Kolejny uczestnik Tańca z Gwiazdami
ONS
TV-Show

Znamy kolejnego uczestnika "Tańca z Gwiazdami". Ostatnio jest o nim głośno

Kogo zobaczymy na parkiecie?

Do startu jesiennej ramówki pozostały jeszcze ponad dwa miesiące i większość gwiazd cieszy się obecnie zasłużonym urlopem. Niektóre programy jednak będą wymagały szybszego powrotu do pracy - należy do nich "Taniec z Gwiazdami", do którego treningi to już kwestia tygodni. Przy okazji, dowiadujemy się o kolejnych gwiazdach, które zobaczymy na parkiecie. Przypomnijmy: Seksowna Miss wystąpi w "Tańcu z Gwiazdami"

W programie nie zabraknie również panów. Jak informuje "Party", na parkiecie zobaczymy też Mateusza Banasiuka. Przystojny aktor jest ostatnio na fali - za grę w "Płynących Wieżowcach" zebrał znakomite recenzje i kilka nagród, a równie dużo dzieje się również w jego życiu prywatnym. Banasiuk spotyka się bowiem z Magdaleną Boczarską, z którą nie ukrywają się już przed mediami.

Będziecie mu kibicować w "TzG"?

Zobacz: Boczarska zapomniała już o Karolaku. Zdjęcia z nowym chłopakiem mówią wszystko

Kisio, Zając i Banasiuk na planie "Pierwszej Miłości":

Joanna Liszowska fryzura
Newsy
Już jest! Spot jesiennej ramówki Polsatu, co szykują największe gwiazdy stacji?! WIDEO
Już jest! Spot jesiennej ramówki Polsatu, co szykują największe gwiazdy stacji?! WIDEO

Małgorzata Socha, Edyta Pazura, Mateusz Banasiuk i wiele innych gwiazd pojawiło się w najnowszym spocie telewizji Polsat! Już niebawem widzowie będą mogli znowu oglądać nowe odcinki swoich ulubionych programów i seriali. Podobnie jak w poprzednich sezonach, tak i tym razem stacja zaprosiła do współpracy przy swoich produkcjach największe polskie gwiazdy. Dzięki temu w "Top Chef. Gwiazdy od kuchni" zobaczymy takie nazwiska jak Edyta Pazura, Tomasz Oświęciński, Anita Sokołowska znana z serialu "Przyjaciółki" czy Katarzyna Skrzynecka! To jednak nie wszystko! W "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" także nie zabraknie wrażeń i ulubieńców widzów. Tym razem na scenie zobaczymy między innymi Mateusza Banasiuka, Radosława Pazurę czy Joannę Moro. W ulubionym show tanecznym, czyli w "Tańcu z Gwiazdami" na parkiecie zaprezentują się Olga Kalicka, Adam Zdrójkowski, Karolina Gorczyca czy znana z "Pierwszej miłości" - Urszula Dębska. Stacja nie rezygnuje też z kultowych seriali, dlatego na jesieni na antenę powrócą nowe odcinki "Przyjaciółek" z ciężarną Małgorzatą Sochą i "Pierwszej miłości"   Na co czekacie najbardziej?   Zobacz:  Znamy ostatnią gwiazdę, która zatańczy w szóstej edycji Tańca z Gwiazdami! To wokalista...​   Spot jesiennej ramówki Polsatu Nie brakuje w nim największych gwiazd

Jeden z aktorów z serialu "Strażacy" wystąpi w TTBZ! Który?
East News
Newsy
Jeden z przystojniaków z serialu "Strażacy" wystąpi w TTBZ. Zgadniecie który?
Jeden z przystojniaków z serialu "Strażacy" wystąpi w TTBZ. Zgadniecie który?

Mateusz Banasiuk wystąpi w Twoja Twarz Brzmi Znajomo! Według naszych informacji, przystojniak znany m.in. z serialu "Strażacy" przyjął propozycję udziału w popularnym show Polsatu i już jesienią będziemy mogli zobaczyć jego metamorfozy na scenie TTBZ.   Wygląda więc na to, że Mateusz Banasiuk posłuchał rad swojej narzeczonej, Magdaleny Boczarskiej. To właśnie ona od samego początku namawiała aktora, żeby przyjął propozycję producentów programu. Magda nie ma raczej dobrego zdania o telewizyjnych show, ale w tym przypadku mocno namawia Mateusza na udział. Podpuszcza go, że to jedyna okazja, kiedy będzie mógł bez wstydu przyodziać damskie ciuszki i śpiewać hity swoich ulubionych piosenkarek. Powtarza mu, że przecież kocha śpiewać, założył nawet własną kapelę i ma do siebie dystans, który na scenie jest niezbędny- jakiś czas temu w rozmowie z Faktem zdradziła znajoma Boczarskiej. Przypominamy, że ostatnio Nina Terentiew zdradziła, że producenci prowadzą  rozmowy z Joanną Moro, która również miałaby wystąpić w Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Niestety, przez operację kolana udział aktorki w show stoi teraz pod znakiem zapytania. Według naszych informacji w programie prawdopodobnie zobaczymy także Radosława Pazurę!   Myślicie, że Mateusz Banasiuk ma szansę wygrać TTBZ ?   Zobacz także: Mateusz Banasiuk i Bilguun Ariunbaatar chcą zostać gwiazdami rocka! WIDEO   Mateusz Banasiuk wystąpi w TTBZ. Aktor pojawi się w kolejnej edycji show.

Mateusz Banasiuk odpadł z Tańca z Gwiazdami
Polsat
Newsy
Z OSTATNIEJ CHWILI: Banasiuk odpadł z "Tańca z Gwiazdami". Najlepsza okazała się...
Zaskoczeni?

Dzisiejszy odcinek " Tańca z Gwiazdami " utrzymany był w klimacie Halloween. Na parkiecie nie brakowało fantastycznych występów, jednak największym zainteresowaniem cieszyły się tym razem spektakularne przebrania wszystkich par. Przypomnijmy: Dziś Halloween w "TzG". Wiemy co zatańczy każda z par Jako pierwsza zaprezentowała się Agnieszka Sienkiewicz, która wykonała świetną cha-chcę. Niestety, jurorzy uznali to za jeden z najsłabszych występów aktorki. Najlepiej według jurorów poradziła sobie Marcelina Zawadzka, która za oba tańce zgarnęła maksymalną liczbę punktów od jurorów. Punktacja po dwóch tańcach: Marcelina Zawadzka i Rafał Maserak (rumba, quickstep)  - 40 + 40= 80 Anna Wyszkoni i Jan Kliment (cha-cha, pasodoble)  - 40 + 38= 78 Mateusz Banasiuk i Hania Żudziewicz (salsa, taniec współczesny) - 34 + 36= 70 Agnieszka Sienkiewicz i Stefano Terrazzino (foxtrot, cha-cha)  - 31 + 35= 66 Po zsumowaniu punktacji sędziów z głosami widzów z programem musieli pożegnać się Mateusz i Hania. Słuszna decyzja? Zobacz:  Nowa dieta Sienkiewicz już przynosi efekty. Zachwyciła figurą w Tańcu z Gwiazdami Ostatni odcinek "Tańca z Gwiazdami":

Nasze akcje

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner
Newsy

Pierścionek zaręczynowy w codziennych stylizacjach. Sprawdź najmodniejsze zestawienia na jesień 2021

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner