Marcin Tyszka trzecim jurorem w "Project Runway"
ONS
TV-Show

Kto zastąpi Przybylskiego w Project Runway? Zapadła oficjalna decyzja

Słynie z ciętego języka i szczerych opinii

"Project Runway" to jeden z ulubionych programów widzów TVN. Show pomogło kilku młodym projektantom zabłysnąć i rozwinąć skrzydła. Dowodem na to jest finałowa trójka, czyli Jakub Bartnik, Maciej Sieradzky i Liliana Pryma. Projektantka może być szczególnie dumna, ponieważ pracuje w zespole Joanny Przetakiewicz, która tworzy znaną również za granicą markę, La Mania. Zobacz: Finalistka show TVN pracuje u Przetakiwicz. Joanna wiele ją nauczyła

Po zakończeniu pierwszej edycji były pewne wątpliwości czy pojawi się kolejna. Gdy decyzja o kontynuacji została potwierdzona  z programu zrezygnował Mariusz Przybylski, a długo wahała się również Anja Rubik. Modelka ostatecznie przyjęła propozycję, ale długo trwały negocjacje w sprawie osoby, która ma zastąpić projektanta. Pojawiły się głosy, że to Marcin Tyszka ma zasiąść w jurorskim fotelu, ale on zaprzeczał tym spekulacjom. Dzisiaj jednak na kanapie "Dzień Dobry TVN" oficjalnie potwierdził swój udział w show. Fotograf zna się na modzie, ponieważ współpracuje z domami mody i najsławniejszymi modelkami w dużej mierze. 

Pasuje do pozostałych członków?

Zobacz: Marcin Tyszka wreszcie skomentował swój udział w programie Project Runway
 
 

Anja Rubik na pokazie La Manii:

Anja Rubik w paryskim Vogue promuje Warszawę
ONS
Newsy
Anja Rubik pokazała we francuskim "Vogue'u" najmodniejsze miejsca w Warszawie. Tak promuje Polskę za granicą
Gdzie najczęściej możecie spotkać modelkę?

Anja Rubik to bez wątpienia jedna z najbardziej znanych polskich modelek na świecie. Pomimo natłoku obowiązków zdecydowała się ona na udział w drugiej edycji "Project Runway", gdzie dochodzi do napięć między nią, a pozostałymi jurorami. Po ostatnim programie Marcin Tyszka postanowił skomentować oryginalną sukienkę przewodniczącej jury. Zobacz:  Tyszka skomentował strój Rubik w Project Runway: Trąci naftaliną Między kręceniem jednego odcinka show a drugim Rubik znajduje czas na sesje zdjęciowe i ciekawe kampanie. Teraz modelka pojawiła się w kwietniowym wydaniu magazynu Vogue, gdzie poświęcono jej jeden z artykułów. Modelka pokazała najciekawsze miejsca, które warto dowiedzieć będąc w Warszawie - Muzeum Neonów, Pure Sky Club i Warszawa Powiśle. Tym samym Polska ma ciekawą reklamę poza granicami kraju. Co warto polecić obcokrajowcom? Zobacz na Polki.pl:  Anja Rubik z mężem w letniej odsłonie Massimo Dutti     Najmodniejsze jury w Polsce:

Anja Rubik o Marcinie Tyszce w Project Runway
ONS
Newsy
Project Runway: Rubik nie jest zadowolona z wyboru Tyszki na jurora. Ostro skomentowała jego udział
Wzbudzi zbyt wiele kontrowersji?

Marcin Tyszka został nowym jurorem w "Project Runway", a w tej roli zastąpi Mariusza Przybylskiego . Jego udział w programie wzbudził wiele kontrowersji. Jedni uważają, że to idealny wybór, drudzy wręcz przeciwnie. Swoimi spostrzeżeniami na ten temat podzielili się Tobiasz Kujawa i Joanna Horodyńska , którzy krytycznym okiem ocenili całe zamieszanie. Zobacz: Znany bloger skrytykował udział Tyszki. Horodyńska też nie ma litości Nie jest tajemnicą, że fotograf słynie z ciętego języka i szczerych opinii, dlatego może podnieść oglądalność i zainteresowanie wokół show. Tą decyzją chyba nie do końca jest zachwycona Anja Rubik , która zna Tyszkę od 15 lat i miała okazję współpracować z nim przy sesjach dla największych modowych magazynów. W rozmowie z tvn.pl przyznała, że na pewno będzie gorąco, ponieważ zarówno ona jak i fotograf są uparci i będą bronić swoich racji. Zdradziła też jeden inny szczegół: Znamy się z Marcinem 15 lat i on wie, jakie nacisnąć guziki, żeby mnie zezłościć. Z pewnością nie będziemy się zgadzali w wielu rzeczach i każde z nas będzie broniło swojego zdania.  Zapowiada się pełna emocji edycja. Zobacz:  Kto zastąpi Przybylskiego w Project Runway? Zapadła oficjalna decyzja   Anja Rubik największą gwiazdą na pokazie La Manii:

Marcin Tyszka o Anji Rubik
ons
Newsy
Tyszka zna Rubik od wielu lat. Takiego wyznania się jednak nie spodziewaliśmy
Fotograf ma też powody do wstydu

Anja Rubik ma na swoim koncie bardzo dużo ciekawych kampanii i sesji, a także współpracuje z największymi ze świata mody. Przyznała jednak, że na okładkę w najbardziej prestiżowym magazynie "Vogue", którego naczelną jest Anna Wintour nie ma co liczyć. Zobacz:  Rubik nie pojawi się na okładce amerykańskiego Vogue''a: Nie jestem w typie Anny Wintour Modelka aktualnie ma również dużo innych projektów, a jednym z nich jest udział w drugiej edycji "Project Runway". W tym sezonie do Rubik i Joanny Przetakiewicz dołączył także Marcin Tyszka . Fotograf prywatnie przyjaźni się z top modelką, a w rozmowie z "Dzień Dobry TVN" wyznał, że fotografował Anję jeszcze w przysłowiowych pieluchach. Jest również autorem pierwszej okładki Polki, do której nie chce się przyznawać i która najprawdopodobniej nie ujrzy światła dziennego: Ja Anję znam po prostu od dziecka i robiłem jej zdjęcia w pieluchach. Zrobiłem pierwszą okładkę w jej karierze, po prostu najbrzydsza okładka w świecie. Sam się za nią wstydzę. Anja zabroniła mi pod jakąś ostrą karą pokazywać to.  Chcielibyście ją zobaczyć? Zobacz:  Anja Rubik nie musi martwić się o pieniądze?     Najmodniejsze jury w Polsce:

Nasze akcje

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner
Newsy

Pierścionek zaręczynowy w codziennych stylizacjach. Sprawdź najmodniejsze zestawienia na jesień 2021

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner