Party Stories
Milionerzy: Hubert Urbański w studiu
TV-Show

"Milionerzy", pytanie za milion: Różańcową tajemnicą chwalebną nie jest?

"Różańcową tajemnicą chwalebną nie jest?" - poznaj odpowiedź na pytanie za milion złotych! Czy uczestniczce udało się prawidłowo odpowiedzieć i zgarnąć główną nagrodę?

W dzisiejszym 239. odcinku 5 sezonu popularnego teleturnieju "Milionerzy" na widzów czekają duże emocje. Katarzyna Kant-Wysocka usłyszała pytanie za milion złotych i stanęła przed szansą zostania trzecim zwycięzcą programu. Sprawdźcie, jaka była poprawna odpowiedź na pytanie "Różańcową tajemnicą chwalebną nie jest?" i czy uczestniczce udało się prawidłowo opowiedzieć.

"Milionerzy": Filip Chajzer komentuje zwycięstwo Pani Marii! Czy sam znał odpowiedź na pytanie o milion?

Różańcową tajemnicą chwalebną nie jest? Pytanie za milion!

W tym odcinku swoją grę kontynuowała Katarzyna Kant-Wysocka z Gdańska, specjalistka do spraw marketingu.

W poprzednim odcinku udało jej się zebrać 20 tysięcy złotych. Dzięki świetnej i sprawnej grze, w kolejnym odcinku dochodzi do pytania za milion złotych! Choć mąż radził uczestniczce, aby w tym przypadku nie ryzykowała - mogła stracić aż 460 tysięcy złotych - ona postanowiła inaczej.

Gdy padło pytanie: "Różańcową tajemnicą chwalebną nie jest?" pani Katarzyna stwierdziła, że nie jest pewna odpowiedzi, ale jednak zaryzykuje. I postawiła na odpowiedź C.

A: wniebowzięcie Matki Bożej

B: zmartwychwstanie Jezusa

C: śmierć Jezusa na krzyżu

D: zesłanie Ducha Świętego

Jak się okazało, była to bardzo dobra decyzja! Odpowiedź była prawidłowa! Uczestniczka została milionerką! To dopiero trzecia tak wielka wygrana w polskiej edycji programu "Milionerzy".  Do tej pory udało się to także Krzysztofowi Wójcikowi w 2010 roku oraz Marii Romanek w 2018 roku.  

Zobacz także: "Milionerzy": Gdzie w aucie seryjnie montowane są ładunki pirotechniczne? 

Czy znaliście wszystkie odpowiedzi z 239. odcinka programu "Milionerzy", emitowanego powtórnie 7 kwietnia 2020 roku? Odpowiedzielibyście na pytanie za milion "Różańcową tajemnicą chwalebną nie jest?"

Powtórki odcinków z 5. sezonu programu "Milionerzy" możecie oglądać od poniedziałku do czwartku o godzinie 20:55 w stacji telewizyjnej TVN. Na stronie Party.pl codziennie znajdziecie relacje z odcinka "Milionerów" zawierające najciekawsze pytania i prawidłowe odpowiedzi.

Przeczytaj również: "Milionerzy": Pytanie za ćwierć miliona - czego zażądał od Dawida król Saul?

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Milionerzy: Hubert Urbański w studiu
TV-Show
"Milionerzy": Szaket, galoty i... Co jeszcze składa się na ancug? Pytanie za 75 000!
"Szaket, galoty i... Co jeszcze składa się na ancug?" - poznaj odpowiedź na pytanie za 75 000 złotych. Najciekawsze pytania i odpowiedzi z 238. odcinka programu "Milionerzy".

"Szaket, galoty i... Co jeszcze składa się na ancug?" to jedno z najtrudniejszych pytań 238. odcinka 5 sezonu programu "Milionerzy".   Sprawdźcie, czy uczestnik wskazał dobrą odpowiedź i wygrał 75 000 złotych. Poniżej znajdziecie najciekawsze pytania i odpowiedzi z dzisiejszego odcinka "Milionerów". "Szaket, galoty i... Co jeszcze składa się na ancug?" Pytanie za 75 000 złotych Pierwszym uczestnikiem 238. odcinka "Milionerów" był Kamil Grzegorczyk z Radomia. Kamil kontynuował grę z poprzedniego odcinka, w którym udało mu się zebrać 20 tysięcy złotych. Zostały mu jeszcze dwa koła ratunkowe. W pierwszych pytaniu wykorzystał oba koła, lecz następne okazało się równie trudne. Po długim zastanowieniu nad pytaniem "Szaket, galoty i... Co jeszcze składa się na ancug?" uczestnik zaznaczył odpowiedź C - plisynrok. Okazała się ona jednak nieprawidłowa. Na szczęście nie stracił on dotychczasowej wygranej i wyszedł ze studia z 40 000 złotych. A: mycka B: westa C: plisynrok D: gardina Zobacz także: "Milionerzy": Co nie jest sokiem trawiennym? "Gdzie jest błąd?" Pytanie za 20 000 złotych Drugą uczestniczką była Katarzyna Kant-Wysocka. Jej gra była fenomenalna, a na każde pytanie odpowiadała pewnie i szybko. Największy wyzwaniem okazało się ostatnie pytanie tego odcinka za 20 000 złotych "Gdzie jest błąd?". Choć samo pytanie nie wydaje się takie trudne, odpowiedzi mogły być mylące. A oto one: A: dziesięcioro drzwi B: dziesięć drzwi C: dziesięcioro przykazań D: dziesięć przykazań Katarzyna skorzystała z pierwszego koła ratunkowego 50:50. Losowo zostały odrzucone dwie ostatnie odpowiedzi. Nadal nie była pewna poprawnego wariantu, jednak postanowiła zaryzykować...

Milionerzy: Hubert Urbański w studiu
TV-Show
"Milionerzy": W czyim utworze ryczy z bólu ranny łoś...? To pytanie za 250 tys. złotych!
"W czyim utworze "ryczy z bólu ranny łoś, zwierz zdrów przebiega knieje, ktoś nie śpi, aby spać mógł ktoś."?" - poznajcie odpowiedź na pytanie za 250 000 złotych. Najciekawsze pytania i odpowiedzi z 239. odcinka programu "Milionerzy".

"W czyim utworze "ryczy z bólu ranny łoś, zwierz zdrów przebiega knieje, ktoś nie śpi, aby spać mógł ktoś. To są zwyczajne dzieje."?" To zdaje się jedno z najtrudniejszych pytań 239. odcinka 5 sezonu programu "Milionerzy", którego powtórkę oglądamy dzisiaj.   Czy uczestniczka wskazała dobrą odpowiedź i wygrała 250 tys złotych? Poniżej znajdziecie też najciekawsze pytania i odpowiedzi z dzisiejszego odcinka "Milionerów". W czyim utworze "ryczy z bólu ranny łoś, zwierz zdrów przebiega knieje, ktoś nie śpi, aby spać mógł ktoś. To są zwyczajne dzieje."? W tym odcinku swoją grę kontynuowała Katarzyna Kant-Wysocka. W poprzednim odcinku udało jej się zebrać 20 000 złotych, dzisiaj również grała fenomenalnie! Pierwszym większym wyzwaniem było dla niej pytanie za 250 000 złotych, czyli ćwierć miliona! "W czyim utworze "ryczy z bólu ranny łoś, zwierz zdrów przebiega knieje, ktoś nie śpi, aby spać mógł ktoś. To są zwyczajne dzieje."?". A: Mickiewicza B: Słowackiego C: Szekspira D: Cervantesa Początkowo obstawiała odpowiedź A, która nie była prawidłowa. Na szczęście postanowiła skorzystać z pomocy publiczności i ostatecznie wskazała dobrą odpowiedź - słowa pochodzą z "Hamleta" Williama Szekspira Fuga dysocjacyjna to? Pytanie za pół miliona! Pytanie za pół miliona " Fuga dysocjacyjna to?" bardzo ucieszyło uczestniczkę. Od razu wiedziała jaka jest poprawna odpowiedź i udało jej się zdobyć 500 tysięcy złotych. Oto wszystkie warianty odpowiedzi: A: część sonaty B: szczelina dylatacyjna C: fala rozpadu jonów D: zaburzenie nerwicowe Prawidłowa okazała się odpowiedź...

Milionerzy, odcinek 256
x-news
TV-Show
"Milionerzy": Co prędzej jest ogniowe niż ogniste?
"Co prędzej jest ogniowe niż ogniste?" - odpowiedź na pytanie za 2 000 złotych! Najciekawsze pytania i odpowiedzi z 256. odcinka programu "Milionerzy".

"Co prędzej jest ogniowe niż ogniste?"  Odpowiedź na to pytanie z 256. odcinka, 5 sezonu programu "Milionerzy" zajęła uczestniczce bardzo dużo czasu! Czy udało jej się prawidłowo odpowiedzieć na pytanie za 2000 złotych? Już w pierwszym momencie była niemal pewna poprawnej odpowiedzi, lecz potem sprawy przybrały nieoczekiwany obrót! Co może być ogniowe? A co jest ogniste? Spojrzenie, koń, a może straż? Znacie prawidłową odpowiedź na to pytanie? Co prędzej jest ogniowe niż ogniste? Uczestniczka dzisiejszego 256. odcinka "Milionerów" Agata Lamczyk liczyła na dużą wygraną, jednak problemy pojawiły się już na początku gry. Dużym wyzwaniem okazało się dla niej pytanie za 2000 złotych.  Od samego początku stwierdziła, iż najprawdopodobniej prawidłowa jest odpowiedź D. Wszystkie inne warianty definitywnie odrzuciła w drodze dedukcji. Jednak była bardzo zestresowana, pogubiła się we własnych myślach i ostatecznie postanowiła wspomóc się kołem ratunkowym - 50:50. Zostały już tylko dwa warianty A. koń i D. straż.  Co prędzej jest ogniowe niż ogniste? A: koń B: spojrzenie C: woda D: straż Prawidłowa odpowiedź: D. straż. Uczestniczka postawiła na odpowiedź D, która w tym momencie wydała się jej oczywista. Była to dobra odpowiedź, dzięki której miała w puli już 2000 złotych! Niestety Pani Agacie Lamczyk nie udało się zostać milionerką. W następnych pytaniach wykorzystała wszystkie koła ratunkowe, a w pytaniu za 20 000 złotych pomyliła się i udzieliła nieprawidłowej odpowiedzi. Jej całkowita wygrana to jedynie gwarantowany 1000 złotych. Zobacz także:   "Milionerzy", pytanie za milion: Różańcową tajemnicą chwalebną nie jest? Czy znaliście wszystkie odpowiedzi z dzisiejszego 256....

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner