Maurycy Sas-Uhrynowski w Hotelu Paradise 3 bez koszulki
mat. prasowe
TV-Show

Maurycy i Luiza z "Hotelu Paradise" są parą po programie?! Uczestnik wygadał się na Instagramie! 

Maurycy z "Hotelu Paradise" odpowiadał na pytania fanów. Jedno z nich dotyczyło jego relacji z Luizą. Czy po programie łączy ich coś więcej? Sposób udzielenia odpowiedzi przez uczestnika wywołał spekulacje!

Powrót Maurycego do "Hotelu Paradise" wywołał sporo emocji! Zarówno tych pozytywnych jak i szokujących. Pojawienie się Mauro ponownie w programie wywołało entuzjazm wśród uczestniczek, co skończyło się sceną zazdrości Krystiana względem Basi. Jedynym uczestnikiem, który nie przywitał powracającego gracza z sympatią był Kuba. A to wszystko z powodu relacji jakie łączą Luizę i Maurycego. No właśnie, czy tych dwoje czuje do siebie coś więcej? Zostali parą po programie? Nowa relacja Maurycego z pewnością nie uciszy tych domysłów! 

Zobacz także: "Hotel Paradise 3": Basia tłumaczy się z seksu w programie. Szczery komentarz uczestniczki hitu TVN7!

"Hotel Paradise": Marietta i Patryk na pierwszy taniec wybrali utwór z "Rolnik szuka żony"! Wiemy, dlaczego

Maurycy i Luiza są parą?! Zaskakujące wyznanie uczestnika! 

Pierwszy pobyt Maurycego w "Hotelu Paradise" niestety nie był zbyt długi, jednak wystarczający aby mógł złapać dobry kontakt z Luizą. To właśnie ona najbardziej ucieszyła się z jego powrotu. Jak do tej pory, jako jedyna w programie nie zdołała utworzyć mocnej relacji. Do niedawna zparowana z Kubą nie wiązała z nim żadnej przyszłości, a zachowanie uczestnika często wprowadzało ją w złość. 

Powrót Mauro i radość Luizy mocno zdenerwowała Kubę, który wiedział, że powrót lubianego przez jego partnerkę uczestnika może oznaczać jego koniec w dotychczasowym duecie. Kuba, nie panując nad emocjami, nieco zdemolował "Hotel Paradise", na co zareagowali nie tylko uczestnicy ale również sama Klaudia El Dursi, podkreślając, że w programie nie ma miejsca na takie zachowanie. Czy zazdrość Kuby nie była taka bezpodstawna? Czy mimo tego, że Luiza i Mauro deklarowali, że tylko się przyjaźnią to narodziło się między nimi coś więcej? Ta relacja mocno intryguje fanów dlatego postanowili podpytać samego Maurycego, a jego odpowiedź może tylko podgrzać domysły!

Nie wiem czy to tylko przyjaźń, myślę, że to moja znajoma taka. A tak serio to... Nie mogę nic mówić, zobaczycie sami - powiedział z przekąsem. 

Czyżby Luiza i Maurycy czuli do siebie coś więcej niż tylko przyjaźń? Myślicie, że pasowaliby do siebie jako para? 

Zobacz także: "Hotel Paradise" : Kuba podsumowuje: "Odpadam z klasą". Widzowie: "Chyba z największym wstydem w historii"

Maurycy wypowiedział się na temat swojej relacji z Luizą. Fani z ciekawością śledzą ich znajomość i doszukują się dowodów na związek po programie. Czy ich domysły okażą się prawdą? 

Luiza i Maurycy z
mat. prasowe

Luiza i Maurycy bardzo się zaprzyjaźnili w "Hotelu Paradise". Ich wzajemna sympatia wywołała również ogromną zazdrość ze strony Kuby, który walczył o Luizę. 

Instagram

Zobacz także
Nathalia z "Hotelu Paradise 3" jest po ślubie z Kamilem z "Hotelu Paradise 2"?

"Hotel Paradise 3": Nathalia tłumaczy się ze związku z Kamilem?! Ten wpis tylko podsycił zamieszanie! 

"Hotel Paradise 3": Kuba został wyrzucony z programu! Klaudia El Dursi: "Agresja jest absolutnie niedopuszczalna"

 

Mat. prasowe
TV-Show
"Hotel Paradise": Kuba tłumaczy się z agresji i zazdrości o Luizę! "Dlaczego zachowywałeś się jak psychopata!" 
Internauci są zszokowani zachowaniem Kuby po tym, jak Maurycy wrócił do "Hotelu Paradise". Co uczestnik ma na swoje usprawiedliwienie?

Internauci są zszokowani tym, co zobaczyli w ostatnim odcinku "Hotelu Paradise". Według wielu Kuba pokazał się z najgorszej strony i pokazał totalny brak szacunku wobec Luizy i Maurycego. Powrót Mauro do programu i jego doskonałe stosunki z Luizą sprawiły, że Kuba poczuł się zagrożony. Swoje emocje wyładował w bardzo nieelegancki sposób. Internauci nie szczędzili krytyki po zakończeniu wczorajszego odcinka. Kuba postanowił wytłumaczyć się na Instagramie. Co ma na swoje usprawiedliwienie?  Zobacz także:  "Hotel Paradise": Fani zszokowani zachowaniem Kuby po powrocie Maurycego! "Facet koszmar" Kuba Wójcik tłumaczy się z agresji w "Hotelu Paradise" Dzisiejszy odcinek "Hotelu Paradise" zapowiada się bardzo emocjonująco, wszystko za sprawą Kuby, który z zazdrości o Luizę nie panował nad swoimi emocjami. To, co pokazano w zwiastunie kolejnego odcinka tylko podgrzało atmosferę. Wygląda na to, że Jakub postanowi wyładować swoją agresję. Czy zdemoluje "Hotel Paradise"?  Internauci nie szczędzili słów krytyki wobec Kuby, postanowili również poprosić go o komentarz odnośnie skandalicznego zachowania. Jak Kuba się tłumaczy?  To nie była jakoś zazdrość taka o kobietę, bo ja byłem w przyjacielskiej relacji z Luizą. To była zazdrość o to, że jak Kara weszła, która też mi się podobała, bo jest śliczną kobietą to ja się na nią nie rzucałem i nie dałem Luizie powodów do zazdrości a niestety Luiza dała mi ten powód - wyznał na Instagramie  Odniósł się również do tego, dlaczego zachowywał się tak agresywnie w stosunku do Maurycego:  Powiem wam tylko tyle: idąc do reality show nie wiecie czego się możecie spodziewać. Sami nie wiecie jaką w przyjmiecie maskę. Tak, miałem tam maskę chociaż...

"Hotel Paradise": Maurycy i Luiza są parą
Mat. prasowe
TV-Show
"Hotel Paradise 3": Luiza potwierdza związek z Maurycym! "Mieliśmy dużo czasu, żeby się bliżej poznać"
Luiza z "Hotelu Paradise" już nie ukrywa swojego szczęścia! Odpowiedziała na pytania fanów i zdradziła, że spotyka się z Maurycym!

Luiza podczas relacji na InstaStories po raz pierwszy przyznała, że jest w związku z Maurycym. Jedna z najpopularniejszych uczestniczek "Hotelu Paradise" odpowiedziała na pytania fanów, którzy próbowali dowiedzieć się, jak tak naprawdę wygląda jej relacja z Maurycym, który ostatnio zaskoczył wszystkich i powiedział, że są w związku. Sprawdźcie, co zdradziła Luiza! Luiza z "Hotelu Paradise 3" opowiedziała o związku z Maurycym  Luizę i Maurycego w "Hotelu Paradise" połączyła prawdziwa przyjaźń, która dopiero po programie przerodziła się w coś więcej. Para przez jakiś czas ukrywała swój związek, jednak w sieci pojawiały się ich wspólne zdjęcia. Dopiero kilka dni temu Maurycy po raz pierwszy głośno przyznał, że razem z Luizą dali sobie szansę i dziś są razem.  Myślę, że dla nikogo nie jest to zaskakujące, ze łączy nas coś więcej, więc tak spotykamy się jest moją dziewczyną i zobaczymy co z tego będzie- wyznał szczerze Maurycy.  Teraz swój związek z  Maurycym potwierdziła również Luiza. Podczas relacji na InstaStories zdradziła, jak wygląda ich relacja. Najwięcej pytań jest odnośnie "czy jesteś z Maurycym, jak tam z Mauro, czy jesteście parą?" Tych pytań jest bardzo dużo więc odpowiem już w końcu na to pytanie. Odpowiedź brzmi TAK, bardzo dużo pytań na ten temat, więc odpowiadam. Ostatnio też sobie uświadomiłam, że na Zanzibarze zbudowaliśmy taką bardzo fajną podstawę i jak wróciliśmy do Polski to mieliśmy dużo czasu żeby się bliżej poznać, też dużo czasu spędzaliśmy razem. Fajne też jest to, że mieszkamy blisko siebie- zdradziła Luiza.  Luiza przyznała, że cieszy się, że mogła budować swoją relację z Maurycym z daleka od kamer.  Bardzo dużo osób...

"Hotel Paradise": Maurycy i Luiza są parą
Mat. prasowe
TV-Show
"Hotel Paradise": Luiza i Maurycy są parą! Uczestnik właśnie potwierdził związek! 
Luiza i Maurycy to już piąta para z 3. edycji "Hotelu Paradise", która postawiła na miłość po programie! Zobaczcie, co powiedział Maurycy.

Kolejna para 3. edycji " Hotelu Paradise " właśnie potwierdziła swój związek! Maurycy i Luiza w programie zbudowali naprawdę mocną relację i pomimo tego, że początkowo bazowali tylko na relacjach przyjacielskich, po programie przerodziło się to w coś więcej! Właśnie potwierdził to sam Maurycy!  Zobacz także:  "Hotel Paradise": Marcin tłumaczy się ze związku z Karą! Reakcja fanów bezcenna Maurycy i Luiza z "Hotelu Paradise" są parą  Trzecia edycja "Hotelu Paradise" była wyjątkowa! Po raz pierwszy w historii polskiej edycji programu, po emisji powstało aż tyle związków! Swoją miłość potwierdzili już Bibi i Simo n, Ola i Michał , a także Marcin i Kara . Zwycięska para, co prawda się rozstała , ale Bibi zdradziła, że Basia spotyka się z Krzysztofem a teraz... Maurycy ogłosił, że Luiza jest jego dziewczyną!  Luiza i Maurycy już w trakcie emisji "Hotelu Paradise" nie ukrywali, że mają ze sobą kontakt. Dodawali mnóstwo wspólnych zdjęć, mogących sugerować, że łączy ich coś więcej, jednak fani show byli ostrożni w swoich podejrzeniach, wiedząc, że uczestnicy mogą specjalnie podkręcać atmosferę wokół siebie. Okazało się jednak, że Maurycego i Luizę na prawdę połączyło coś więcej i postanowili zostać parą! Uczestnik potwierdził to, odpowiadając na pytanie:  Lui jest Twoją dziewczyną oficjalnie? Czy tylko się przyjaźnicie?  Maurycy wiele razy żartobliwie odpowiadał na to pytanie, jednak odpowiedział na nie na serio:  Myślę, że dla nikogo nie jest to zaskakujące, ze łączy nas coś więcej, więc tak spotykamy się jest moją dziewczyną i zobaczymy co z tego będzie.  Przy okazji dodał swoje przemyślenia dotyczące nazewnictwa w związku:  Chociaż w sumie określenie...

Nasze akcje
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Partner
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Partner
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Partner
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik