Widzowie TVP uwielbiają Martę Manowską. Piękna, charyzmatyczna blondynka, znana głównie z roli prowadzącej "Rolnik szuka żony", urzekła fanów stacji nie tylko swoją aparycją, ale też ciepłem i charyzmą. Nic więc dziwnego, że to właśnie ulubienica widzów zostanie gospodynią nowego programu stacji. Już niebawem na antenie TVP Kobieta pojawi się nowe show!

Reklama

Marta Manowska poprowadzi nowy program w TVP

Wiosna w Telewizji Polskiej będzie obfitować w masę nowości. Już w marcu czekają na nas wielkie zmiany. W związku z atakiem Rosji na Ukrainę, Telewizja Polska wycofała z anteny kultowe rosyjskie seriale. W ramówce stacji pojawią się też zupełnie nowe formaty. Jak się okazuje, uwielbiana przez widzów prezenterka, Marta Manowska zostanie prowadzącą nowego show - "Rozmowy o...". Co ciekawe, będzie jej towarzyszył charyzmatyczny dziennikarz i reporter TVP Mateusz Szymkowiak. Podekscytowany prezenter podzielił się nowiną na Instagramie.

- Manowska! Mistrzyni telewizyjnego wywiadu. Potrafi przepięknie rozmawiać o emocjach i uczuciach. Jest dociekliwa i błyskotliwa. Ma w sobie taką wspaniałą ciekawość drugiego człowieka. Od dawna ją obserwuję i bardzo jej kibicuję. Kilkanaście dni temu dowiedziałem się, że jest pomysł, abyśmy stworzyli telewizyjny duet. Bardzo mocno trzymałem za to kciuki. Stało się i dzieje się! Od marca w TVP Kobieta prowadzimy razem "Rozmowy o..." - napisał na swoim profilu Mateusz Szymkowiak.

Instagram @_mateusz_szymkowiak

- Ta przestrzeń na dyskusję w tym kanale jest dla nas obojga tak bardzo cenna, niczym najpięknieszy skarb. Po nagraniach Marta powiedziała mi, że czuła się ze mną fajnie i bezpiecznie. A ja jej, że czuję, że zaczęło się coś fascynującego. Ciekawy jestem jaka będzie Wasza myśl - dodaje prezenter.

Choć stacja TVP odwołała prezentację wiosennej ramówki, która miała się odbyć 24 lutego, czyli dokładnie tego dnia, gdy Rosja zorganizowała militarny najazd na Ukrainę, nie oznacza to, że wszelkie nowe formaty zostaną zastąpione informacjami dotyczącymi wojny.

Reklama

TVP zamierza jednak przyczynić się do czynnego wsparcia naszych wschodnich sąsiadów. Jak podkreśla prezes Telewizji Polskiej, Jacek Kurski, stacja już niebawem, bo w niedzielę 27 lutego, zorganizuje specjalny koncert charytatywny TVP - "Solidarni z Ukrainą", podczas którego będą zbieranie środki na pomoc Ukrainie.

Beata Zawadzka/East News
Reklama
Reklama
Reklama