Antek Królikowski i Kasia Sawczuk na prezentacji kolekcji Wojas
WBF

Na przyjaźni Antka Królikowskiego z Tomkiem Oświecińskim korzysta... dziewczyna aktora!

Antek Królikowski i Kasia Sawczuk na prezentacji kolekcji Wojas
WBF

Kumple po "Agencie"? Najbardziej zaprzyjaźnili się Antek Królikowski i Tomasz Oświeciński. Gdzie można ich spotkać poza salonami? Panowie spotykają się na przykład na... siłowni! Ale Antek nie trenuje z Tomkiem, z rad trenera personalnego korzysta za to jego dziewczyna - Kasia Sawczuk! 

Po programie spotykamy się z Tomkiem prywatnie, ja chodzę na tę samą siłownię co on. Mojej Kasi, kiedy przychodzi ze mną, pomaga Tomek i widać, że zna się na tym świetnie. Więc jeśli mamy okazję porozmawiać ze specjalistą, to super, że mamy takiego przyjaciela - powiedział Party.pl Antek. 

Zapytaliśmy też Antka Królikowskiego jak widzi przyszłość Tomka Oświecińskiego w show-biznesie. Tomek do tej pory był trenerem personalnym i zajmował się zawodowo treningami, między innymi z gwiazdami. Teraz sam gra w M jak Miłość i bierze udział w programach telewizyjnych.

Tomek to mój przyjaciel, to super barwna postać w polskim show-biznesie i wydaje mi się, że już się w nim odnalazł.  Jest bardzo dobrym aktorem, sportowcem i przede wszystkim bardzo dobrym człowiekiem - powiedział nam Królikowski.

Nas zaskoczyło, że Kasia Sawczuk chodzi na siłownię. A Was?

 

Zobacz także: Dziewczyna Antka Królikowskiego ma nogi jak Anja Rubik! Znów schudła? ZDJĘCIA

 

Antek Królikowski z Tomaszem Oświecińskim na planie programu Agent.

program Agent Gwiazdy
Facebook

 

Kasia Sawczuk, aktorka, wokalistka i dziewczyna Antka Królikowskiego jest bardzo szczupłą osobą. Aż dziw, że też chodzi na siłownię. 

Antek Królikowski i Kasia Sawczuk na prezentacji kolekcji Wojas
WBF

Więcej na temat Tomasz Oświeciński Agent
Przeładuj

Wojewódzki w "Idolu" nazwał ją "Pączkiem". Dziś Nina Cieślińska pracuje w telewizji i wygląda jak zupełnie inna osoba

zobacz 00:48