Natalia z "Rolnik szuka żony" w białej koszulce
Instagram

Natalia z "Rolnik szuka żony" dostała wyjątkowy prezent od... kandydatki Macieja

Natalia z "Rolnik szuka żony" w białej koszulce
Instagram

Natalia  "Rolnik szuka żony" podczas relacji na InstaStories pokazała wyjątkowy prezent, jaki otrzymała od innej uczestniczki programu TVP! Była kandydatka Pawła jest zachwycona. 

Tylko spójrzcie na te zdjęcia! To prawdziwe dzieło sztuki. Wiedzieliście, że Natalia utrzymuje kontakt z kandydatką Macieja z "Rolnik szuka żony"? 

Natalia pokazała piękny obraz, prezent od Eweliny 

Natalia wystąpiła w ostatniej edycji "Rolnik szuka żony" i była jedną z kandydatek Pawła. Jak już wiemy, rolnik wybrał Martę i to z nią do dziś tworzy szczęśliwy związek. Początkowo wydawało się, że Natalia nawiązała bliską relację z bratem Pawła, jednak ostatnio okazało się, że jego serce jest już zajęte.

Natalia nie znalazła  miłości w programie TVP, ale znalazła nowe koleżanki, z którymi najwyraźniej cały czas utrzymuje kontakt. Okazuje się, że jedną z nich jest była kandydatka Macieja! Podczas relacji na InstaStories pokazała, jak wyjątkowy prezent otrzymała od Eweliny! Była kandydatka Macieja narysowała jej ukochanego pieska.

Szara już jest i powiem tak jest piękna, jak żywa - napisała Natalia. - dziękuję - dodała i oznaczyła profil Eweliny na Instagramie.

Musicie zobaczyć, jak Ewelina narysowała ukochaną suczkę Natalii! Wiedzieliście, że była kandydatka Macieja ma takie zdolności artystyczne? My jesteśmy pod ogromnym wrażeniem jej talentu!

Zobacz także: "Rolnik szuka żony": Agnieszka wspomina Dawida i pobyt na gospodarstwie. Po czasie żałuje, że zrezygnowała?! 

Natalia pokazała piękny obraz wykonany przez Ewelinę!

Natalia z Rolnik szuka żony pokazała, obraz namalowany przez Ewelinę, byłą kandydatkę Macieja
Instagram

Piękny obraz wykonała była kandydatka Macieja z "Rolnik szuka żony".

Ewelina Rolnik szuka żony
Facebook / Rolnik szuka żony TVP

 

Więcej na temat Rolnik szuka żony
Przeładuj

Kuchnie gwiazd. Minimalizm u Siwiec, przepych u Przetakiewicz. A Szelągowska? Połączyła dwa nietypowe kolory

zobacz 00:55