TYLKO U NAS

Marta Manowska zdradziła nam, kto w "Rolniku" dostał najmniej listów!

Marta Manowska zdradziła nam, kto w "Rolniku" dostał najmniej listów!

Ruszyły nagrania do kolejnego sezonu show "Rolnik szuka żony"! Tymczasem kilka dni temu naszą redakcję odwiedziła Marta Manowska, która zdradziła nam zaskakujące kulisy tego show! Zapytaliśmy gwiazdę m.in. o to, który z uczestników programu dostał najwięcej, a który najmniej listów od widzów. Rekord? To około 200 listów do jednego z panów. Zobacz w naszym materiale, kto zaś otrzymał najmniej! Będziecie zaskoczeni!

Marta Manowska pracuje już nad kolejną edycją show!

Marta Manowska na planie Rolnik szuka żony
Instagram

Zobacz także: Ruszyły nagrania do "Rolnik szuka żony 6"! Marta Manowska pokazała pierwsze zdjęcia z planu

Marta Manowska
East News
Newsy
Marta Manowska o uczestnikach programu, do których rzeczywiście miała słabość!
Marta Manowska o uczestnikach programu, do których rzeczywiście miała słabość!

Marta Manowska to jedna z głównych gwiazd TVP. Największą sympatię widzów zyskała dzięki programom "Rolnik szuka żony" oraz "Sanatorium miłości" . Marta Manowska dała się tam poznać jako ciepła i bardzo empatyczna osoba. Być może to właśnie dlatego uczestnicy tak chętnie otwierali przed nią swoje serca i zapraszali ją do swojego świata. Plotkowano nawet, że niektórzy z nich mocno się do niej zbliżyli... Tylko nam Marta Manowska zdradziła, czy któryś z uczestników skradł jej serce. Zobaczcie nasze wideo i przekonajcie się sami!  Marta Manowska odwiedziła redakcję party.pl! Prowadząca "Rolnik szuka żony" zdradziła nam kilka swoich sekretów Zobacz także:  Dla fanów "Sanatorium miłości" będą dwa specjalne odcinki! Znamy szczegóły!

Marta Manowska na planie Rolnik szuka żony
Instagram
Newsy
Musicie usłyszeć jak Marta Manowska pariodiuje Jessikę i scenę z krewetkami! Co o niej myśli?
Musicie usłyszeć jak Marta Manowska pariodiuje Jessikę i scenę z krewetkami! Co o niej myśli?

Jessica to zdecydowanie jedna z najpopularniejszych uczestniczek ostatniej edycji programu "Rolnik szuka żony". Fani pokochali kandydatkę Krzysztofa, której znakiem rozpoznawczym były długie czarne włosy i mocny makijaż. Jessica mocno starała się o względy rolnika- w jednym z odcinków widzowie mogli zobaczyć, jak szykuje dla wszystkich uroczysty obiad na który podała... krewetki. Niestety danie nie wszystkim przypadło do gustu. Na stole szybko pojawiła się zupa pomidorowa, którą przyniosła mama Krzysztofa. Internauci byli wówczas oburzeni zachowaniem rolnika i jego rodziny. Teraz, po kilku miesiącach od tamtych wydarzeń całą sprawę skomentowała Marta Manowska!  Posłuchajcie, co o Jessice powiedziała nam Marta Manowska! Zobacz także:  Jessica z "Rolnik szuka żony" przeszła ogromną metamorfozę! Musicie zobaczyć, jak wyglądała w przeszłości! ZDJĘCIA Marta Manowska wspomina Jessikę z "Rolnik szuka żony".

Marta Manowska
TV-Show
Marta Manowska dodała wzruszający wpis na temat "Sanatorium miłości"! "Gdy się żegnaliśmy poleciały łzy"
Marta Manowska dodała wzruszający wpis na temat "Sanatorium miłości"! "Gdy się żegnaliśmy poleciały łzy"

Koniec turnusu w " Sanatorium miłości "! Uczestnicy show TVP po 3 tygodniach wypełnionych zabiegami, wieczornymi potańcówkami i flirtami wyjechali z uzdrowiska. W ostatnim odcinku, który nagrywany był w Ustroniu, uczestnicy wybrali się z Martą Manowską na uroczystą kolację, podczas której każdy z nich mógł powiedzieć kilka słów na temat pobytu w sanatorium, a na koniec wieczoru prowadząca show zdradziła, kto został królem i królową turnusu! Przez cały pobyt w programie uczestnicy głosowali na kuracjusza dnia, ale tym razem ich głosy zostały zsumowane i wybrano dwójkę, która cieszyła się największą sympatią innych gości uzdrowiska. Królową została Walentyna, a królem Cezary . Produkcja przygotowała dla nich niezwykłą niespodziankę! Oboje mogli wybrać dla siebie towarzysza i towarzyszkę na specjalny wyjazd tylko te dwoje. Walentyna wybrała Lesława , z którym pojedzie do Trójmiasta, a Cezary wybrał Wiesławę , którą chciał zabrać do Wrocławia. Ostatni odcinek show, który realizowany był w Ustroniu, podsumowała Marta Manowska.  Marta Manowska o Sanatorium miłości  Prowadząca show nie potrafiła ukryć łez, gdy żegnała się z uczestnikami programu, którzy opuszczali Ustroń. W specjalnym wpisie na Facebooku podsumowała ostatni odcinek.  Nie chce się wierzyć, ale przyszedł czad pożegnań. To już 9 odcinek. Nie wiadomo kiedy to minęło. Podobnie jak niewiadomo kiedy minął czas, który spędziliśmy w Ustroniu. Wiem, ze był jednym. Najlepszych i ważniejszych w życiu. Dziękuje jeszcze raz każdej osobie, która tworzyła ten program. Od bohaterów po cała, wspaniała ekipę. Trudno uwierzyć, ale gdy się żegnaliśmy poleciały łzy. Wtedy chyba nie myślałam, albo myślałam, ze już się nie zobaczymy. Na szczęście tak się nie stało. Zresztą sami zobaczycie ❤️ #sanatoriummiłości Po opuszczeniu uzdrowiska w Ustroniu płakali prawie...

Nasze akcje

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner
Newsy

Pierścionek zaręczynowy w codziennych stylizacjach. Sprawdź najmodniejsze zestawienia na jesień 2021

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner