Ania Derbiszewska dała się widzom poznać za sprawą show "Rolnik szuka żony". Rolniczka brała udział w 10.edycji i to właśnie na planie poznała Kubę - miłość swojego życia, z którym spodziewa się dziecka. Derbiszewska po programie jest wyjątkowo aktywna w mediach społecznościowych i chętnie odpowiada na pytania od widzów. Tym razem została zapytana o młodych uczestników programu. Jak myślicie, jakie zdanie ma na ten temat?

Reklama

Anna Derbiszewska z "Rolnika" o młodych kandydatach

Wielkimi krokami zbliża się kolejna edycja programu "Rolnik szuka żony" w Wielkanoc mogliśmy zobaczyć odcinek "zerowy" i poznać kandydatów, do których można wysyłać listy. Wśród nich znalazł się m.in. 23-letni Paweł i jego rówieśniczka Wiktoria. Niektórym fanom programu nie podoba się, wiek kandydatów - uważają, że są za młodzi i niedojrzali. Ich zdaniem takie osoby mogą szukać miłości poza kamerami. A jakie zdanie na ten temat ma była bohaterka show TVP, Ania Derbiszewska? Rolniczka podczas Q&A, dostała takie pytanie od fanów i postanowiła podzielić się swoją opinią z innymi.

Ania i Jakub z Rolnik szuka żony
Screen/Rolnik szuka żony

Anna Derbiszewska z "Rolnik szuka żony" otwarcie przyznała, że nie ma co generalizować i nie zamierza bezpodstawnie oceniać młodych rolników, którzy w telewizji deklarują, że są już gotowi na założenie rodziny.

To sprawa indywidualna każdego, kiedy chce założyć rodzinę itd. To nie kwestia wieku, a dojrzałości opisuje człowieka.
napisała roliczka.

Jednak nie wszystkim podoba się, że młodzi ludzie idą do programu szukać miłości. Fani "Rolnika" pod postem na oficjalnym profilu programu na Instagramie, podzielili się na dwa "obozy" i zaczęli komentować zdjęcie 23-letniego Pawła, który jest kandydatem do 11. edycji.

Następny, 23 lata on żony szuka
piszą pod zdjęciem 23-letniego rolnika.
To nie jest wiek na szukanie żony i to w programie.
Uważam, że uczestnicy tego programu powinni mieć ukończony 30 rok życia. Do tego czasu można postarać się znaleźć kogoś poza kamerami.
pisali pod postem fani programu.

Nie brakowało, jednak głosów tych, co uważają podobnie jak Ania Derbiszewska i kibicują wszystkim, którzy mają odwagę szukać miłości m. in. w "Rolnik szuka żony".

Zobacz także
Jak zwykle wszyscy wiedzą, jaki to jest ten odpowiedni wiek do stworzenia rodziny, matko co za ludzie.... Czas poznawania się też jest coś takiego i chyba o to w tym chodzi, by za młodu zacząć a świadomie wyjść za mąż czy się ożenić, a nie zaczynać po 30 i koło 40 rodzinę tworzyć. Ludzie dajcie żyć, jak się komu podoba! Życzmy innym dobrze, a będzie nam życzono.

A Wy co sądzicie na ten temat? Będziecie oglądać 11. edycję programu "Rolnik szuka żony"?

Reklama

Zobacz także: Ania z "Rolnika" ma kontakt z pozostałymi kandydatami? Odpowiedź rolniczki może zaskoczyć

Ania z kandydatami z Rolnik szuka żon
Facebook/Rolnik szuka żony
Reklama
Reklama
Reklama