Maria Sadowska wygrała The Voice
ONS

Sadowska największą wygraną "The Voice". Wczoraj miała wielki powód do dumy

Maria Sadowska wygrała The Voice
ONS

Formuła programu "The Voice" jest bardzo prosta. Podczas castingów o tym kto przejdzie dalej decyduje tylko i wyłącznie głos uczestnika, bowiem jurorzy są do niego odwróceni tyłem. Taka formuła wymaga od jury nie tylko niezwykłego talentu i umiejętności rozpoznawania wszelkich niedoskonałości, ale również wyłapywania tzw. perełek, które mają szansę wstrząsnąć polską muzyką rozrywkową. Najlepszym głosem zakończonej wczoraj edycji okazał się Juan Carlos Cano z drużyny Marii SadowskiejPrzypomnijmy: Juan Carlos Cano wygrał "The Voice"

Dla Marii Sadowskiej jest to już druga edycja w której bierze udział. Pierwszy raz pojawiła się w trzeciej odsłonie show, co nie zawsze spotykało się z pozytywnymi opiniami wśród widzów i internautów. Wokalistka była kojarzona tylko przez fanów skupionych wokół jazzu. Na szczęście gwiazda szybko odnalazła się w show-biznesie, a udział w programie zapewnił jej nie tylko sławę, ale również pieniądze na zakup wymarzonego mieszkania, które do tej pory pozostawało w sferze marzeń. 

Maria po raz kolejny udowodniła, że zna się na muzyce i gustach Polaków jak mało kto inny. Już drugi raz jej podopieczny wygrał cały program. W poprzedniej edycji był to Mateusz Ziółko.

Poniżej występ zwycięzcy i jego debiutancki singiel. Myślicie, że odniesie sukces?

Zobacz: Tak przed "The Voice" mieszkała Sadowska 
 


 

Gwiazdy podczas finału "The Voice":

Przeładuj

Natalia Siwiec zapowiedziała, że ma ''asa'' na Dodę. Teraz spotkała się z Piotrem Krysiakiem!

zobacz 01:08