwuje swoim fanom kolejne formaty, które wywołują niemałe poruszenie. Tak było w przypadku "Prince Charming" z Jackiem Jelonkiem w roli głównej, który po wielu tygodniach randkowania, odnalazł w show swoją bratnią duszę. Również program "99 gra o wszystko", wyemitowany z okazji 10. urodzin stacji, wzbudził wiele skrajnych emocji, a wszystko przez ostrą grę Sylwii Bomby, która robiła wszystko, by osiągnąć swój cel i wygrać show, przez co spadła na nią fala hejtu.

Obok Bomby w "99 gra o wszystko" wystąpiły także inne gwiazdy stacji TTV, jak Laluna, Edzia, czy Izabela Macudzińska z "Królowych życia", Przemysław Kossakowski, reprezentujący "Down The Road", Dominik Strzelec z "Usterki", czy BigBoy, Agnieszka Kotońska, Izabela Zeiske, Mariusz Kozak i Jacek Szawioła z "Gogglebox. Przed telewizorem". Jak informuje TTV, dwóch ostatnich panów już niebawem zobaczymy w kolejnym, emocjonującym show stacji. Kozak i Szawioła staną się bowiem gospodarzami nowego programu "Pałacowe love".

Mat. prasowe

"Pałacowe love": na czym polega program?

"Pałacowe love" to nowy format stacji TTV, w którym zdecydowanie nie będzie miejsca na nudę.  W programie poznamy sześć młodych par, które na kilka tygodni zostaną odcięte od świata zewnętrznego i zamieszkają w zjawiskowym pałacu w Walewicach. To właśnie tam będą żyć niczym w epoce wiktoriańskiej, by skupić się na wzmocnieniu swoich relacji i zawalczyć o nagrodę główną!

Uczestnikom towarzyszyć będą mentorzy, przewodnicy po świecie XIX-wiecznych zasad i twardych reguł: doktor Agnieszka Bąbel, specjalistka ds. dawnej obyczajowości w Polskiej Akademii Nauk oraz Maciej Lizniewicz, Pan Serce, pastor i terapeuta par.

Mat. prasowe

W roli prowadzących zobaczymy Mariusza Kozaka i Jacka Szawiołę, znanych z kanapy programu „Gogglebox. Przed telewizorem”. Panowie nie tylko zadbają o to, by uczestnicy przestrzegali reguł show, ale też wystawią ich relacje na wiele prób. Na koniec programu odbędzie się głosowanie podczas którego uczestnicy, opiekunowie i mentorzy wybiorą Parę Idealną. 

"Pałacowe love": kiedy premiera?

Zasady nowego programu stacji TTV sprawiają, że trudno nie pokusić się o stwierdzenie, że "Pałacowe love" może okazać się pełnym nieoczekiwanych zwrotów akcji show, stanowiącym swoisty miks "Hotelu Paradise" z "Projektem Lady", osadzonym w estetyce znanej z kultowego serialu Netflixa - "Bridgerton".

Seria licząca 10 odcinków zadebiutuje na antenie TTV już 1 lutego, odcinki emitowane będą w każdy wtorek i środę o godz. 22:00, a także w serwisie Player.pl. Będziecie oglądać?

Zobacz także: "99 gra o wszystko": Agnieszka Kotońska zdradza szczegóły kolejnej edycji. Kiedy premiera? 

Mat. prasowe

Kuba Wojewódzki i uczestnicy programu Gogglebox
Instagram
Newsy
Uczestnicy "Gogglebox" masakrują występ kolegów u Kuby Wojewódzkiego. Internauci są oburzeni
Uczestnicy "Gogglebox" masakrują występ kolegów u Kuby Wojewódzkiego. Internauci są oburzeni

Internauci po obejrzeniu ostatniego odcinka " Gogglebox. Przed telewizorem " są oburzeni komentarzami Jacka Szawioły na temat Sylwii Bomby . Uczestnicy komentowali m.in. występ Sylwii, Agnieszki Kotońskiej i Krzysztoła Ufnała u Kuby Wojewódzkiego. Krytyczne komentarze dotyczyły wyglądu Sylwii:  Obejrzałam przed chwilą wczorajszy odcinek Goggleboxa i nieładne zachowanie Jacka Szawioły wobec Ciebie (jak byliście u Kuby), komentowanie wyglądu, w tak chamski sposób... nie fajne😑 Co wydarzyło się w ostatnim odcinku programu? Zobacz także:  Uczestnicy "Gogglebox" w programie Kuby Wojewódzkiego. Po ostatnim odcinku show w sieci zawrzało! Jacek Szawioła z "Gogglebox. Przed telewizorem" krytykuje Sylwię Bombę Sylwia Bomba, Agnieszka Kotońska i Krzysztof Ufnał mają za sobą pierwszy występ w programie innym niż "Gogglebox". Troje przedstawicieli hitowego formatu z TTV zasiadło na kanapach u Kuby Wojewódzkiego. To nic dziwnego, że następnie program z uczestnikami show komentowały pozostałe gwiazdy programu. Niestety nie wszystkie opinie spodobały się internautom.  Kuba Wojewódzki w programie poruszył temat różnicy wieku w związku, na co Sylwia powiedziała, że to tylko liczby i nie mają dla niej żadnego znaczenia, co Mariusz Kozak skomentował słowami:  Jak się ma starszego faceta, to trzeba tak mówić.  Następnie Mariusz i Jacek Szawioła skrytykowali również aktualną fryzurę Agnieszki Kotońskiej, przy okazji krytykując także wygląd Sylwii Bomby:  - Kotońska źle wygląda, ma źle zrobiony doczep, za mało go ma. Bombie niech zabierze trochę. Bomba ma tyle, że trzy rosłe baby by tym obdzieliła. - I jeszcze nas! Internauci wyrazili swoje niezadowolenie także z powodu zachowania innych...

Jacek Szawioła z psem
Newsy
Jacek Szawioła z "Gogglebox. Przed telewizorem" dla swojego pieska złamał przepisy ruchy drogowego?
Jacek Szawioła z "Gogglebox. Przed telewizorem" złamał przepisy ruchu drogowego, żeby jego ukochana suczka mogła się załatwić?

Jacek Szawioła z "Gogglebox. Przed telewizorem" złamał przepisy ruchu drogowego, żeby jego ukochana suczka mogła załatwić swoją potrzebę? Spórzcie tylko na najnowsze zdjęcia gwiazdora hitowego programu TTV. Paparazzi uwiecznili, jak Jacek Szawioła wybrał się do jednej z modnych warszawskich restauracji, a w pewnym momencie zabrał swoją suczkę Amiszkę na krótki spacer...  Gwiazdor "Gogglebox" z psem na ulicy "Googlebox. Przed telewizorem" od kilku lat jest prawdziwym hitem TTV. W show wyłonieni na castingach bohaterowie oglądają popularne programy i komentują je. Uczestnicy "Gogglebox" zyskali ogromną popularność i sympatię widzów. W programie pojawiają się m.in. Sylwia Bomba, Ewa Mrozowska, Agnieszka Kotońska czy Izabela Zeiske. Do grona komentujących należy również Jacek Szawioła, który przed kamerą występuje z Mariuszem Kozakiem- razem tworzą naprawdę szalony duet!  Ostatnio paparazzi "przyłapali" Jacka Szawiołę w jednej z warszawskich restauracji. Gwiazdor "Gogglebox. Przed telewizorem" zabrał swoją ukochaną suczkę, którą nazwał Amiszka, na spotkanie ze znajomą. W pewnym momencie Jacek Szawioła zabrał pieska na trawnik- żeby jednak tam dojść, musiał przejść przez ulicę, gdzie nie było pasów dla pieszych. Spójrzcie tylko na te zdjęcia! Zobacz także:  Agnieszka Kotońska z "Gogglebox" podkreśliła swoją figurę seksownym strojem kąpielowym! Wiemy gdzie i za ile go dostaniecie! Jacek Szawioła z psem. Amiszka to ukochana suczka, która trafiła do domu gwiazdora "Gogglebox" w październiku 2019 roku.  

Mariusz Kozak i Jacek Szawioła z programu "Gogglebox"
Instagram
Newsy
Mariusz z "Gogglebox" pokazał nowego partnera Sebastiana! "Z Jackiem nie jestem parę lat"
Mariusz z "Gogglebox" pokazał nowego partnera Sebastiana! "Z Jackiem nie jestem parę lat"

Jeszcze do niedawna partnerem Mariusza Kozaka z programu "Gogglebox. Przed telewizorem" był Jacek Szawioła, który występuje z nim w programie TTV do tej pory. Mariusz i Jacek już kilka miesięcy temu ogłosili, że nie są razem. Dopiero teraz okazało się, że para rozstała się... kilka lat temu! O wszystkim poinformował za pomocą TikToka sam Mariusz, który postanowił odpowiedzieć na coraz częściej pojawiające się pytania dotyczące jego relacji z Jackiem: Jesteś jeszcze z Jackiem? - zapytał jeden z fanów. Zobacz także:  Czego nie lubią w sobie gwiazdy "Gogglebox" - Sylwia Bomba i Ewa Mrozowska-Kozłowska? Wywiad!  Mariusz Kozak odpowiedział i przy okazji... pokazał swojego nowego partnera! To pytanie pojawia się najczęściej, to zaraza jakaś.  Z Jackiem nie jestem parę lat, występujemy w telewizji jako para znajomych. Moim chłopakiem jest Sebastian. Seba, przywitaj się  - powiedział Mariusz. Zobacz także:  Sylwia Bomba przez nadwagę była szykanowana w szkole! Teraz zdradza jak schudła 30 kg Tak wygląda Sebastian, nowy partner Mariusza Kozaka. Mariusz zaprezentował go na TikToku w odpowiedzi na liczne pytania, czy jest jeszcze z Jackiem - jego partnerem w "Gogglebox. Przed telewizorem". Mariusz Kozak i Jacek Szawioła kiedyś pyli parą w życiu prywatnym. Teraz są tylko parą znajomych na potrzeby nagrywania nowych odcinków "Gogglebox. Przed telewizorem".  

Nasze akcje

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner