Program "Nasz Nowy Dom" prowadzony przez Katarzynę Dowbor szybko stał się hitem telewizji Polsat, a historie bohaterów niezmiennie poruszają tysiące widzów. Pierwszy sezon został wyemitowany w 2013 roku i od tego czasu uznawany jest za jeden z najbardziej lubianych programów stacji. Remonty, które odbywają się w zaledwie 5 dni prezentują spektakularne metamorfozy i całkowicie zmieniają życie uczestników, pozwalając cieszyć się im warunkami mieszkalnymi na miarę XXI wieku. Teraz okazuje się, że "Nasz nowy dom" zastąpi nowy program prowadzony przez Annę Guzik "Wolni od długów". Czy to już koniec hitu Polsatu z Katarzyną Dowbor?

Reklama

Koniec "Nasz nowy dom"? Zastąpi go nowy program z Anną Guzik!

Już w tym tygodniu na antenie Polsatu widzowie stacji zobaczą dwa ostatnie odcinki programu "Nasz Nowy Dom", ale w zamian pojawi się nowy program, w którym również będzie można zobaczyć dramatyczne losy uczestników, którym eksperci pomagają wyjść z długów, nawet tych wielomilionowych! Program "Wolni od długów" poprowadzi Anna Guzik, a pojawią się w nim społecznik Piotr Ikonowicz, finansista Fryderyk Karzełek i radca prawny Anna Bufnal.

Program "Nasz nowy dom" uświadomił wielu z nas jak wiele jest wkoło biedy, cierpienia i jak zaskakujące bywają ludzkie losy. Te dwa programy łączy idea pomocy ludziom i mam wrażenie, że nasz program "Wolni od długów" jest naturalną konsekwencją programu Kasi. W naszej produkcji opowiadamy prawdziwe i momentami bardzo dramatyczne historie Polaków, którzy z różnych względów nie radzą sobie z finansami. Z nie swojej winy wpadli w spiralę długów. Są zrozpaczeni i nie widzą nadziei. Naszą rolą jest wyciągnięcie ich z kłopotów i pokazanie, jak mogą ustrzec się przed podobnymi problemami w przyszłości - powiedziała prowadząca program "Wolni od długów" Anna Guzik.

Na oficjalnym koncie "Nasz Nowy Dom" w mediach społecznościowych pojawiła się informacja o ostatnich odcinkach poruszającego programu. Czy to oznacza, że program nie wróci na antenę Polsatu? Jak możemy przeczytać na Instagramie programu będą to "ostatnie odcinki Nasz Nowy Dom w tym sezonie!"

Dziś i jutro czekają nas dwa ostatnie odcinki Nasz Nowy Dom w tym sezonie! ????????
A od następnego tygodnia "pałeczkę" od Katarzyna Dowbor FanPage przejmuje ???? Anna Guzik, która będzie pomagać zadłużonym w naszym nowym programie Wolni od długów???? - czytamy na oficjalnym Instagramie programu "Nasz Nowy Dom".

Czekacie na nowy program "Wolni od długów" z Anną Guzik?

Zobacz także: "Nasz nowy dom": Tak wygląda kuchnia Katarzyny Dowbor! Przytulnie, klimatycznie... jak u babci!

Zobacz także

Program "Nasz Nowy Dom" pomógł wielu rodzinom w dramatycznej sytuacji. Dzięki decyzji Katarzyny Dowbor otrzymali nowy dom i szansę na lepsze życie.

Mat. prasowe
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama