Natalia z Rolnik szuka żony, kandydatka Pawła
Instagram

"Rolnik szuka żony": Natalia pokazała swoje zdjęcie sprzed 5 lat! "Zakochana, szalona..." Bardzo się zmieniła?

Natalia z Rolnik szuka żony, kandydatka Pawła
Instagram

Natalia z "Rolnik szuka żony" w siódmej edycji programu nie znalazła miłości, ale zyskała sporą popularność, a jej grono obserwatorów na Instagramie stale się powiększa. Kandydatka Pawła zdradza w relacjach, co się dzieje w jej życiu prywatnym i porusza ważne, często osobiste tematy. Teraz opublikowała swoje dwa zdjęcia, które dzieli 5 lat różnicy, pokazując, jak się zmieniła przez ten czas. I nie chodzi tylko o wygląd...

Natalia z "Rolnik szuka żony" pokazała swoje zdjęcie sprzed 5 lat!

Po zakończeniu siódmej edycji "Rolnik szuka żony" głośno było o domniemanej relacji Natalii z bratem Pawła, ostatecznie jednak wiadomo, że nie są razem - Robert Bodzianny pochwalił się na Instagramie zdjęciem z nową partnerką. Tymczasem Natalia w mediach społecznościowych udowadnia, że z wiekiem czuje się lepiej i jest pewną siebie kobietą. Właśnie pokazała na Instagramie swoje zdjęcie w wieku 27 lat i zdradziła, że wtedy była zakochana i szalona: 

Hot 33 vs sweet 27 ! czy starzej znaczy gorzej ? Napewno więcej kg 🙉🙈 27- zakochana, szalona! 33 ... szalona ! #starość #radość #wiecejznaczylepiej #zmiany #zacznijodsiebie grunt to dobre podejście do sprawy... #kobietapotrzydziestce - napisała Natalia na Instagramie. 

Obserwatorzy uczestniczki hitu TVP uważają, że obecnie Natalia wygląda dużo lepiej i widać, że jest pewną siebie kobietą, która zna swoją wartość i wie, czego chce od życia:

33 bardziej sexi, pewniejsza kobieta na zdjęciu

Wiek i kg bardzo na plus. Wyglądasz super 

33 doświadczona, pewna swoich wartości 

Pojawiają się też komentarze Internautów, którzy nie widzą różnicy na zdjęciach:

Nie widac żadnej różnicy wogole 👌👌👌

Nie widać różnicy 💗💗💗

Natalia zdecydowała się odpowiedzieć na te ostatnie głosy i wyznała, że różnica jest i te kilka lat to były doświadczenia, które bardzo ją zmieniły:

byłoby super gdyby nie było widać różnicy... ale jest... zmarszczki są... dużo przeżyć przez te kilka lat mnie zmieniło... ale miło jest przeczytac ze nie widać różnicy bardzo miło!!!

Sami spójrzcie na dawne zdjęcie Natalii z "Rolnik szuka żony" 7. Lepiej wyglądała w długich włosach?

Zobacz także: Ewelina, była kandydatka Macieja z "Rolnik szuka żony" zachwyca swoim wyglądem! "Jaka kocica" komentują internauci

 

Natalia z Rolnik szuka żony w spódnicy Zara
Instagram

 

Natalia Rolnik szuka żony
Facebook / Rolnik szuka żony TVP

 

 

Więcej na temat Rolnik szuka żony
Przeładuj

"Rolnik szuka żony": Czy Ania i Grzegorz korzystają z pomocy niani?

zobacz 01:37