Ola Jordan w Tańcu z Gwiazdami - kim jest nowa jurorka? Ola Jordan przyleciała do Polski Ola Jordan przyleciała do Polski Ola Jordan przyleciała do Polski Ola Jordan przyleciała do Polski
Ola Jordan w Tańcu z Gwiazdami - kim jest nowa jurorka?
1/5
Ola Jordan w Tańcu z Gwiazdami - kim jest nowa jurorka?

 

Ola Jordan, nowa jurorka programu "Taniec z Gwiazdami", przyjechała do Polski! Na lotnisku w Warszawie przywitali ją... paparazzi. Już dziś tancerka pojawi się wiosennej ramówce Polsatu, a w najbliższy piątek, trzeciego marca, zadebiutuje jako jurorka, zastępując Beatę Tyszkiewicz w tej roli.  Szykuje się więc ciekawa edycja! :) Zobaczcie, jak Ola Jordan prezentowała się na lotnisku w Warszawie. Cieszycie się na jej udział w "Tańxu z Gwiazdami"?

 

Zobacz: Oto Ola Jordan - nowa jurorka "Tańca z Gwiazdami"! Zobaczcie jej urocze zdjęcia z mężem!

 

2/5
Ola Jordan przyleciała do Polski
EastNews

 

Ola Jordan jest profesjonalną tancerką, która od kilkunastu lat robi karierę w Anglii. Przez 10 lat występowała jako w tamtejszej edycji programu "Taniec z Gwiazdami", raz udało jej się wygrać (w parze z dziennikarzem telewizyjnym BBC Chrissem Hollinsem).

 

Zobacz: To ona zastąpi Beatę Tyszkiewicz w "Tańcu z gwiazdami"! Kim jest Ola Jordan? Poznaj ciekawostki na jej temat!

 

3/5
Ola Jordan przyleciała do Polski
EastNews

 

Ola Jordan cieszy się na przylot do Polski! ;) Bo przecież, choć od lat mieszka w Wielkiej Brytanii, urodziła się w Polsce, a dokładnie w Legionowie. Kiedy mieszkała w naszym kraju jej nauczycielką tańca była… Iwona Pavlović! Ciekawe, jak będą dogadywać się przy stole sędziowskim ;)

 

Zobacz: Paulina Sykut pierwszy raz o nowej jurorce "Tańca z Gwiazdami": "Nie znałam jej wcześniej". Godnie zastąpi Beatę Tyszkiewicz?

 

4/5
Ola Jordan przyleciała do Polski
EastNews

 

Będziecie oglądać "Taniec z Gwiazdami"? :)

Zobacz także: Gojdź uległ wypadkowi na próbie "Tańca z gwiazdami"! Czy zrezygnuje?

5/5
Ola Jordan przyleciała do Polski
EastNews
Więcej na temat Taniec z Gwiazdami Ola Jordan