Party Stories
Natalia z "Rolnik szuka żony" o akceptacji siebie
Instagram
TV-Show

Natalia z "Rolnik szuka żony" pokazała zdjęcie ze spotkania "randki" z bratem Pawła. Jednak są razem?!

Po raz pierwszy w historii wszystkich edycji "Rolnik szuka żony" wydarzyła się sytuacja, kiedy kandydatka jednego z rolników zaprzyjaźniła się z jego bratem. Jeszcze podczas emisji programu Marta i Paweł żartowali, że być może będzie ślub, ale nie mówią o swoim, ale o Natalii i Robercie. Niedawno Natalia, która często mówi w swoich relacjach na Instagramie o bracie Pawła, rozwiała wątpliwości i przyznała, że obecnie nie są parą, ale mają ze sobą kontakt. Wtedy też okazało się, że Robert miał odwiedzić Natalię w Warszawie. W końcu doszło do ich spotkania! Czyżby ich relacja nabierała rozpędu?

Rolnik szuka żony: Za tę stylizację poleciały na nią gromy. Paweł: "Mnie też się nie podobało!". A co na to Marta?

Natalia z "Rolnik szuka żony" pokazała zdjęcie ze spotkania z bratem Pawła

Paweł jeszcze w programie powiedział wprost, że nie ma nic przeciwko, aby Natalia spotykała się z jego bratem. On znalazł uczucie i jest szczęśliwy z Martą, a Natalii nigdy nie traktował jako faworytki. Potem Robert Bodzianny, odpowiadając na pytania swoich obserwatorów zdradził, że faktycznie świetnie się bawił podczas nagrań do programu "Rolnik szuka żony" z kandydatkami Pawła i ma kontakt z Natalią.

Atmosfera podczas nagrań była super. Prawdą jest, że się polubiliśmy i utrzymujemy kontakt. Było dużo śmiechu, a reżyser musiał ganiać, bo ta znikała z planu, żeby sobie pożartować, ale nie widzieliśmy się od zakończenia nagrań - odpowiedział Robert.

Teraz uczestniczka opublikowała na Instastories wspólne zdjęcia ze spotkania z Robertem. Wygląda na to, że ich znajomość robi się coraz poważniejsza! 

Tylko spójrzcie na wspólne zdjęcie Natalii i Pawła. Ich uśmiechy nie pozostawiają wątpliwości, że doskonale czują się w swoim towarzystwie!

Zobacz także: "Rolnik szuka żony": Marta i Paweł mieszkają już razem! Uczestniczka zdradziła, jak odnajduje się w gospodarstwie rolnika

Natalia Rolnik szuka żony z bratem Pawła
Instagram

Natalia z "Rolnik szuka żony" w swoich relacjach na Instagramie często wspomina o Robercie. 

Natalia z Rolnik szuka żony o relacji z bratem Pawła
Instagram

 

Natalia Rolnik szuka żony
Facebook / Rolnik szuka żony TVP

 

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Natalia Rolnik szuka żony
Facebook / Rolnik szuka żony TVP
TV-Show
"Rolnik szuka żony" 7: Brat Pawła zdradził, jak układa mu się z Natalią! Jeden z fanów pyta czy się jej boi. Co odpowiedział?

Robert Bodzianny nieoczekiwanie został jedną z gwiazd siódmej edycji " Rolnik szuka żony ". Co prawda to nie on, ale jego brat Paweł szukał w programie żony i jak się okazało w finałowym odcinku znalazł miłość i nadal spotyka się z Martą, ale po zakończeniu emisji hitu TVP zrobiło się głośno również o Robercie. Jeszcze w trakcie emisji okazało się, że mężczyzna doskonale dogaduje się z Natalią, kandydatką Pawła. Co więcej sam Paweł na pytanie Marty Manowskiej powiedział wprost, że nie ma nic przeciwko, aby ta dwójka się spotykała. A jak jest naprawdę? Do tej pory to Natalia odnosiła się do relacji z Robertem na swoim Instagramie , a teraz to rolnik zdecydował się skomentować tę znajomość! Są razem? Brat Pawła zdradził, jak naprawdę wygląda jego relacja z Natalią Brat Pawła, Robert zdecydował się odpowiedzieć na Instagramie na pytania swoich obserwatorów. Oprócz pytań o podróże, marzenia pojawiły się również komentarze dotyczące programu "Rolnik szuka żony" oraz pytania o jego relację z Natalią. Jeden z Internautów zapytał wprost: Czy faktycznie randkowałeś z Natalią? Robert wyznał, że atmosfera podczas nagrań była świetna i dodał, że faktycznie razem z Natalią polubili się i wspólnie żartowali. Brat Pawła przyznał też, że po nagraniach nie spotkali się jeszcze: Atmosfera podczas nagrań była super. Prawdą jest, że się polubiliśmy i utrzymujemy kontakt. Było dużo śmiechu, a reżyser musiał ganiać, bo ta znikała z planu, żeby sobie pożartować, ale nie widzieliśmy się od zakończenia nagrań - odpowiedział Robert. Pojawiło się jeszcze jedno, dość zaskakujące, pytanie dotyczące Natalii. Jeden z Internautów zapytał wprost: "Boisz się Natalii?". Robert odpowiedział na to w żartobliwy sposób i opublikował na...

Natalia z "Rolnik szuka żony" o akceptacji siebie
Instagram
TV-Show
Natalia z "Rolnik szuka żony" o relacji z bratem Pawła: "Ktoś uznał go za ciasteczko edycji"! Są razem?

Natalia z  "Rolnik szuka żony"  podczas relacji na Instastories odpowiedziała na pytania od fanów programu. Kandydatka Pawła została zasypana pytaniami o jej związek z bratem rolnika. W końcu uczestniczka hitu TVP1 zdecydowała się uchylić rąbka tajemnicy i powiedziała, co ją łączy z Robertem! Są parą? Natalia z "Rolnik szuka żony" szczerze o relacji z bratem Pawła! W programie "Rolnik szuka żony" okazało się, że Natalia i Paweł są jak para przyjaciół, ale nie ma między nimi chemii. Ostatecznie rolnik wybrał Martę, w której jest bardzo zakochany, a Natalia zbliżyła się do brata Pawła, Roberta. Po zakończeniu przygody w programie okazało się, że Natalia odzyskała pewność siebie, a w jej relacjach na Instagramie widać, że jest szczęśliwa - to może być przynajmniej częściowo zasługą Roberta. Oboje cały czas utrzymują ze sobą kontakt, a teraz sama Natalia potwierdziła, że lubi mężczyznę i pieszczotliwie nazywa go "Delicjuszem": Lubię Delicjusza, lubię się z nim droczyć. Jest trochę złośnikiem i chyba on też mnie lubi. - powiedziała Natalia w relacji na Instastories. W kolejnym nagraniu dodała tajemniczo:  Przyznał się, lubi mnie! To oznacza, że Natalia i brat Pawła z "Rolnik szuka żony" cały czas mają ze sobą kontakt. Wygląda na to, że oboje bardzo się polubili i są duże szanse na związek. To byłby zaskakujący zwrot wydarzeń! Taka sytuacja jeszcze nigdy nie wydarzyła się w programie.  Zobacz także:   "Rolnik szuka żony": Paweł poznał rodzinę Marty! "Miałem wrażenie, że Marta się mniej cieszy na mój widok" Czy Natalia Kowalczyk i Robert, brat Pawła Bodziannego z "Rolnik szuka żony" nieśmiało potwierdzili swój związek?  Uczestniczka "Rolnik szuka...

Natalia Rolnik szuka żony
Facebook / Rolnik szuka żony TVP
TV-Show
Natalia z "Rolnik szuka żony" rozwiewa wątpliwości na temat związku z bratem Pawła. Są parą?

Natalia z " Rolnik szuka żony " odkąd zakończyła się jej przygoda z programem stała się bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Nie tylko publikuje nowe zdjęcia, ale coraz częściej nagrywa relacje na Instastories, w których zdradza, co dzieje się w jej życiu po programie. Po finałowym odcinku siódmej edycji "Rolnik szuka żony" zdecydowała się na live'a i odpowiedziała na pytania swoich obserwatorów. Oprócz kulis programu zdradziła też, na jakim etapie jest jej relacja z Robertem, bratem Pawła! Natalia z "Rolnik szuka żony" rozwiewa wątpliwości na temat związku z bratem Pawła Natalia w siódmej edycji "Rolnik szuka żony" była kandydatką Pawła, ale szybko się okazało, że z rolnikiem łączą ją wyłącznie przyjacielskie relacje. Potem wyszło na jaw, że Natalia i brat Pawła, Robert, świetnie się dogadują. W mediach pojawiły się spekulacje na temat tego, że para spotyka się po programie, a sama Natalia w relacji na Instastories nie ukrywała, że jest zainteresowana mężczyzną , którego nazywa zdrobniale "Delicjuszem".  Teraz, kiedy siódma edycja dobiegła końca Natalia zdradziła, że nadal ma kontakt z Pawłem oraz jego bratem. Wyznała też szczerze, że obecnie nie są razem, ale zaznaczyła, że chciałaby poznać mężczyznę:  Nie jesteśmy razem. Robert powiedział, że przyjedzie do mnie to pewnie wstawimy jakąś sweet focię. Chciałabym go poznać, ale wiecie tak po prostu wcześniej nie było takiej okazji za bardzo - powiedziała Natalia podczas transmisji na Instagramie Tutaj możecie obejrzeć relację Natalii! Wygląda na to, że kandydatka Pawła nie żałuje udziału w programie i jest pod wrażeniem ogromnej popularności, jaką zyskała! Zobacz także:  "Rolnik szuka żony": Marta i Paweł już się nie ukrywają! Pokazali...

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner