Party Stories
Doda z mężem Emilem Stępniem
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Margaret w białej sukience i kurtce pod studiem TVP
TV-Show

Margaret nie będzie już jurorką w "The Voice of Poland": "Niestety, jest w TVP, więc sobie odpuszczę"

Margaret podjęła decyzję, nie chce zasiadać już w fotelu jurorskim "The Voice of Poland".

Margaret podjęła ostateczną decyzję ws. jurorowania w programie TVP2 "The Voice of Poland" - zdecydowała, że nie chce ponownie zasiąść w fotelu jurorskim. Dlaczego? Swoją decyzję ogłosiła w komentarzu na Instagramie, kiedy jedna z fanek zapytała ją o jej plany w związku z tą muzyczną produkcją:

Niestety nie, szkoda, bo "The Voice of Poland" kocham, ale niestety jest w TVP, więc sobie odpuszczę - odpowiedziała Margaret na Instagramie w komentarzu.

Margaret REZYGNUJE z jurorowania w "The Voice of Poland": "Niestety, jest w TVP, więc sobie ODPUSZCZĘ"

Niedawno informowaliśmy w magazynie "Flesz", że w fotelu jurora ponownie zasiąść może Edyta Górniak:

Producentom zależy na Edycie, bo to gwiazda, która wywołuje niesamowite emocje, a publiczność ją kocha – zdradziła "Fleszowi" osoba z TVP.

Trzeba przyznać, że Górniak już się w tej roli sprawdziła – była trenerką w "The Voice of Poland" i "The Voice Kids". Mówi się, że w fotelu jurorskim Edyta miałaby zastąpić właśnie Margaret, która pół roku temu zawiesiła karierę, a na temat samego "The Voice of Poland" przyznała, że "czuje się po tym programie wypłukana i i potrzebuje przerwy".

Zobacz także: Kto powinien zasiąść w jury "The Voice of Poland"? Zagłosuj na swojego wymarzonego trenera!

Myślicie, że Margaret naprawdę odejdzie z "The Voice of Poland"?

Margaret w białej sukience i kurtce pod studiem TVP

Czy zastąpi ją Edyta Górniak?

Edyta Górniak w The Voice of Poland
EastNews

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
East News
Newsy
Jest oświadczenie TVP w sprawie rezygnacji Margaret z "The Voice of Poland"! To nie koniec zmian! Kto w jury?
Czy Margaret odejdzie z The Voice of Poland?! Co na to zarząd TVP! Jest komentarz stacji!

Kilka dni temu Margaret odpowiedziała na pytanie jednej z fanek, odnośnie jej ponownego udziału w programie "The Voice of Poland" w roli jurora. Wokalistka ostatecznie potwierdziła, że nie zobaczymy jej już w talent show. Teraz całą sytuację skomentowała stacja TVP w specjalnie wydanym oświadczeniu. Okazuje się, że Telewizja Publiczna nie planowała ponownie wziąć Margaret do składu jurorskiego. Dlaczego? Zobacz także:  Margaret nie będzie już jurorką w "The Voice of Poland": "Niestety, jest w TVP, więc sobie odpuszczę" TVP wydało oświadczenie w sprawie rezygnacji Margaret z udziału w "The Voice of Poland"  Już jesienią na antenie TVP2 pojawi się kolejna edycja hitowego programu "The Voice of Poland" . Ze względu na panującą pandemię koronawirusa, stacja zdecydowała się na przeprowadzenie precastingów online jednak wszyscy mają nadzieję, że we wrześniu będziemy mogli zobaczyć kolejną odsłonę talent show w tradycyjnej formie. Z tego też względu wśród fanów pojawia się coraz więcej spekulacji na temat składu jurorskiego. W poprzedniej edycji w roli jurorów mogliśmy zobaczyć Michała Szpaka, Tomsona i Barona, Kamila Bednarka i Margaret. Jak wiadomo od razu po zakończeniu show, wokalistka poinformowała fanów, że robi przerwę w karierze z powodów zdrowotnych. Teraz piosenkarka powoli wraca do spraw zawodowych dlatego też jej fani mieli nadzieję, że ponownie zobaczą ją w roli jurora. Na pytanie jednej z fanek właśnie w tej sprawie, gwiazda odpowiedziała: Niestety nie, szkoda, bo "The Voice of Poland" kocham, ale niestety jest w TVP, więc sobie odpuszczę - odpowiedziała Margaret na Instagramie w komentarzu. Teraz do całej sprawy odniosła się również stacja TVP.  Jak wynika z treści oświadczenia, Telewizja Publiczna...

Edyta Górniak w programie My way
Newsy
Edyta Górniak wróci do "The Voice of Poland"? Kogo może zastąpić w jury?
Edyta Górniak negocjuje udział w dwóch programach telewizyjnych. Kogo może zastąpić w "The Voice of Poland"?

Zapowiada się wielki powrót do telewizji! Jak donosi "Flesz" Edyta Górniak znów dostała propozycję udziału w "The Voice of Poland". W rozmowie z magazynem osoba z TVP przyznała, że producentom zależy, by wokalistka znów zasiadła w fotelu jurora i wspólnie z innymi gwiazdami wśród uczestników znalazła najlepszy głos w Polsce. Z jakiego powodu? Producentom zależy na Edycie, bo to gwiazda, która wywołuje niesamowite emocje, a publiczność ją kocha – zdradziła "Fleszowi" osoba z TVP. Trzeba przyznać, że Górniak już się w tej roli sprawdziła – była trenerką w "The Voice of Poland" i "The Voice Kids". Mówi się, że w fotelu jurorskim Edyta miałaby zastąpić Margaret, która pół roku temu zawiesiła karierę, a na temat samego "The Voice of Poland" przyznała: "Emocjonalnie czuję się wypłukana po tym programie, więc na razie muszę wziąć przerwę", powiedziała w jednym z wywiadów. Nagrania do muzycznego show mają ruszyć pod koniec lipca. Jak ustalił "Flesz", Przesłuchania w ciemno odbędą się z zachowaniem zasad bezpieczeństwa i, prawdopodobnie, bez udziału publiczności. Wszystko zależy od tego, jak rozwinie się sytuacja spowodowana koronawirusem. Producenci dostosują plan do obowiązujących zasad i obostrzeń tak, by wszyscy: uczestnicy i jurorzy, byli całkowicie bezpieczni. Ale to nie koniec dobrych informacji. Okazuje się, że Edyta Górniak prowadzi też rozmowy z TVN, dotyczące drugiej serii programu "My Way", w którym robiła prawo jazdy . Jeśli sytuacja pozwoli, odcinki będą kręcone w Europie. W tym roku artystka świętuje też 30-lecie pracy na scenie i z tej okazji szykuje dla swoich słuchaczy nową płytę. Więcej informacji o Edycie Górniak...

Natalia Szroeder i Anna Wyszkoni w The VOice of Poland
East News
Newsy
Nowi jurorzy w "The Voice”! Tabloid opublikował nazwiska gwiazd
Natalia Szroeder i Anna Wyszkoni w roli jurorek w programach z serii "The Voice”!? Jak sobie poradzą?

Duże zmiany w programach „ The Voice of Poland ”, „ The Voice Kids ” i „The Voice Senior” zapowiadały się już od dawna. Po rezygnacji Margaret z fotela jurorskiego nie było wiadomo, która gwiazda pojawi się w jesiennej edycji programu. Były typowane dwa nazwiska: Edyta Górniak i Justyna Steczkowska. Teraz „Super Express” zdradził, że nowymi jurorkami w popularnej serii programów mają zostać Anna Wyszkoni i Natalia Szroeder! To duże zaskoczenie! Natalia Szroeder i Anna Wyszkoni w roli jurorek w programach z serii "The Voice” Jesienna ramówka zapowiada się bardzo ciekawe! We wrześniu prawdopodobnie zobaczymy nowy sezon „The Voice of Poland”, do którego precastingi ze względu na epidemię mają się odbywać się online. Już wiadomo, że w jury nie zasiądzie Margaret, a teraz tabloid donosi, że producenci ostatecznie ustalają nowy skład jurorski i negocjują kontrakty. Według tych informacji w każdym z programów hitowej serii ma pojawić się nowy juror. W „The Voice of Poland” mielibyśmy zobaczyć Natalię Szroeder , która doskonale poradziła sobie w roli prowadzącej „The Four”. Z kolei w dziecięcej edycji „The Voice Kids” ma pojawić się Anna Wyszkoni. W jednym z programów w fotelu jurorskim zasiądzie ponownie Edyta Górniak oraz   Michał Szpak . To z pewnością będą ciekawe edycje! Zobacz także:  Jest oświadczenie TVP w sprawie rezygnacji Margaret z "The Voice of Poland"! To nie koniec zmian! Natalia Szroeder niedawno debiutowała w roli prowadzącej program "The Four. Bitwa o sławę".  Anna Wyszkoni zadebiutuje w roli jurorki.    

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner