Party Stories
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
Sanah
Paulina Sykut-Jeżyna w Sopocie
Doda z mężem Emilem Stępniem
Marta Manowska
Facebook
TV-Show

Co z nagraniami do 6. edycji "Rolnik szuka żony"? Marta Manowska chce pokazać więcej niż zwykle

Co z nagraniami do 6. edycji "Rolnik szuka żony"? Marta Manowska chce pokazać więcej niż zwykle

Marta Manowska prowadzi "Rolnik szuka żony" od pierwszej edycji i to właśnie temu programowi zawdzięcza ogromną popularność. Już od września widzowie będą mogli oglądać nowe miłosne perypetie uczestników. Gwiazda poinformowała właśnie, że zaczęły się zdjęcia do  6. edycji show.

Na Instastories Manowska zdradziła, który odcinek aktualnie nagrywają. Prowadząca zapowiedziała dla swoich fanów niespodziankę. Zobaczcie, co zamierza opublikować!

Marta Manowska zdradza jak wygląda praca na planie „Rolnik szuka żony”? "Skala emocji jest porażająca"

Marta Manowska na planie 6. edycji "Rolnik szuka żony"!

Każda edycja "Rolnika" budzi ogromne emocje. Dzięki programowi wielu uczestników znalazło swoje drugie połówki, odbyło się już kilka ślubów i urodziło kilkoro dzieci. Choć na razie znamy jedynie kandydatów do kolejnej edycji, ale już ruszyły zdjęcia, a to oznacza, że finałowa piątka jest już znana.

Marta Manowska zdradziła na Instagramie, że rusza właśnie na plan zdjęciowy "Rolnika", gdzie czeka ją czytanie listów:

Jestem przeszczęśliwa, gdyż ruszam właśnie na zdjęcia do 6. edycji programu "Rolnik szuka żony". Od jutra zaczynamy czytać listy. Będę Wam pokazywać co nieco z backstage'u, jak to wygląda. Tak sobie postanowiłam w tym roku. Będzie się działo! - powiedziała na Instastories Marta Manowska.

Prowadząca dodała też, że w tym roku postanowiła pokazywać zdjęcia z backstage'u programu. To świetna wiadomość dla fanów programu, ponieważ dużo wcześniej będą mogli obserwować, co wydarzy się w 6. edycji "Rolnika". 

Sądzicie, że nowa edycja będzie cieszyła się tak dużą popularnością jak poprzednie?

Zobacz takżeSzósta edycja "Rolnika" jeszcze nie ruszyła, a Manowska ma już swojego ulubieńca? Kto to taki?

Marta Manowska w camelowym płaszczu
East News

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Uczestniczki "Rolnik szuka żony 6"
AKPA
TV-Show
Jak wyglądają uczestniczki 6. edycji "Rolnika"? Niektóre z nich to prawdziwe piękności!
Jak wyglądają uczestniczki 6. edycji "Rolnika"? Niektóre z nich to prawdziwe piękności!

Już we wrześniu na antenę TVP1 wraca uwielbiany przez widzów program "Rolnik szuka żony" . To kolejna, 6. już edycja popularnego show. Wtedy też poznamy pięciu rolników, którzy otrzymali największą ilość listów od zainteresowanych nimi kobiet. Spośród nich bohaterowie wyłonili swoje ulubienice, które chcą poznać bliżej. Niektóre z nich to prawdziwe piękności! Wygląda na to, że rolnicy będą mieli twardy orzech do zgryzienia... Zobaczcie sami!

Marta Manowska na planie programu Rolnik szuka żony
Facebook
TV-Show
Marta Manowska zdradza szczegóły kolejnej edycji "Rolnik szuka żony": "Mam swoją wymarzoną piątkę"!
Marta Manowska zdradza szczegóły kolejnej edycji "Rolnik szuka żony": "Mam swoją wymarzoną piątkę"!

Już we wrześniu na fanów " Rolnik szuka żony " czeka kolejna edycja programu! Niedawno mogliśmy zobaczyć wizytówki kandydatów, a Marta Manowska zdradziła Party.pl jak powinna wyglądać finałowa piątka, i kto byłby idealnym uczestnikiem "Rolnika". Okazuje się, że prowadząca zawsze miała swoje typy!  Do tej pory jej przeczucia się sprawdzały? Czy któryś z kandydatów wzbudzał jej wątpliwości i jej zdaniem nie powinien pojawić się w programie? Obejrzyjcie wideo i zobaczcie, jaka jest "wymarzona piątka" Marty Manowskiej... Zobacz także :  Nowa edycja "Rolnik szuka żony" już ma swoją gwiazdę! "Chyba niezły z niego flirciarz..."   Kandydaci do 6. edycji programu "Rolnik szuka żony"  

Marta Manowska w czerwonej koszuli
TV-Show
Marta Manowska pokazała zdjęcia z planu nowej edycji "Rolnika"! Będzie się działo
Marta Manowska pokazała zdjęcia z planu nowej edycji "Rolnika"! Będzie się działo

We wrześniu startuje 6. już edycja programu  "Rolnik szuka żony".  Na razie nie wiadomo, kogo zobaczymy w show. TVP1 w święta wielkanocne wyemitowała jedynie wizytówki rolników, do których można było wysyłać listy. Piątka, która otrzyma ich najwięcej, zakwalifikuje się dalej. Marta Manowska już wie, kogo zobaczymy w "Rolnik szuka żony 6". Prowadząca ruszyła właśnie w Polskę, aby przekazać rolnikom tę radosną nowinę oraz listy, które otrzymali. Marta Manowska postanowiła pokazać na Instagramie kulisy nagrań. Jesteście ciekawi? Zobaczcie poniżej! Marta Manowska na planie "Rolnik szuka żony 6" Marta Manowska jest związana z programem "Rolnik szuka żony" od samego początku. Widzowie, a przede wszystkim uczestnicy, pokochali ją za szczerość oraz empatię. Dzięki tym cechom prowadzącej udało się dotrzeć do nawet najbardziej zamkniętych w sobie rolników. Co więcej niektórzy, jak choćby Adam Kraśko, potajemnie się w niej podkochiwali.  Teraz Marta Manowska miała okazję poznać kolejnych dziesięciu mężczyzn, którzy marzą o wielkiej miłości. Niestety, tylko pięciu z nich dostanie się do programu. Marta Manowska w niedawnej rozmowie z Party.pl zdradziła nawet, że ma swoich ulubieńców. Ciekawe, czy to właśnie oni pojawią się jesienią w "Rolnik szuka żony 6"? Zobacz także:  Marta Manowska zdradza szczegóły kolejnej edycji "Rolnik szuka żony": "Mam swoją wymarzoną piątkę"! Marta Manowska na razie nie może zdradzać zbyt wiele, ponieważ zepsułaby niespodziankę widzom, którzy z niecierpliwością czekają na kolejny sezon ich ulubionego show. Prowadząca pokazała jedynie kilka zdjęć zza kulis programu. Niestety, nie widać na nich żadnego z uczestników. Zaczęliśmy zdjęcia...

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner