Marta Manowska na planie 6 edycji show "Rolnik szuka żony"
Facebook

Drugiego dnia świąt TVP pokazało "zerowy" odcinek "Rolnik Szuka Żony". W specjalnej odsłonie poznaliśmy kandydatów, którzy zgłosili się do szóstego sezonu programu. Zasady randkowego show nie zmieniły się i w szóstym sezonie zobaczymy tylko pięciu rolników, którzy otrzymają najwięcej listów od widzów. Kogo zobaczymy na ekranach? Poznajcie kandydatów, do których można wysyłać listy! 

1/9
Rolnik 6 kandydat
Facebook

Pierwszy z uczestników Robert  ma 23 lata i w tym roku kończy studia na uczelni rolniczej w Warszawie. Pochodzi z rodziny wielodzietnej - ma czterech braci, siostrę. W wolnych chwilach  gra na gitarze, pisze wiersze, słucha muzyki.

Za kilka miesięcy kończę studia i zamierzam wrócić do rodziców na gospodarstwo i im pomagać - powiedział Robert.

I dodał, że już dwa razy poważnie się zaangażował, jednak jeszcze nie znalazł "tej jedynej". Obie byłe partnerki Roberta były od niego starsze. Teraz rolnik szuka dziewczyny, która nie ma dzieci. 

Zobacz także: Małgosia i Paweł z "Rolnik szuka żony" pokazali zdjęcie z synem! To ich pierwsze wspólne święta

2/9
Rolnik 6 kandydat
Facebook

Drugim kandydatem do programu był 42-letni Jakub z województwa wielkopolskiego. 

Zatraciłem się w tym co robię i nie spostrzegłem, że czas przyspieszył i uciekł i trzeba teraz to nadrobić. (...) Chciałbym dać kobiecie poczucie bezpieczeństwa. Moja żona nie musi pracować ze mną, nie musi robić tego co ja, może, ale nie musi - wyznał Jakub.

I dodał, że akceptuje kandydatki z dziećmi. 

3/9
rolnik kandydaci
facebook

Seweryn szuka poważnej relacji, miłości na całe życie. 

Ślub oczywiście. Duży, piękny, marzy mi się. Jestem zdania, że każdy zasługuje na szczęście, jeśli kobieta będzie po rozwodzie to ok. Nikogo nie przekreślam. Potrzebuję partnerki, przyjaciółki życiowej  - powiedział. 

4/9
Rolnik
Facebook

Waldemar jest organistą w kościele. Rolnik ma 46 lat i uwielbia podróżować po świecie. Kandydat ma syna i córkę. 

Nikt nie jest bez błędów. Dużo ważniejszy dla byłej był ktoś obcy na zewnątrz - powiedział o byłej żonie Waldemar. - Szukam osoby dla której ja zrobię wszystko, a ona dla mnie. (...) Trzeba zawsze mieć nadzieję, że będzie miłość. 

 

5/9
Rolnik
facebook

28-letni Adrian wyznał, że nigdy nie chciał być rolnikiem. Wcześniej pracował jako geodeta, jednak po pewnym czasie zakochał się w wiejskim życiu. Adrian uwielbia fotografię, jeździ na nartach i czyta gazety. 

Chciałbym stanąć w kościele - wyznał Marcie Manowskiej. - Czekam na takie małe bobasy, wtedy zmienia się całkowicie życie. 

6/9
Rolnik sebastian
facebook

Sebastian nie chciałby wyprowadzać się ze wsi, szuka kandydatki, która przeprowadziłaby się do niego.

Kobieta musi być na pewno szczera i musi mieć swoje zdanie. Kobieta mogłaby mieć dzieci i by być po rozwodzie, trzeba sobie pomagać. Szukam kobiety szczerej, odważnej, lubiącej rodzinę - powiedział Sebastian. 

7/9
Rolnik
facebook

Sławomir nie miał jeszcze szczęścia w miłości. Rolnik ma 34 lata, jest strażakiem i mieszka w woj. kujawsko-pomorskim. 

Jestem w 60 proc. rolnikiem, a w 40 proc. strażakiem. Mam nadzieję, że zawód strażaka nie będzie problemem (...) Wolałbym, aby napisała do mnie kobieta, która nie ma dzieci lub jest po jakimś związku - powiedział. 

8/9
rolnik kandydaci
facebook

Kolejnym kandydatem był 30-letni Paweł. Rolnik jest ojcem pięcioletniego syna, który jest dla niego najważniejszą osobą na świecie. Paweł uwielbia sporty walki i łowić ryby. 

Może w końcu dojrzy mnie dziewczyna, której zależy na tradycyjnym małżeństwie, gdzie jest mąż, żona dzieci, dom i dogadujemy się ze sobą. (...) Symbol obrączki na palcu jest czymś pięknym - wyznał rolnik, który ubiega się o unieważnienie ślubu kościelnego z byłą żoną.

9/9
Rolnik marek
facebook

Ostatnim kandydatem był Marek, który jest rozwodnikiem. Rolnik mieszka sam na 24 hektarowym gospodarstwie. Nie chciałby po raz kolejny zostać ojcem. 

Dla mnie najważniejsza jest rodzina. (…) Partnerka? Nie starsza ode mnie, młodsza - powiedział.