Olga Frycz w DDTVN odpowiada na zarzuty Tomasza Niecika

Olga Frycz w DDTVN zdradza kulisy "Agenta" i ostro ocenia Tomasza Niecika: "To kłamca!". O co chodzi?

Olga Frycz w DDTVN odpowiada na zarzuty Tomasza Niecika

Olga Frycz odpowiada na zarzuty Tomasza Niecika! Aktorka odniosła się do wypowiedzi swojego kolegi z programu "Agent - Gwiazdy", który podczas ostatniego wywiadu w Dzień Dobry TVN stwierdził, że pozostałe gwiazdy chciały go zniszczyć. 

Nie znałem niektórych osób, nigdy w życiu z nimi nie rozmawiałem, nawet jak lecieliśmy w samolocie. Od razu było coś takiego: „O, Tomasz Niecik, człowiek sukcesu, trzeba mu pojechać, trzeba go zniszczyć”. To było przykre - mówił Tomasz Niecik po odpadnięciu z show TVN.

Olga Frycz komentuje zachowanie Tomasza Niecika w programie "Agent".

Jak już wiemy, w ostatnim odcinku programu "Agent - Gwiazdy" odpadła właśnie Olga Frycz. Aktorka pojawiła się w dzisiejszym wydaniu DDTVN, gdzie zdradziła, jak wyglądały kulisy show. Przy okazji skomentowała wypowiedź Tomasza Niecika i zapewniła, że wszyscy uczestnicy bardzo się polubili. 

Okazuje się, że Tomek Niecik jest strasznym kłamczuszkiem. On powiedział u was, jak ostatnio był: "Nikt mnie nie polubił, od początku było coś takiego o człowiek sukcesu trzeba mu pojechać, trzeba go zniszczyć". To jest oczywiście wszystko nieprawda. On tak mówi, że my go chcieliśmy zniszczyć, ale to jest nieprawda - zapewniała Olga Frycz. Tam każdy pojechał blady, tak samo nie widział, co nas czeka w tym programie. I każdy inaczej reaguje na stres. Jedni obgryzają paznokcie, a inni wyzywają ludzi, Tomek akurat do tej grupy należy, którzy wyzywają ludzi. Obrażanie ludzi, obrażanie kobiet, opowiadanie seksistowskich żartów po prostu bardzo mnie osobiście denerwowało. Głośno mówiłam, że nie życzę sobie, żeby takie żarty opowiadał w moim towarzystwie. 

Andrzej Sołtysik sugerował jednak, że Olga Frycz mogła nie polubić Tomasza Niecika z powodu muzyki disco-polo, którą nagrywa. Aktorka zdecydowanie temu zaprzeczyła.

Tego bym nie powiedziała, uwielbiam chodzić na wesela i żadna muzyka mi nie przeszkadza.

Co ciekawe, już kilka minut po zakończeniu ostatniego odcinka programu "Agent - Gwiazdy", aktorka zamieściła na swoim profilu na Instagramie wpis, w którym dziękuje i wspomina każdego uczestnika show. Niestety wśród wymienionych zabrakło właśnie Tomasza Niecika. 

 

Zobaczcie, co napisała Olga Frycz!

 

Zobacz także: Tomasz Niecik o pieniądzach i konfliktach w "Agencie". Wokalista zszokował widzów w programie Kuby Wojewódzkiego!

 

Olga Frycz odpadła z programu "Agent - Gwiazdy".

 

No cóż... taka gra. Było super ! Bardzo dziękuje całej ekipie technicznej Agenta za wsparcie, miłe słowa i cierpliwość 😜 Całej Produkcji za możliwość wzięcia udziału w tej przygodzie ! Dziękuje całej naszej bandzie ❤ @modny_tata - byłeś krótko, ale jesteś fajnym gościem i dżentelmenem 💪🏻 @agnieszka_rylik dziękuje za te wszystkie kawały i nocny spacer po Salcie w poszukiwaniu słodyczy 🍭 @julafab byłaś mega dzielna i bardzo się cieszę , że jako jedna z pierwszych miałam możliwość obejrzenia Twojego świątecznego teledysku 🎁 @mateuszmaga 🐢 przepraszam, że czasami gniewałam się na Ciebie, ale taki mam charakter, że lubię wszystko szybko szybko a Ty lubisz wszystko wolno wolno i sej łoczju łona sej bat rimember to była tylko gra 😘💚 @joannajedrzejczyk dziękuje za Twoje dobre serce i za wszystkie nocne rozmowy. I dziękuje za piękną koszule, za lekarstwa, plasterki uśmiech i psikusy. Byłaś dla mnie ogromnym wsparciem ❤ @piotrkedzierski wspaniałym człowiekiem i życzę Ci z całego serca, żebyś znalazł żonę i miał dużo dzieci 😊 @alandersz jesteś rycerzem ! nerwowym,ale rycerzem🦄 @odetamoro Odea ach Odea ...Ty wiesz ⭐️💛 Dziękuję za Twoje poczucie humoru, zdolności fryzjerskie ✂️ i przepraszam, że tak na tym bananie krzyczałam na Ciebie 🍌 @darialadocha tej zupy którą dla mnie ugotowałaś nie zapomnę Ci do końca życia. Jesteś kochana 🤗 @edyta_zajac jesteś piękna mądra i super fajna i dziękuje, że pożyczałaś mi swój tusz do rzęs żebym chociaż na "setkach" wyglądała jak człowiek. @jarekkret dziękuje za piękną pogodę, za słońce,za deszcz i za prezent na Mikołajki 😜😗 @marek_wlodarczyk_official a Tobie za mądrość i ciekawe rozmowy o życiu aktorów 🤓🤔 I oczywiście dziękuje bardzo @kingarusin ! Jesteś dla mnie wzorem do naśladowania ❤#argentyna #cdn... 🤐🙈😜 Widzimy się jutro o 9.00 w #ddtvn @tvn.pl 👍🏻

Post udostępniony przez Olga Frycz (@tojafrycz)

Aktorka odpowiedziała na zarzuty Tomasza Niecika, który twierdzi, że grupa chciała go zniszczyć.

Tomasz Niecik pod studiem Dzień Dobry TVN
 

Przeładuj

Tak wygląda grób Pawła Królikowskiego rok po śmierci. Rodzina jest bezsilna. Chcą postawić mu pomnik, ale jest problem

zobacz 00:43