TV-Show

Natalia Wróbel o nieszczerości uczestników w "Big Brother". Z kim zamierza utrzymać kontakt?

Natalia Wróbel o nieszczerości uczestników w "Big Brother". Z kim zamierza utrzymać kontakt?

Nowa edycja programu "Big Brother" od początku budzi wiele kontrowersji. Oprócz osób, które zgodnie z regulaminem opuszczają program, już dwaj uczestnicy dodatkowo opuścili dom Wielkiego Brata. Jeden z nich zrobił to dobrowolnie, a drugi został wyrzucony za łamanie regulaminu. W rozmowie z Party.pl Natalia Wróbel opowiedział, jak faktycznie wyglądają relacje między uczestnikami w domu Wielkiego Brata. Okazuje się, że większość z nich jest nieszczera! Obejrzyjcie wideo i zobaczcie, co Natalia Wróbel sądzi o programie i z kim zamierza utrzymywać dalej kontakt!

 

Natalia Wróbel w cekinowej sukience

Zobacz takżeWiemy, kto opuścił dom Wielkiego Brata! Jesteście zaskoczeni?

Natalia Wróbel z programu "Big Brother" z Agnieszką Woźniak-Starak
ONS
TV-Show
Natalia Wróbel odpadła z "Big Brothera". W programie przyznała, że chce zostać celebrytką. Żałuje swoich słów?
Natalia Wróbel odpadła z "Big Brothera". W programie przyznała, że chce zostać celebrytką. Żałuje swoich słów?

Natalia Wróbel dość szybko zakończyła swoją przygodę w programie "Big Brother". Uczestnicy najnowszej edycji reality-show już w pierwszym tygodniu nominowali Natalię do opuszczenia domu Wielkiego Brata. Widzowie musieli zdecydować, czy z "BB" pożegna się właśnie Natalia, czy Maciek. Jak już wiemy, ostatecznie to właśnie Natalia Wróbel odpadła z programu. Była już uczestniczka show od samego początku mówiła, że zgłosiła się do "Big Brothera" ponieważ marzy o sławie i po prostu chce zostać celebrytką. Czy teraz żałuje tak szczerego wyznania?  Posłuchajcie, co w rozmowie z Party.pl powiedziała Natalia Wróbel!  Zobacz także:  Jeden z uczestników "Big Brothera" wystąpił w reklamie z Anną Lewandowską! Domyślacie się o kogo chodzi? Natalia Wróbel opuściła dom Wielkiego Brata.

Ile osób oglądało pierwszy odcinek nowej edycji programu "Big Brother"?
ONS
TV-Show
Jedna z uczestniczek "Big Brothera" złamała regulamin! Czy zniknie z programu?
Jedna z uczestniczek "Big Brothera" złamała regulamin! Czy zniknie z programu?

17 marca ruszyła najnowsza edycja "Big Brothera". Niestety, od tamtej chwili z programu musiały odejść już 3 osoby: Agnieszka Raczyńska, Natalia Wróbel oraz Daniel Barłóg. W tym tygodniu do opuszczenia domu Wielkiego Brata nominowani są Łukasz i Tomasz. Teraz jednak okazuje się, że grono osób zagrożonych powiększyło się o jeszcze jedną osobę, która złamała regulamin "Big Brothera"! Kto złamał zasady programu i został nominowany do opuszczenia domu Wielkiego Brata? Uczestniczka show złamała regulamin Okazuje się, że to Justyna Żak złamała regulamin "Big Brothera". Co zrobiła? Okazuje się, Justyna razem z Marleną rozmawiały o finale programu i typowały, kto mógłby się w nim znaleźć. Dalszej części rozmowy dziewczyn widzowie jednak nie usłyszeli, ponieważ Justyna zakryła mikroport. Zachowanie Justyny nie ukmnęło uwadze Wielkiego Brata. Uwaga mieszkańcy domu Wielkiego Brata. Dzisiaj Justyna poważnie naruszyła regulamin. Jutro Wielki Brat podejmie decyzję, czy Justyna, czy cała grupa poniesie konsekwencje- oznajmił uczestnikom Wielki Brat.  Jak już wiemy, Wielki Brat zdecydował, że za naruszenie regulaminu Justyna Żak została nimonowana do opuszczenia programu. Teraz to widzowie zdecydują, czy program opuści Łukasz, Tomasz czy właśnie Justyna.  Sama Justyna nie ukrywała zaskoczenia decyzją Wielkiego Brata i tłumaczyła, że źle zrozumiała regulamin, który według  jest napisany w niejasny sposób. Pozostali uczestnicy nie zgodzili się z jej opinią. Myślicie, że Justyna pożegna się z programem w najbliższą niedzielę? Justyna Żak złamała regulamin w domu Wielkiego Brata. Justyna została nominowana do opuszczenia programu. Zobacz także:  Jeden z uczestników "Big Brothera" wystąpił w reklamie z...

Blanka Lipińska w czerwonej bluzie
Instagram
TV-Show
Nowa mieszkanka domu Wielkiego Brata o seksie wie wszystko! Jak poradziła sobie w "Big Brotherze"?
Nowa mieszkanka domu Wielkiego Brata o seksie wie wszystko! Jak poradziła sobie w "Big Brotherze"?

Do ekipy „ Big Brothera ” dołączyła nowa i bardzo wyjątkowa postać. Po tym jak jedna z uczestniczek opuściła dom Wielkiego Brata, a kolejny jego mieszkaniec zdecydował się sam odejść z programu, nową twarzą show jest  Blanka Lipińska ,  autorka bestsellerowych powieści erotycznych. Czy udział tak znanej postaci polskiego show-biznesu zachęcił więcej widzów do oglądania show? Zobacz także :  Jeden z uczestników "Big Brothera" wystąpił w reklamie z Anną Lewandowską! Domyślacie się o kogo chodzi?

Nasze akcje

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner
Newsy

Pierścionek zaręczynowy w codziennych stylizacjach. Sprawdź najmodniejsze zestawienia na jesień 2021

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner