Party Stories
Hubert Urbański - Milionerzy
TV-Show

"Milionerzy": Pytanie za ćwierć miliona - czego zażądał od Dawida król Saul?

Marcin Kot w "Milionerach" wygra milion? Zobacz, jakie pytania usłyszał!

Marcin Kot to urzędnik i radca prawny z Lublina, który postanowił spróbować swoich sił w "Milionerach". Mężczyzna do tej pory szedł jak burza. W piątek ograniczony czas programu nie pozwolił mu usłyszeć pytania za pół miliona złotych. 

Jednak nic straconego! Już w poniedziałek, 16 marca, Marcin Kot dostanie nową szansę i powalczy o milion złotych. Jednak zanim usłyszy ostatnie pytanie, będzie musiał odpowiedzieć na te za pół miliona złotych. Zobaczcie, jakie trudności napotkał do tej pory na swojej drodze. Umielibyście odpowiedzieć na jego pytania?

"Milionerzy": Filip Chajzer komentuje zwycięstwo Pani Marii! Czy sam znał odpowiedź na pytanie o milion?

Marcin Kot wygra milion w "Milionerach"?

Marcin Kot uważa się za pechowca. Jednak patrząc na jego grę w "Milionerach" aż trudno w to uwierzyć! Urzędnik z Lublina brawurowo przebrnął przez dotychczasowe pytania. Przy tym za ćwierć miliona złotych skorzystał z ostatniego koła ratunkowego, którym było pytanie do publiczności. Jak brzmiało to pytanie?

Czego zażądał od Dawida król Saul, za rękę swojej córki Mikal?

Prawidłowa odpowiedź na to pytanie brzmiała:

Stu napletków Filistynów.

Znalibyście tę odpowiedź?

Przypomnijmy, że "Milionerzy" emitowani są na antenie TVN od poniedziałku do czwartku o godzinie 20:55.

Będziecie dzisiaj oglądać zmagania Marcina Kota w grze o milion złotych?

Milionerzy: Hubert Urbański w studiu

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Hubert Urbański, Milionerzy
East News
TV-Show
"Milionerzy": Golfsztrom to system ciepłych prądów morskich? Padło pytanie za milion! 
Milionerzy: pytanie za pół miliona 16 marca 2020. Pytania z 16 marca 2020. Pytanie za milion i o prądy morskie Golfsztrom.

Nowy odcinek "Milionerów" rozpoczął się pytaniem za pół miliona złotych do Marcina Kota, radcy prawnego z Lublina. Kto w 1984 roku zaprojektował Tetris, grę polegającą na układaniu spadających klocków tak, by pasowały do siebie, tworząc poziomą linię w zamkniętej przestrzeni? A. jeden Rosjanin B. dwaj Albańczycy C. trzech Chińczycy D. czterej Hindusi Uczestnik zaznaczył odp. A, która była poprawna. W ten sposób Marcin wygrał pół miliona! Pytanie za milion w "Milionerach" - poniedziałek, 17.03 Jak brzmiało pytanie za milion? Każda barwa składowa światła białego rozchodzi się w ciałach przezroczystych z inną prędkością. Największą prędkość ma: A. czerwona B. pomarańczowa C. żółta D. fioletowa Kot zrezygnował i zdobył aż 500 tysięcy złotych. Gratulacje! Jaka była poprawna odpowiedź? A. czerwona. Nowym uczestnikiem został Krzysztof. Z dwoma pierwszymi pytaniami poradził sobie bez wątpliwości. Przy trzecim, za dwa tysiące, nieco się zastanawiał: Golfsztrom to system ciepłych prądów morskich: A. Morza Bałtyckiego B. Morza Śródziemnego C. północnego Atlantyku D. południowego Pacyfiku Uczestnik zaznaczył odp. C., co jest prawidłową odpowiedzią! Kolejne pytanie: Które z imion znaczy wszechmocny i w prawosławiu używane jest jako przydomek Chrystusa? A. Ignacy B. Pankracy C. Serwacy D. Achacy Krzysztof skorzystał z telefonu do przyjaciela - mamy. Uczestnik zaznaczył odp. B, która okazała się poprawna! Wygrał 5 tysięcy złotych.    

Dominik Komorek w Milionerach
TVN
TV-Show
Dominik wygrał pół miliona złotych w "Milionerach", ale... nie dostanie go! Dlaczego?!
Oto odpowiedź!

  Widzowie z wypiekami na twarzy obserwowali grę Dominika Komorka w "Milionerach". Urzędnik z Warszawy w pięknym stylu dotarł do pytania za milion. Co ciekawe, udało mu się zachować aż dwa koła ratunkowe: telefon do przyjaciela oraz pytanie do publiczności. Choć skorzystał z obu z nich, nie zdecydował się zaznaczyć żadnej z odpowiedzi. Szkoda, bo okazało się, że od początku typował dobrze. Dominik zabrał ze sobą do domu czek na pół miliona złotych. Jednak, czy aby na pewno tyle dostanie? Okazuje się, że do jego kieszeni trafi nieco mniejsza kwota!    Zobacz: W "Milionerach" padło pytanie za milion! Dominik z Warszawy znał odpowiedź, ale jej nie zaznaczył!   Ile podatku zapłaci Dominik z "Milionerów"?   Niestety, Dominik Komorek nie będzie mógł cieszyć się okrągłą sumą 500 000 zł. Wszystko przez obowiązujący  podatek zryczałtowany w wysokości 10% wartości nagrody . Początkowo opłaca go organizator teleturnieju we właściwym dla siebie urzędzie skarbowym. Później kwota ta jest odliczana od wygranej zawodnika. Łatwo obliczyć, że Dominik Komorek otrzyma nie pół miliona, ale 450 000 zł.    Widzieliście jego grę? My nadal jesteśmy pod wrażeniem!   POLECAMY: Padł milion w "Milionerach"! Jakie było pytanie?   Kilka miesięcy wcześniej okrągły milion wygrała Maria Romanek   Dominik z Warszawy wygrał pół miliona

Milionerzy - wpadka na 1 pytaniu
Newsy
Rewolucja w "Milionerach"! Będzie czwarte koło ratunkowe! Jakie?
Poznaj szczegóły!

Nowe koło ratunkowe w "Milionerach" ! To dobra wiadomość dla uczestników, ale niekoniecznie dla prowadzącego... Z okazji 20. lat emisji teleturnieju w Wielkiej Brytanii producenci wprowadzili nowe zasady gry. Do tej pory uczestnicy moli korzystać z pomocy "pół na pół", telefonu do przyjaciela i pytania do publiczności - tak samo jak w polskiej edycji. Teraz mogą wykorzystać też czwarte koło ratunkowe, czyli pytanie do prowadzącego .  Zobacz:  "Milionerzy": Na jakim pytaniu poległby sam Hubert Urbański? "Gdybym grał, odpadłbym"   Czy nowe zasady zostaną wprowadzone także w Polsce? Jeśli tak, to Hubert Urbański będzie miał powody do zmartwień. Teraz to także on poniesie odpowiedzialność za powodzenie lub porażkę uczestników. Na pytanie będzie musiał odpowiedzieć zgodnie ze swoją wiedzą, zanim prawidłowa odpowiedź wyświetli się na jego ekranie!    – Wyobraź sobie, że ktoś gra o 125 tysięcy funtów i prosi cię o pomoc, a ty nie masz pojęcia co odpowiedzieć. Totalny wstyd - skomentował Jeremy Clarkson, który prowadzi brytyjską edycję "Milionerów".  Do tej pory 11 uczestników poprosiło go o pomoc, a on znał odpowiedź tylko na trzy pytania...    Zobacz także:  Wygrałbyś milion w "Milionerach"? Oto 12 pytań, które padły w programie! A pytanie za milion... Znasz odpowiedź? QUIZ   Hubert Urbański zadaje uczestnikom 12 pytań do miliona.  Teraz na jedno będzie musiał odpowiadać sam? 

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner