Oliwia ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" w szarym golfie
Instagram
TV-Show

Oliwia ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" debiutuje w nowej roli! Współpracuje z... Izabelą Janachowską

Oliwia ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" debiutuje w nowej roli! Współpracuje z... Izabelą Janachowską

Oliwia ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" już wkrótce zostanie jedną z najpopularniejszych wizażystek w Polsce? Była uczestniczka hitowego programu TVN7 nie tylko cały czas uczy się, jak wykonywać idealny makijaż, ale teraz pochwaliła się swoim zawodowym sukcesem.

Sprawdźcie, co pojawiło się w sieci!

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Aga i Wojtek zostaną rodzicami. Pamiętacie historię ich miłości?

Oliwia doradza przyszłym pannom młodym

Oliwia wystąpiła w czwartej edycji programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" w którym wzięła ślub z Łukaszem. Para od samego początku była sobą zachwycona, a w finale podjęli decyzję, że chcą kontynuować swój związek. Kilka miesięcy po zakończeniu nagrań programu Oliwia i Łukasz zostali rodzicami.

Niestety, ostatnio okazało się, że byli uczestnicy hitu TVN7 podjęli decyzję o rozstaniu. 

Ludzie nie mają pojęcia, z czym Oliwia i Łukasz się mierzyli, bo prawdziwe życie nie toczy się w mediach społecznościowych. (...) Starają się odłożyć na bok emocje, żal, bo dla nich obojga Franio jest najważniejszy. Kochają go i starają się mu stworzyć jak najlepsze warunki rozwoju. Marzyli o pełnej rodzinie dla dziecka, niestety to się nie udało – w rozmowie z „Party” tłumaczyła ostatnio osoba z otoczenia byłej pary.

Po ogłoszeniu rozstania Oliwia na jakiś czas zniknęła z Instagrama i dopiero po kilku tygodniach pokazała w sieci swoje pierwsze zdjęcia i nagrania. Ostatnio okazało się, że Oliwia skupia się na swoim synku i spełnia swoje marzenia o byciu wizażystką. 

Teraz była uczestniczka "Ślubu od pierwszego wejrzenia" podczas relacji na InstaStories zdradziła, że została zadebiutowała w roli ekspertki od makijażu ślubnego na portalu Wedding Dream Izabeli Janachowskiej. Oliwia udostępniła link do artykułu w którym pojawiło się krótkie  nagranie podczas którego opowiadała m.in. dlaczego nie malowała się sama na własny ślub. Oliwia doradzała również, jaki makijaż powinny wybrać przyszłe panne młode, które są blondynkami. 

Myślicie, że Oliwia wkrótce osiągnie sukces jako zawodowa wizażystka? Tego jej życzymy!

Zobacz także: Anita i Adrian ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" rozstaną się? W "DDTVN" opowiedzieli o kryzysie w swoim związku!

Oliwia ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pochwaliła się swoim sukcesem.

Oliwia ze Ślubu od pierwszego wejrzenia pokazała zdjęcie z windy
Instagram

Była uczestniczka show TVN7 zadebiutowała w roli eksperki.

Oliwia ze
Instagram/Oliwia ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia"

Zobacz także

TYLKO U NAS! "Ślub od pierwszego wejrzenia". Zaskakujące zmiany w nowym sezonie - wiemy, co dokładnie się zmieni

Oliwia i Łukasz ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" jakie plany po rozwodzie?

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Oliwia wciąż nie wyprowadziła się od Łukasza?! Czy po rozwodzie wróci do Gdańska? 

 

Oliwia i Łukasz ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" o pierwszej reakcji na swój widok
Instagram
TV-Show
"Ślub od pierwszego wejrzenia": Przypominamy historię miłości Oliwii i Łukasza. Pierwsze słowa Oliwii były niepochlebne...
"Ślub od pierwszego wejrzenia": Przypominamy historię miłości Oliwii i Łukasza. Pierwsze słowa Oliwii były niepochlebne...

Oliwia i Łukasz to najmłodsi uczestnicy 4. edycji " Ślubu od pierwszego wejrzenia ". Początkowo widzowie nie dawali szans tej relacji, jednak z odcinka na odcinek przekonywali się do uczestników. Oliwia i Łukasz byli również największym zaskoczeniem finałowego odcinka, bo nie dość, że ich miłość przetrwała to jeszcze okazało się, że spodziewają się swojego pierwszego dziecka!  Mały Franek przyszedł na świat dokładnie w Dzień Matki, a jego rodzice nie potrafili aż wyrazić swojego szczęścia. Niedługo po finałowym odcinku stali się również bardzo aktywni na Instagramie, a sympatia, którą zdobyli w programie przełożyła się na ogromną popularność. Zdjęcia zakochanych oraz małego Frania często cieszyły oczy widzów, a Oliwia z Łukaszem zaczęli działać również na platformie Youtube. Niestety to już koniec ich miłosnej historii. Tuż po świętach zakomunikowali, że podjęli decyzję o rozwodzie. Pamiętacie jeszcze jak zaczęła się ich miłość? Pierwsze chwile spędzali pod czujnym okiem kamer... Oliwia niezbyt pochlebnie wówczas oceniła swojego partnera! Zobaczcie nasze wideo.  Zobacz także:  Oliwia i Łukasz ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" rozstali się! "Nie ma szans na naprawę naszego małżeństwa." Oliwia i Łukasz ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" podjęli decyzję o rozstaniu pół roku po narodzinach swojego synka Franka.   

Oliwia i Łukasz ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia"
Instagram
Newsy
Joanna odwiedziła Oliwię i Łukasza! Uczestnicy "Ślubu od pierwszego wejrzenia" przygotowali niespodziankę
Joanna odwiedziła Oliwię i Łukasza! Uczestnicy "Ślubu od pierwszego wejrzenia" przygotowali niespodziankę

Oliwia, Łukasz i Joanna ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" przygotowali sporą niespodziankę dla swoich fanów! Byli uczestnicy hitowego programu TVN7 pokazali w sieci wspólne nagranie i zdradzili, dlaczego znów się spotkali. Zobaczcie sami, co powiedzieli podczas relacji na InstaStories!  Joanna odwiedziła młodych rodziców W miniony weekend Oliwia i Łukasz z czwartej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pokazali swoim fanom, kto ich odwiedził. Okazuje się bowiem, że zaledwie kilka tygodni po narodzinach ich pierwszego dziecka  w ich wspólnym gniazdku pojawiła się... Joanna!  Dzisiaj mieliśmy specjalnego gościa na obiedzie - mówił Łukasz.  Tą panią dobrze znacie. Asia nas dzisiaj odwiedziła, odwiedziła Franka - dodała Oliwia.  Okazuje się, że Joanna przyjechała do Oliwii i Łukasz nie tylko w odwiedziny. Uczestnicy czwartej edycji programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" zdradzili, że nagrali film z udziałem Joanny, który już wkrótce pojawi się w sieci. Oliwia i Łukasz zaledwie kilka dni temu poinformowali swoich fanów, że zakładają własny kanał na YouTube.com, a teraz zdradzili, że Joanna będzie ich gościem w programie.  Jej wizyta nie była przypadkowa. Już niedługo na naszym kanale pojawi się rozmowa z Asią, która poopowiada nam trochę, jak zmieniło się jej życie po programie i trochę o samym programie również - Oliwia zdradziła później na InstaStories.  Czy Joanna w programie Oliwii i Łukasza skomentuje zachowanie Adama? Myślicie, że była uczestniczka show odniesie się m.in. do ostatniego wpisu byłego męża, który na swoim profilu na Instgaramie pokazał zdjęcie z nową partnerką? Zobacz także:  Adam ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pokazał swoją partnerkę!...

Uśmiechnięci Oliwia i Łukasz ze Ślubu od pierwszego wejrzenia
Instagram
Newsy
Oliwia i Łukasz ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pojawią się w nowym programie! "Klamka zapadła" skomentowała para
Oliwia i Łukasz ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pojawią się w nowym programie! "Klamka zapadła" skomentowała para

Oliwia i Łukasz ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" przygotowali wielką niespodziankę dla wszystkich widzów, którzy kibicowali im w programie. Okazuje się, że para z czwartej edycji hitu TVN7 już wkrótce pojawi się w nowym programie. Gdzie będziemy mogli ich zobaczyć i usłyszeć? Oliwia i Łukasz zdradzili wszystko w nowym wpisie na Instagramie!  Oliwia i Łukasz w nowym programie na YouTube Oliwia i Łukasz wzięli udział w ostatniej odsłonie "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Między młodym małżeństwem szybko pojawiło się prawdziwe uczucie, które przetrwało do dziś. Co więcej, zakochani zaledwie kilka dni po emisji finału programu zostali rodzicami- na świecie pojawił się wówczas ich syn Franek. Oliwia i Łukasz zdobyli ogromną sympatię widzów, którzy teraz mogą śledzić ich dalsze losy za pośrednictwem Instagrama. Okazuje się również, że już wkrótce fani pary będą mogli oglądać ich także w nowym programie na YouTube.com! Oliwia i Łukasz w najnowszym wpisie w sieci zdradzili, że zakładają własny kanał. Klamka zapadła! Wychodząc naprzeciw Waszym oczekiwaniom otwieramy kanał na YouTube 😄 w tym miejscu liczymy na Waszą pomoc. Szukamy nazwy. Piszcie swoje propozycje w komentarzach 🙏🏼😘 #youtubechannel #nazwaposzukiwana #otwieramykanał #burzamózgów- czytamy na profilu Oliwii.  Internauci szybko zareagowali na wpis Oliwii i w komentarzach pojawiły się pierwsze propozycje nazwy dla ich programu.  - zaKUCHTArzeni❤️ - Kuchciki od kuchni 😉 - Modre Kuchciki 😎 - "Frela i Kuchta "- proponują fani.  Macie jakiś pomysł, jak Oliwia i Łukasz mogą nazwać swój program? Będziecie śledzić ich kanał na YouTube? Zobacz także:  Łukasz ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia"...

Nasze akcje

Poznaj Huawei Mobile Services i ciesz się wyjątkowymi funkcjami w przyjaznym ekosystemie

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
Newsy

Stylowy prezent dla mężczyzny? Łączy w sobie design i praktyczność

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner
Newsy

To zdrowy i ekologiczny nawyk, który pozwoli ci zadbać o siebie i środowisko

Partner
Newsy

Bo należy ci się komfort! Zabiegi EMSELLA i EXILIS ULTRA 360 na nietrzymanie moczu

Partner