Party Stories
Martyna Wojciechowska o dramatycznej diagnozie
Doda w zielonej marynarce
Agnieszka Woźniak Starak w białym t-shircie na konferencji Big Brothera
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
Rodzinka.pl, Adam Zdrójkowski, Olga Kalicka
TV-Show

TYLKO U NAS! Dwie gwiazdy z Rodzinki.pl w Tańcu z Gwiazdami! Wiemy, które!

TYLKO U NAS! Dwie gwiazdy z Rodzinki.pl w Tańcu z Gwiazdami! Wiemy, które!

Kto wystąpi w szóstej edycji "Tańca z Gwiazdami"? Już pojawiają się pierwsze nazwiska gwiazd, które zdecydowały się wystąpić! Jak dowiedziało się Party.pl, dwie osoby z Rodzinki.pl zatańczą w "Tańcu z Gwiazdami". Kto? Olga Kalicka i Adam Zdrójkowski!

Olga Kalicka gra w Rodzince.pl serialową dziewczynę Maćka Musiała. Aktorka jest studentką warszawskiej Akademii Teatralnej. A Adam Zdrójkowski gra serialowego młodszego brata Musiała. Adam Zdrójkowski ma 16 lat i wyrasta nam na nowego popularnego gwiazdora! :)

Olga i Adam lubią sport, są młodzi i żądni wrażeń, dlatego ten program jest dla nich idealny. Będziecie dla nich oglądać Taniec z Gwiazdami?

 

Zobacz także: TYLKO U NAS: Znamy kolejną uczestniczkę "Tańca z Gwiazdami". To gwiazda "Pierwszej Miłości"

 

Adam Zdrójkowski i Olga Kalicka będą teraz rywalizować ze sobą.

Rodzinka.pl, Adam Zdrójkowski, Olga Kalicka

 

Olga Kalicka grała wcześniej w serialu Plebania

Olga Kalicka na pokazie nowej kolekcji grupy sieciówek LPP

 

Adam Zdrójkowski to bożyszcze nastolatek. Będą wysyłać na niego sms-y?

Adam Zdrójkowski w grafitowej koszuli
East News

Wiktoria Omyła w skąpym stroju
TV-Show
Za nami ćwierćfinał "Tańca z Gwiazdami"! Kto odpadł z programu?
Zaskoczeni?

W siódmym odcinku "Tańca z Gwiazdami" odpadli Adam Zdrójkowski i Wiktoria Omyła! Para świetnie sobie poradziła na parkiecie, ale niestety otrzymali najmniej głosów od widzów!   Do show powróciła Agnieszka Kaczorowska,  która zatańczyła z aktorem i tancerką. Na parkiecie pojawili się też Tomek Barański i Stefano Terrazzino.  >>> Relacja na żywo z 7. odcinka "Tańca z Gwiazdami"<<<   22.01 Z programu "Taniec z Gwiazdami" odpadają Adam Zdrójkowski i Wiktoria Omyła!   21.59 Wielkie oczekiwanie na informację o tym, kto odpadnie w ćwierćfinale "Tańca z Gwiazdami"!   21.41 Jak wygląda tabela punktów po trzech tańcach? Olga Kalicka i Rafał Maserak  115 punktów Hania Żudziewicz i Robert Wabich  112 punktów Mischeel Jargashkajn i Jan Kliment  103 punkty Adam Zdrójkowski i Wiktoria Omyła  103 punkty   21.39 Na parkiecie zmierzą się Hania Żudziewicz i Robert Wabich oraz Mischeel Jarghajskan i Jan Kliment. Tematem ich występu również jest Bollywood! Które duety dostaną więcej punktów od jury? Robert, jak ty się odnalazłeś w tej roli? W żadnym poważnym filmie już nie zagrasz (śmiech) - zaczął Michał Malitowski. Pięknie, wesoło, dowcipnie, uśmiałem się  - dodał Andrzej Grabowski. To było wspaniałe. Mischeel to jest taniec dla ciebie. Robercie zająłeś tu całe miejsce, gratulacje - zakończyła Iwona.   Obie pary zdobyły 37 punktów, co oznacza, że w pojedynku tancznym zwyciężyli Olga Kalicka i Adam Zdrójkowski ze swoimi partnerami! Zdobyli oni 38 punktów!   Andrzej Grabowski  10 Iwona Pavlović 9 Beata Tyszkiewicz  9 Michał Malitowski  9   21.31 Teraz razem zatańczą Olga Kalicka i Rafał Maserak oraz Adam Zdrójkowski i Wiktoria Omyła! Temat przewodni występu: Bollywood!  Wisienka na torcie dzisiejszego...

Olga Kalicka, Rafał Maserak, Ewa Błachnio, Jacek Jeschke, Hanna Żudziewicz, Robert Wabich
East News
TV-Show
Za nami 7.odcinek "Tańca z gwiazdami". Kto odpadł? To bardzo duże zaskoczenie! RELACJA
Były wielkie emocje, piękne kreacje i zaskoczenie na koniec!

Ewa Błachnio i Jacek Jeschke odpadli z "Tańca z Gwiazdami"! To spore zaskoczenie, ponieważ, jak do tej pory, szło im świetnie! W programie zostały już tylko 4 pary. Za tydzień ćwierćfinał walki o Kryształową Kulę. Tydzień temu z tanecznym show pożegnali się typowani na jednych z faworytów - Ula Dębska i Wojtek Jeschke.   Dzisiejszy odcinek "Tańca z Gwiazdami" był wyjątkowy! Gwiazdy i tancerze zatańczyli do polskich i zagranicznych radiowych hitów. Ewa Błachnio i Jacek Jeschke do piosenki Grzegorza Hyżego „Pod wiatr”. Niestety przebój gwiazdora nie przyniósł im szczęścia.   Zwyciężczyni 4 edycji show Ewelina Lisowska zaśpiewała „Prostą sprawę”, do której sambę zatańczyli Olga Kalicka i Rafał Maserak. Adam Zdrójkowski i Wiktoria Omyła wykonali w cha-chy do hitu Szymona Chodynieckiego „Z całych sił”, a Robertowi Wabichowi i Hani Żudziewicz w tańcu współczesnym towarzyszyła będzie Monika Lewczuk w przeboju „Ty i ja”. Ostatnie trio utworzyli Misheel Jargalsaikhan, Jan Kliment oraz Jula, która zaśpiewała swój hit „Milion słów”.   Zobacz zapis naszej relacji minuta po minucie!     Relacja NA ŻYWO z 7. odcinka Tańca z gwiazdami - zapis >>> Najnowsze wpisy znajdują się u góry strony <<<   22:01 - Z programem żegnają się Ewa Błachnio i Jacek Jeschke. Nie do wiary!     21:59 - Wracamy po przerwie reklamowej! Pora na ogłoszenie wyników! Kto już za chwilę zakończy swoją przygodę z tanecznym show? Zagrożeni są Adam Zdrójkowski i Wiktoria Omyła oraz Ewa Błachnio i Jacek Jeschke.   21:35 - Kto dziś odpadnie z programu? Jakie są Wasze typy?   Zobacz też: Kto wygra Taniec z Gwiazdami? Zostało tylko 5 par! Kalicka, Zdrójkowski, a może Błachnio? ZAGŁOSUJ   21:29 - Co o tańcu Adama Zdrójkowskiego mówi jury?...

Ewelina Lisowska wraca do Tańca z Gwiazdami
TV-Show
Ewelina Lisowska wraca do Tańca z Gwiazdami! Ale to nie koniec niespodzianek
Ewelina Lisowska wraca do Tańca z Gwiazdami! Ale to nie koniec niespodzianek

Ewelina Lisowska, Monika Lewczuk, Jula, Grzegorz Hyży i Szymon Chodyniecki wystąpią w piątek w „Tańcu z Gwiazdami”! O co chodzi? Oczywiście Ci młodzi artyści zaśpiewają, a pary będą tańczyć do ich hitów. Jak to będzie wyglądało w praktyce?   Ewa Błachnio i Jacek Jeschke zatańczą do hitu Grzegorza Hyżego „Pod wiatr”. Ewelina Lisowska, zwyciężczyni 4. edycji, zaśpiewa ostatni swój przebój „Prosta sprawa”, do której sambę zatańczą Olga Kalicka i Rafał Maserak. Adam Zdrójkowski i Wiktoria Omyła spróbują swoich sił w cha chy do hitu Szymona Chodynieckiego „Z całych sił”, a Robertowi Wabichowi i Hani Żudziewicz w tańcu współczesnym towarzyszyć będzie Monika Lewczuk w przeboju „Ty i ja”". Misheel Jargalsaikhan i Jan Kliment zatańczą do piosenki Juli "Milion słów".   Zobacz: Uczestniczka „Tańca z Gwiazdami” była podejrzana o szpiegostwo! "Dotykali mnie, nawet po twarzy!"   Ewelina Lisowska wraca do Tańca z Gwiazdami!   W show zobaczymy również Grzegorza Hyżego!

Nasze akcje
wyniki konkursu duplo 2021
Fleszstyle

KONKURS! Wygraj zaproszenie na największą imprezę modową w Polsce i inne supernagrody!

Partner
hada-labo-3d-lifting-mask
Fleszstyle

Sposób Japonek na zatrzymanie upływu czasu tkwi w prostocie kosmetyków

Partner
kosmetyki-neutrogena-bright-boost
Fleszstyle

TEST REDAKCJI: Sprawdziłyśmy kosmetyki Neutrogena® Hydro Boost® i Bright Boost!

Partner