Misheel Jargalsaikhan w Tańcu z Gwiazdami w białej sukni

Znamy kolejną gwiazdę "Tańca z Gwiazdami"! To aktorka z "Rodziny zastępczej"!

Misheel Jargalsaikhan w Tańcu z Gwiazdami w białej sukni

Misheel Jargalsajkhan wystąpi w "Tańcu z Gwiazdami"! Aktorka przez 8 lat grała Zosię w serialu "Rodzina zastępcza", później mogliśmy zobaczyć ją w programie "Celebrity Splash", w którym skakała do wody, a teraz jak podaje dziennik "Fakt" młoda gwiazda zabłyśnie na tanecznym parkiecie. Misheel Jargalsaikhan ma mongolskie korzenie i z pewnością budzi zainteresowanie Polaków swoją wyjątkową urodą i wdziękiem. Jakiś czas temu aktorka nie brylowała na salonach, a skupiała się na ukończeniu studiów medycznych. Teraz jednak zatęskniła za show-biznesem i już jesienią zobaczymy ją w "Tańcu z Gwiazdami" na antenie Polsatu. Obok niej zatańczy cała plejada gwiazd. (Zobacz: Jak skutecznie nauczyć się tańczyć? Najważniejsze rady dla początkujących)

Z pewnością zobaczymy dwie gwiazdy "Rodzinki.pl" - Adama Zdrójkowskiego i Olgę Kalicką, a także Karolinę Gorczycę, która pojawiła się ostatnio w serialu "Singielka". Czekacie na kolejną edycję show?

 

Zobacz: Jedna z największych gwiazd polskiego kabaretu w "Tańcu z Gwiazdami"!​

 

Misheel Jargalsajkhan wystąpi w Tańcu z Gwiazdami

Misheel Jargalsaikhan na gali Polskiej Transplantacji Drugie Życie

Na parkiecie zobaczymy też Olgę Kalicką!

Olga Kalicka na pokazie nowej kolekcji grupy sieciówek LPP

Przeładuj

Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak rozstali się, a jak wspominają początek znajomości? „Ty mi mówiłaś fejkowe informacje…”

zobacz 01:33