Już w styczniu rozpoczynają się zdjęcia do drugiej edycji programu Project Runway. Jurorzy mają nadzieję, że podobnie jak w pierwszej edycji, pojawią się bardzo zdolni ludzie, którzy doskonale wykorzystają swoje pięć minut. Idealnym przykładem są finaliści show, Jakub Bartnik, Maciej Sieradzky i Liliana Pryma, którzy bardzo się rozwinęli i coraz prężniej działają. Zobacz: Liliana z Project Runway pracuje dla La Manii. Jaką szefową jest Joanna Przetakiewicz?

Liliana ma nawet zaszczyt pracować z Joanną Przetakiewicz, której ostatni pokaz był ogromnym sukcesem. Warto więc dodać, że Pryma miała w tym swój udział. A wszystko zaczęło się po zakończeniu show, kiedy kreatorka mody zaprosiła uczestniczkę na staż do La Manii. Tylko nam jurorka zdradziła, jak pracuje się z Lilianą  i czy jej zdaniem ma szansę na stworzenie własnej kolekcji:

Liliana jest znakomita dlatego, że bardzo ciężko pracuje, jest utalentowana. Myślę, że ten cały czas, który jest u nas, dał jej bardzo dużo, wiele się nauczyła, dlatego że chce się uczyć. Ciężko pracuje, jest zdeterminowana i wiem, że odniesie sukces. Bardzo chciałabym, żeby stworzyła już własną kolekcję i myślę, że jest na to gotowa

Zatem trzymamy kciuki za Lilianę.

Zobacz: Przetakiewicz może być dumna. Gwiazdy się rozpłynęły opowiadając o La Manii
 
 

Przetakiewicz rozchytywana na pokazie La Manii: