Natalia z "Rolnik szuka żony" w białej koszulce
Instagram

Natalia z "Rolnik szuka żony" pokazała zdjęcia z przeszłości! "Pół szkoły za tobą latało!" 

Natalia z "Rolnik szuka żony" w białej koszulce
Instagram

Natalia z "Rolnik szuka żony" pokazała kilka zdjęć z rodzinnego albumu. Niedawno pochwaliła się zdjęciem sprzed pięciu lat, natomiast teraz fotografie przedstawiają ją z czasów szkolnych. Okazuje się, że Natalia jako nastolatka była prawdziwą pięknością! Pod opublikowanymi zdjęciami pojawił się również intrygujący komentarz, sugerujący, że... była najpiękniejszą dziewczyną w szkole! Zobaczcie, jak wyglądała! 

Zobacz także: "Rolnik szuka żony": Monika, była kandydatka Macieja zaprzyjaźniła się ze swoja rywalką z programu! Oto jak imprezują

Natalia z "Rolnik szuka żony" była najpiękniejszą dziewczyną w szkole?

Natalia z "Rolnik szuka żony" zdobyła ogromną sympatię dzięki udziałowi w programie. Kobieta nie znalazła jednak miłości na gospodarstwie u Pawła. Jego serce zabiło mocniej do Marty, jednak... Emocje podgrzewał fakt, że Natalię miało coś łączyć z bratem rolnika, Robertem. Ostatecznie okazało się, że nic z tego nie wyszło. Kandydatka Pawła po udziale w programie wyznała, że odzyskała pewność siebie. Jest bardzo aktywna na swoim koncie na Instagramie, gdzie często dzieli się anegdotkami ze swojego życia, lub porusza ważne dla siebie tematy. Tym razem zdecydowała się podzielić kilkoma zdjęciami z rodzinnego albumu. Jako nastolatka była jasnowłosą blondynką! Początkowo jej włosy były bardzo długie, jednak im była starsza tym bardziej je skracała:

 

Tylko dla ludzi o mocnych nerwach... mały Kowalczyk, później trochę większy, ale zawsze ten sam... #kowalczyk #mały #blondehair #słodziak 🙈 - napisała na Instagramie 

Zdjęcie Natalii skomentował internauta, a po jego wypowiedzi można wywnioskować, że zna uczestniczkę "Rolnik szuka żony" od wielu lat: 

😍 Pamiętam jak pół szkoły w podstawówce za tobą latało hehehe piękne czasy - napisał 

Nie sposób nie uwierzyć patrząc zdjęcia uczestniczki "Rolnik szuka żony", przedstawiające jej nastoletnie lata. Bardzo się zmieniła przez ostatnie lata? 

Zobacz także: Ania Stelmaszczyk z „Rolnik szuka żony” jest zakochana?! Kogo ma na myśli we wpisie??

Natalia z "Rolnik szuka żony" pokazała zdjęcia z dzieciństwa. W przeszłości nosiła długie blond włosy. Znajomy ze szkoły zasugerował, że miała ogromne powodzenie! 

Wow! Poznalibyście Natalię na tych zdjęciach? Dziś ma zdecydowanie krótsze włosy! Powinna znowu je zapuścić? 

Natalia z Rolnik szuka żony, kandydatka Pawła
Instagram

 

Więcej na temat Rolnik szuka żony
Przeładuj

Sobowtór Roxie Węgiel w "The Voice Kids"! Trenerzy przecierali oczy: "Ona wygląda jak Roksana!"

zobacz 00:47