Rolnik szuka żony - Ania zrywa z Mariuszem na planie programu
Facebook
TV-Show

Mariusz z Rolnik szuka żony stanowczo dementuje: "Nie jestem żonaty!"

Mariusz z Rolnik szuka żony stanowczo dementuje: "Nie jestem żonaty!"

Mariusz z Rolnik szuka żony jest... żonaty? Ania Michalska zdradziła prawdziwy powód zerwania zaręczyn z Mariuszem Smagą. Dzisiaj (we wtorek 01.12) sam Mariusz postanowił sprostować informacje na swój temat. 

Chciałbym się odnieść do artykułu, który ukazał się w super express-ie..."zataił, że ma żonę"!

Otóż oglądacie program od kilku ładnych miesięcy, już na samym początku był czytany list ode mnie, w którym to napisałem, że jestem rozwiedziony i to od 11 lat! I od tamtej pory nie ożeniłem się.
Zapewne już trochę mnie poznaliście...wiadomo, każdy ma własne zdanie, natomiast chcę powiedzieć, że nikogo nie oszukałem i nie miałem takiego zamiaru. Nigdy w życiu nie kierowałem się złymi emocjami i dlatego zawsze stawiam prawdę i szczerość na 1-szym miejscu, bo wg mnie to podstawa do budowania relacji międzyludzkich. Niestety nie unikniemy komentarzy tych złych, bo za dobre serdecznie dziękuję.

Jednak te złe dają tylko do myślenia, że często to komentatorzy patrzą przez swój pryzmat. Mnie nigdy nie przyszło do głowy, żeby mówić czy pisać źle o kimś kogo nie znam. Nawet jeśli mam inne zdanie, bądź coś mi się nie podoba, to zawsze szukam kompromisu, co jak widzę również spotyka się z krytyką. Oczywiście nie jestem ideałem, jak każdy mam wady i zalety to nie podlega wątpliwości - czytamy na Facebooku programu (pisownia oryg.)

Co sądzicie o słowach Mariusza? W finałowym odcinku Rolnik szuka żony, Ania i Mariusz wyglądali na bardzo rozczarowanych sobą nawzajem. Wczoraj Ania Michalska była gościem "Świat się kręci", opowiedziała, że nadal szuka miłości, bo świat nie kończy się przecież na trzech mężczyznach.

 

Zobacz: Ania z Rolnik szuka żony tłumaczy dlaczego zerwała zaręczyny z Mariuszem! "Był, jest i będzie maminsynkiem"

 

Ania i Mariusz w programie Rolnik szuka żony 2, Ania oddaje mu pierścionek:

Rolnik szuka żony - Ania oddaje Mariuszowi pierścionek
Facebook

 

Ania Michalska w seksownej mini w Świat się kręci:

Ania z
Eastnews

 

Ania i Mariusz z Rolnik szuka żony gdy byli razem:

Anna w białej bluzce i Mariusz krótkich spodenkach w Rolnik szuka żony 2
materiały prasowe

 

Ania z "Rolnik szuka żony" w czarnej mini sukience i wysokich czarnych kozakach
Eastnews
TV-Show
Anna Michalska z Rolnik szuka żony 2 broni się: "Nie jestem materialistką"
Anna Michalska z Rolnik szuka żony 2 broni się: "Nie jestem materialistką"

Anna Michalska to rolniczka, która wzięła udział w programie " Rolnik szuka żony 2 ". Rolniczka w finałowym odcinku zerwała zaręczyny z Mariuszem i oddała mu na wizji pierścionek. Internauci szybko okrzyknęli ją materialistką. Powód? Ponoć pierścionek był kupiony za pieniądze matki Mariusza. Teraz Ania Michalska wyznaje w Super Expressie, dlaczego oddała pierścionek na wizji i czy pieniądze rzeczywiście są dla niej istotne w związku. Pierścionek oddałam, gdyż tak naprawdę te zaręczyny nigdy nie powinny mieć miejsca . Po kilku dniach znajomości nie można składać takich deklaracji. Te zaręczyny nie powinny się odbyć przed kamerami, przed publicznością. Ludzie pytają, dlaczego oddałam pierścionek przed kamerami, skoro tak się broniłam, żeby przed kamerami go nie przyjmować. Właśnie z tego powodu. Skoro przyjęłam go przed kamerami to chciałam go przed kamerami oddać - wyznała na łamach gazety rolniczka. Co zdenerwowało Anię w sprawie z pierścionkiem zaręczynowym? Ania Michalska zdaje sobie sprawę, że poruszenie tematu pieniędzy w telewizji wzbudziło kontrowersje. Usłyszałam parę zarzutów pod swoim adresem, że jestem materialistką. Absolutnie tak nie jest. (...) Nie szukam mężczyzny, który by mnie utrzymywał, ale i ja nie zamierzam utrzymywać jego. Mariusz powiedział, ze nie było go stać na pierścionek. Ale on mógł kosztować dwa funty, mógł kosztować 100 zł w markecie i też nie widziałabym problemu, bo liczy się, żeby był dany od serca, a nie z nakazu płynącego z góry. Czy Ania Michalska z Rolnik szuka żony jest teraz Kubą? Michalska odpowiedziała też na plotki,  czy coś ją łączy po programie z drugim kandydatem Kubą ? Absolutnie nic mnie z Kubą nie łączyło i nie łączy. Nie wchodzi się dwa razy do tej samej rzeki. Czy zatem dalej będzie szukać miłości? - Czekam aż sama...

Rolnik szuka żony - Ania oddaje Mariuszowi pierścionek
Facebook
TV-Show
Ania z Rolnik szuka żony tłumaczy dlaczego zerwała z Mariuszem! "Był, jest i będzie maminsynkiem"
Ania z Rolnik szuka żony tłumaczy dlaczego zerwała z Mariuszem! "Był, jest i będzie maminsynkiem"

To był najbardziej zaskakujący moment finału 2. edycji " Rolnik szuka żony ". Rolniczka Ania oddaje Mariuszowi pierścionek zaręczynowy i tłumaczy, że ją zawiódł. Przy okazji wypomina mu, że pierścionek kupiła jego mama. On zaprzecza, a później to potwierdza i tłumaczy się brakiem pieniędzy. W rozmowie z "Faktem", Ania zdradziła, dlaczego zerwała zaręczyny.   Ania zrywa zaręczyny z Mariuszem. Dlaczego? Powodem naszego rozstanie nie było to, czy Mariusz jest żonaty, czy nie. Powód zerwania przeze mnie zaręczyn był zupełnie inny. Mariusz był, jest i będzie maminsynkiem który samodzielnie nie potrafi podjąć męskiej decyzji. Jest absolutnie podporządkowany mamie i wszystkie jej polecenia wykonuje bez słowa sprzeciwu - powiedziała  w "Fakcie" Ania. Wizyta w domu rodzinnym Mariusza była dla Ani wyjątkowo trudna. Choć starała się zachować pozory, nie czuła się tam dobrze. Jak mówiła tabloidowi, mama Mariusza była nią zachwycona, ale ona sama czuła się podwójnie osaczona. Początkowo wydawało się, że powodem rozstania pary są ciągłe wyjazdy Mariusza do Anglii. Ania jednak temu zaprzecza. "Gdyby związek był oparty na zaufaniu i miłości z obu stron, to odległość nie grałaby żadnej roli. Ta przeszkoda jest do pokonania", przekonuje Ania. Po finale część widzów była zła na Anię, że w nieprzyjemny sposób obeszła się z Mariuszem i zraniła jego uczucia.  Ania z Rolnik szuka żony chciała wyjaśnić, że nie jest materialistką. Wbrew temu co niektórzy sugerowali, zwłaszcza w internecie, wcale nie jestem materialistką i nie szukam faceta, który będzie mnie utrzymywał, ale też sama nie szukam utrzymanka – powiedziała Anna. A Wy co sądzicie o Mariuszu? Ania słusznie...

Rolnik szuka żony - Ania oddaje Mariuszowi pierścionek
Facebook
TV-Show
Mama rolnika Mariusza oburzona: "Mój syn nie jest maminsynkiem"!
Mama rolnika Mariusza oburzona: "Mój syn nie jest maminsynkiem"!

Anna Michalska odrzuciła zaręczyny Mariusza Smagi w Rolnik szuka żony 2 . Rodzinie Mariusza nie spodobało się to, co powiedziała Ania. Zasugerowała bowiem, że mężczyzna jest maminsynkiem i że liczył na to, iż przyszła żona będzie go utrzymywać. Gazeta "Fakt" skontaktowała się z mamą Mariusza, panią Barbarą. Kobieta opowiedziała dziennikarzom jak ona widziała związek Ani ze swoim synem. Dlaczego jej syn zgłosił się do programu? Po 11 latach za granicą, ciągłej pracy, nadgodzinach, które wyrabiał (...)  wszyscy chcieli, żeby oderwał się od tego wszystkiego i w końcu ułożył sobie życie,  był szczęśliwy - mówi Faktowi pani Barbara. Afera o pierścionek zaręczynowy Ani Dużo mówiło się o słynnym pierścionku, który dla Ani miała wybrać właśnie pani Barbara. Ale kobieta zdecydowanie dementuje! Jak mówi, inicjatywa wyszła od Mariusza, a pierścionek wybrał jej drugi syn, Kacper.   Cena pierścionków w Anglii jest zawrotna. Mariusz zadzwonił do mnie, żebyśmy z Kacprem zobaczyli, w jakich cenach są pierścionki tu, w Polsce. Kacper wybrał pierścionek. Oczywiście ta decyzja była konsultowana z Mariuszem. Wydaje mi się, że pierścionek był tylko pretekstem. Mariusz jej nie oszukał, powiedział jej, że wybrał go Kacper - czytamy w Fakcie. Panią Basię bardzo zabolało, że Ania nazywa jej syna maminsynkiem. Czy maminsynek wyjeżdża sam za granicę? (...) Nie potrafię jednoznacznie odpowiedzieć, dlaczego Anna tak powiedziała. Czy jest coś złego w tym, że syn potrafi utrzymać z rodziną bliską relację, że darzy ją zaufaniem? Czy jest coś w tym takiego złego? Czy Ania Michalska liczyła na to, że Mariusz będzie ją utrzymywał? Mama Mariusza z Rolnik szuka żony sugeruje, że gospodarstwo Ani nie jest wcale takie duże i dochodowe. Gospodarka Ani nie jest aż tak duża, jak to zostało przedstawione....

Nasze akcje

Poznaj Huawei Mobile Services i ciesz się wyjątkowymi funkcjami w przyjaznym ekosystemie

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
Newsy

Stylowy prezent dla mężczyzny? Łączy w sobie design i praktyczność

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner
Newsy

To zdrowy i ekologiczny nawyk, który pozwoli ci zadbać o siebie i środowisko

Partner
Newsy

Bo należy ci się komfort! Zabiegi EMSELLA i EXILIS ULTRA 360 na nietrzymanie moczu

Partner