Nie da się ukryć, że Ola, która mieliśmy okazję poznać w czwartej, a następnie zobaczyć w siódmej edycji miłosnego show "Love Island", doskonale wie, jak wzbudzić zainteresowanie. Tym razem zrobiła to za sprawą nowych zdjęć, które wylądowały na jej instagramowym profilu. Koniecznie je zobaczcie!

Reklama

"Love Island": Ola już nie przypomina dawnej siebie?

Wiele uczestniczek po udziale w popularnych programach, decyduje się na poważne, wizerunkowe zmiany. Właśnie dlatego ostatnio pisaliśmy o Marcie z "Love Island 7", która przeszła spektakularną metamorfozę. Teraz okazuje się, że idealnym tego przykładem jest także jej inna koleżanka z tej samej edycji - Ola. Bez wątpienia jedna z bardziej kontrowersyjnych uczestniczek show.

Love Island 7 Ola w programie
Love Island 7, day56, Piotr Filutowski/Polsat, Mat. prasowe

Zobacz także: "Love Island 7" : Dwie uczestniczki wyjechały do Turcji poprawić urodę. Z jakim efektem?

Ta początkowo pojawiła się w czwartek odsłonie miłosnego formatu "Love Island". Tam jednak nie znalazła wymarzonej miłości, w związku z czym swoich sił postanowiła spróbować także w siódmej edycji. Niestety i tam nie było jej po drodze z wybrankiem serca. Jedno jednak jest pewne - Ola zyskała dużą ilość oddanych fanów, których bardzo zdziwiły jej najnowsze zdjęcia!

Zobacz także: "Love Island": Karolina miała wystąpić w innym show

Do tej pory Ola była kojarzona z długimi, prostymi doczepami i powiększanymi ustami. Na najnowszych, instagramowych zdjęciach wygląda jednak zupełnie inaczej. Widzimy ją w burzy blond loków. Nic więc dziwnego, że pod zdjęciami posypały się liczne komentarze, te jednak są skrajne:

Zdjęcia piękne ale na pierwszy rzut oka nie poznałam Cię jak dla mnie za dużo przerobione lepiej wyglądasz bez tych przeróbek. Takie moje skromne zdanie co za dużo to nie wyglada
Co czujesz patrząc na zdjęcie na którym zatraciłaś siebie? To nie Ola a jakiś klon Jacksona
Wow, Ola to naprawdę Ty, kurcze, mega fajna stylówa. Zupełnie nie do poznania ????
Tu jakbyś miała z 40 lat Ola
Reklama

A Wam jak podoba się Ola w nowej odsłonie?

Ola z "Love Island"
Instagram/@ola_loveisland4
Reklama
Reklama
Reklama