Sara i Dawid z Rolnik szuka żony 4 Rolnik szuka żony: Sara spotyka się z Dawidem od Małgosi?! Rolnik szuka żony: Sara spotyka się z Dawidem od Małgosi?! Rolnik szuka żony: Sara spotyka się z Dawidem od Małgosi?! "Rolnik szuka żony", co się stało z Sarą?
Sara i Dawid z Rolnik szuka żony 4
Materiały prasowe
Mocna odpowiedź!
1/5
Sara i Dawid z Rolnik szuka żony 4
Materiały prasowe

Sara z programu "Rolnik szuka żony 4" skomentowała doniesienia o jej rzekomym romansie z Dawidem, kandydatem Małgosi. Kilka dni temu w internecie pojawiło się wspólne zdjęcie Sary i Dawida, które miało świadczyć o tym, że między nimi zaiskrzyło. Jak się okazało, te rewelacje nie miały nic wspólnego z prawdą. Sara zdementowała je specjalnie dla portalu Party.pl już w poniedziałek. Dodatkowo dla oficjalnym profilu Sary na Facebooku pojawiło się specjalne oświadczenie, w którym była kandydatka Karola jednoznacznie dementuje wszelkie plotki o jej związku z Dawidem.

 

Zobacz też: Sara po raz pierwszy komentuje swój upadek na planie "Rolnik szuka żony 4" i zachowanie Karola: "Mam swój honor"

 

Co dokładnie napisała Sara? W jej wpisie pojawiło się również nawiązanie do relacji z Karolem oraz z... Justyną! Przeczytaj na następnej stronie!

 

Polecamy: "Nie chcieliśmy miejskiej babeczki". Marta Manowska na sesji dla "Vivy!" wskoczyła nago do jeziora

2/5
Rolnik szuka żony: Sara spotyka się z Dawidem od Małgosi?!

Sara z "Rolnik szuka żony 4" zaprzeczyła, jakoby coś łączyło ją z Dawidem, kandydatem odrzuconym przez Małgosię. Sara zdradziła, że obecnie przebywa poza granicami Polski, a doniesienia o jej rzekomym romansie z Dawidem kojarzą  jej się z telenowelą.

- Drogi Pomponiku, Pudelku, i wszyscy inni plotkarze - nie byłam, nie jestem i nie będę nigdy z Dawidem z RSZŻ. Więc nie robić mi tutaj mody na sukces. Ją macie aktualnie w niedzielę na wiadomym kanale o wiadomej godzinie:) Aktualnie jestem we Włoszech, tutaj ludzie mają swoje życie i jest ono cudowne. Polecam i bez odbioru!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! - czytamy na profilu Sary.

Pod wpisem Sary natychmiast pojawiło się mnóstwo komentarzy. Jedna z fanek zapytała ją, czy żałuje, że nie zrezygnowała z udziału w programie wcześniej. Co odpowiedziała Sara? Przeczytaj na następnej stronie!

Oświadczenie Sary z Rolnik szuka żony 4
Facebook/Sara z Rolnik szuka żony 4

3/5
Rolnik szuka żony: Sara spotyka się z Dawidem od Małgosi?!

- Sara jednak dobrze, że Cię nie wybrał nawiedzony ten Karol. (...) Nie żałujesz, że wcześniej nie odeszłaś, jak on taki niestały w uczuciach? - zapytała wielbicielka Sary.

Sara niemal natychmiast odpowiedziała na to pytanie. Zdradziła, że faktycznie myślała o tym, by opuścić pogram wcześniej, kiedy doszło do kłótni z Justyną. Jednak później sytuacja radykalnie się zmieniła, a Sara i Justyna zostały przyjaciółkami.

- Z jednej strony tak. Mogłam to zrobić wtedy kiedy było spięcie z Justyna. Ale z drugiej miałam okazję i lepiej się poznałyśmy i dziś się przyjaźnimy. Za to jestem wdzięczna programowi - napisała Sara na Facebooku.

Przypomnijmy, że Karol zaprosił do swojego domu trzy kandydatki: Justynę, Sarę i Anię. Początkowo jego faworytką była Justyna, której Karol dał wyraźnie odczuć, że bardzo mu się podoba. Następnie ich relacje się ochłodziły, a rolnik zainteresował się Sarą. Justyna była zazdrosna o sympatię Karola do Sary i zrobiła rolnikowi scenę zazdrości. Sarze bardzo się to nie spodobało. Chciała opuścić program, jednak Karol ją zatrzymał.

Facebook/Sara z Rolnik szuka żony 4

4/5
Rolnik szuka żony: Sara spotyka się z Dawidem od Małgosi?!

Sara wydawała się być faworytką Karola, jednak po feralnej imprezie, w czasie której Sara miała wypadek, rolnik nie zdecydował się kontynuować znajomości z żadną z dziewczyn.

5/5
"Rolnik szuka żony", co się stało z Sarą?
Mat. prasowe

W ostatnim odcinku programu "Rolnik szuka żony 4" pojawiła się nowa bohaterka Jagoda, która wyraźnie zauroczyła Karola.

Więcej na temat Rolnik szuka żony