Katarzyna Dowbor pożegnała czworonożnego przyjaciela
TRICOLORS/East News
TV-Show

"Nasz Nowy Dom": Spłonął dom uczestniczki, a ekipa programu nie może pomóc! Jest komentarz Katarzyny Dowbor!

Katarzyna Dowbor podjęła zaskakującą decyzję. Niestety sytuacja rodziny jest zbyt dramatyczna, żeby móc udzielić im pomocy: "Tego się nie zrobi w 5 dni".

W "Nasz nowy dom" Katarzyna Dowbor ratuje polskie rodziny z największych opresji. Nie ma właściwie takich bohaterów jej programu, którym odmówiłaby pomocy. Dla prezenterki najważniejsze jest, by najbardziej potrzebujący mogli dzięki 5-dniowemu remontowi mieszkać w porządnych, bezpiecznych warunkach. Niestety, jedną z bohaterek programu spotkała ogromna tragedia - rok po udanym remoncie w programie jej dom doszczętnie spłonął. Niestety, Katarzyna Dowbor i jej ekipa tym razem nie może pomóc... Dlaczego? 

Rusza nowy sezon "Nasz nowy dom"! Komu Katarzyna Dowbor i jej ekipa znów odmienią życie?

"Nasz nowy dom": Katarzyna Dowbor i ekipa programu nie wyremontuje domu swojej bohaterce

Bohaterowie programu Katarzyny Dowbor często dzięki udziałowi w programie dostają szansę na nowe życie - tak jak Pani Bogusława Garwolińska, której dom był w opłakanym stanie. Kobieta mieszkała tam z córkami i swoją mamą. Historia tej rodziny bardzo wzruszyła prowadzącą program, więc jej decyzja o remoncie była oczywista. Wyremontowany budynek spełnił wszystkie marzenia rodziny o komfortowym mieszkaniu, a  jego lokatorki były bardzo szczęśliwe. Niestety niedawno wydarzyła się tragedia - wyremontowany przez ekipę programu dom Pani Bogusławy, doszczętnie spłonął. 

Bohaterki Nasz nowy dom rodzina Bogusławy Garwlińskiej
Mat. prasowe

Cały budynek stanął w płomieniach, a rodzina zdążyła uciec dzięki psu, który zaczął szczekać, zwracając uwagę domowników, że dzieje się coś niedobrego. Ogień pochłonął niemal całą konstrukcję. To nie pierwszy taki przypadek wśród bohaterów programu Katarzyny Dowbor. Kiedy jeden z sąsiadów podpalił dom jej bohaterki, prowadząca natychmiast przybyła z ekipą, by naprawić szkody. W tym jednak przypadku nie jest w stanie tego zrobić! Dlaczego?

- My niestety nie budujemy domów od nowa, a dom pani Bogusławy spłonął doszczętnie i podobno trzeba by zacząć od zera. Tego się w pięć dni niestety nie zrobi  - mówiła Katarzyna Dowbor w rozmowie z "Wirtualną Polską".

Dziennikarka zaznaczyła także, że koniecznie jest określenie przyczyny tego zdarzenia. Jak to się stało, że ogień strawił cały dom?

- Nie wiemy jeszcze, jaka była przyczyna pożaru i cały czas czekamy na informacje. Po pierwsze, szkoda mi pani Bogusławy, bo miała naprawdę trudny rok. Po drugie, szkoda mi moich chłopaków, którzy włożyli w ten remont wiele czasu i mnóstwo serca. Ich praca poszła z dymem. Przykro mi także z tego powodu - mówiła Katarzyna Dowbor dla "Wirtualnej Polski".

Prowadząca "Nasz nowy dom" oczywiście zapewniła, że pomaga swojej bohaterce i jej bliskim jak tylko może i stara się ich wspierać. Póki co nie wiadomo czy rodzina odbuduje swój dom, ale Katarzyna Dowbor zapewniła, że pozostaje z nimi w kontakcie. 

Katarzyna Dowbor,
East News

Katarzyna Dowbor w programie Nasz nowy dom po raz drugi wyremontuje dom pani Beaty
East News
TV-Show
"Nasz nowy dom": Pani Beata straciła w pożarze dom wyremontowany w programie, Katarzyna Dowbor i ekipa jeszcze raz pomogą kobiecie
"Nasz nowy dom": Pani Beata straciła w pożarze dom wyremontowany w programie, Katarzyna Dowbor i ekipa jeszcze raz pomogą kobiecie

W lipcu uczestniczkę programu „ Nasz nowy dom ” spotkała ogromna tragedia. Jej dom spłonął, a o podpalenie został oskarżony bliski znajomy pani Beaty. Mężczyzna przyznał się do winy i w areszcie czeka na wyrok. Co dziś dzieje się z panią Beatą i jej synami? Kto pomógł jej w odbudowie domu? Jak się okazuje po raz kolejny pomoc zaoferowała Katarzyna Dowbor i ekipa programu „Nasz nowy dom"! Katarzyna Dowbor i ekipa programu po raz drugi wyremontują dom pani Beaty Panią Beatę widzowie programu poznali w 2017 roku. Ekipa "Nasz nowy dom" i jej szefowa Katarzyna Dowbor postanowili wtedy pomóc kobiecie wychowującej samotnie dwóch synów.  Nie chciałam, żeby dzieci słuchały krzyków i kłótni. Postanowiłam, że będę sama i sama wychowam synów - wyznała szczerze kobieta w programie. Uczestniczka otrzymała nowy dom i wydawałoby się, że teraz jej życie zacznie się układać. Niestety, w 2020 po pożarze mieszkanie kobiety doszczętnie spłonęło. Na szczęście mogła liczyć na pomoc dobrych ludzi i dziś może cieszyć się nowym domem, który obecnie jest w stanie surowym. Jak informuje Fakt.pl, w marcu dom ma być gotowy na to, aby mogły rozpocząć się prace wykończeniowe. Wtedy też ponownie ma wkroczyć do niego ekipa programu "Nasz nowy dom"! Dalsze losy pani Beaty po raz kolejny zobaczymy w programie Katarzyny Dowbor.  Zobacz także:   Spłonął dom bohaterki programu "Nasz nowy dom"! Pani Beata i jej dwóch synów stracili dach nad głową Po pożarze ruszyła pomoc dla pani Beaty i jej dwóch synów, w którą zaangażowało się mnóstwo osób.    Burmistrz Ciechanowca zwraca się z gorącym apelem o pomoc finansową pogorzelcom z naszej gminy. 18 lipca 2020 r. pożar......

Katarzyna Dowbor o pożarze domu uczestniczki "Nasz nowy dom"
Newsy
Katarzyna Dowbor ostro o sprawcy podpalenia domu uczestniczki "Nasz nowy dom"! "Jakim trzeba być podłym człowiekiem"
Katarzyna Dowbor ostro o sprawcy podpalenia domu uczestniczki "Nasz nowy dom"! "Jakim trzeba być podłym człowiekiem"

Ogromna tragedia uczestników " Nasz nowy dom " z Podlasia. Pani Beata i jej dwóch synów, w miniony weekend, stracili dach nad głową. Ich dom, który w 2017 roku został wyremontowany przez ekipę programu "Nasz nowy dom" doszczętnie spłonął. Podpalenie miało być celowe. Zszokowana Katarzyna Dowbor zabrała głos w sprawie tragedii. Napisała m.in. o podejrzanym o podpalenie. Mężczyzna usłyszał już zarzut.  A co dalej z losem rodziny Pani Beaty z Podlasia? Gospodyni programu Polsatu nie zostawi tej rodziny w potrzebie! Zobacz także:  Spłonął dom bohaterki programu "Nasz nowy dom"! Pani Beata i jej dwóch synów stracili dach nad głową Spłonął dom bohaterki "Nasz nowy dom". Katarzyna Dowbor zdradza, kto był sprawcą tragedii  Dom Pani Beaty, bohaterki "Nasz nowy dom" stanął w płomieniach. Domowników na szczęście nie było w środku. Synowie kobiety pojechali do swoich dziadków, a sama pani Beata była w pracy. Niestety, w domu został ich kot, który zginął w pożarze.  Zszokowana Katarzyna Dowbor zabrała głos w sprawie tragedii. Według jej słów, podejrzany o podpalenie był znany rodzinie. Przychodził pomagać w przydomowych pracach. Jak pisze Dowbor, był to sąsiad uczestników "Nasz nowy dom":  Nie mogę w to uwierzyć!!! Jak można pozbawić samotną matkę dwójki dzieci dachu nad głową. Bohaterka naszego programu Pani Beata, mama Kacpra i Nikodema straciła dom, który z takim poświęceniem wyremontowała ekipa programu Nasz Nowy Dom. Nasi koledzy ciężko pracowali, by ta cudowna rodzina wreszcie mogła poczuć się bezpieczna, a sąsiad z zazdrości podłożył ogień i spalił ich najważniejsze miejsce na ziemi. Jakim trzeba być podłym człowiekiem, by coś takiego zrobić? - napisała na...

Nasz nowy dom
Facebook/Gmina Ciechanowiec
Newsy
Spłonął dom bohaterki programu "Nasz nowy dom"! Pani Beata i jej dwóch synów stracili dach nad głową
Spłonął dom bohaterki programu "Nasz nowy dom"! Pani Beata i jej dwóch synów stracili dach nad głową

Ogromna tragedia uczestniczki programu "Nasz nowy dom"! W miniony weekend doszło do podpalenia jej domu, który został wyremontowany przez ekipę programu telewizji Polsat w 2017 roku. Niestety dom spłonął doszczętnie, a matka z dwójką dzieci straciła dach nad głową. Podpalacz został znaleziony i przyznał się do zarzucanego mu czynu. Był znajomym rodziny.  Zobacz także:  Siostry przeżyły koszmar, ich dom to ruina! Naprawdę trudne zadanie dla ekipy "Nasz nowy dom" Spłonął dom bohaterki programu "Nasz nowy dom"! Pani Beata i jej dwóch synów w pożarze stracili wszystko Pani Beata i jej dwóch synów stracili dach nad głową. Jak informuje "Polsat News", dom, który został wyremontowany w 2017 roku przez ekipę programu "Nasz nowy dom" został podpalony przez znajomego rodziny, który przychodził pomagać kobiecie w przydomowych pracach. Mężczyzna został już zatrzymany i usłyszał zarzuty - przyznał się do winy. Jest również wniosek o areszt dla podpalacza.  - Pani Beata to bardzo urocza i ciepła osoba, jej synowie są bardzo dobrze wychowani. Pamiętam jacy byli szczęśliwi, gdy wchodzili do nowego domu. [...] Szczęście w nieszczęściu, że nie było ich w domu w czasie pożaru. Nie rozumiem, jak można być tak podłym i podpalić komuś dom. Chciałabym, żebyśmy mogli zrobić dla tej rodziny coś jeszcze raz - cytuje słowa Katarzyny Dowbor, prowadzącej program "Nasz nowy dom", Polsat News.  O tym tragicznym wydarzeniu poinformowała również na swoim Facebooku Gmina Ciechanowiec. Burmistrz zaapelował o pomoc dla rodziny, która w pożarze straciła dosłownie wszystko.  Burmistrz Ciechanowca zwraca się z gorącym apelem o pomoc finansową pogorzelcom z naszej gminy. 18 lipca 2020 r. pożar strawił w...

Nasze akcje
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Partner
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Partner
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Partner
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik