Party Stories
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Luiza "Hotel Paradise 3"
Małgorzata Rozenek w białym garniturze
Marcelina Zawadzka o Tańcu z Gwiazdami
ONS
TV-Show

Zawadzka nie wierzy w swoje zwycięstwo w TzG: Ja byłam cielakiem

Miss Polonia nie mogła powstrzymać łez

Dzisiaj wyjątkowy odcinek "Tańca z Gwiazdami", ponieważ pozostały już tylko trzy pary, które walczą o wejście do finału. Jedną z nich są Marcelina Zawadzka i Rafał Maserak. Była Miss Polonia na parkiecie z tygodnia na tydzień radziła sobie coraz lepiej. Zobacz:  Zawadzka rozkręca się w "Tańcu z Gwiazdami". Maserak wybrał jej nowego partnera

Dzisiaj Marcelina i Rafał wystąpili jako pierwsza para i zatańczyli cha-chę, ale w krótkim filmiku, który został pokazany przed ich występem Miss Polonia dała upust swoim emocjom. Podkreślała, że nie wierzyła w to, że zajdzie tak daleko i że będzie potrafiła tak zatańczyć, zwłaszcza, że w finale znalazła się z gwiazdami, na które od początku stawiała:

Konkurencja nie śpi. To są dwie najlepsze pary, na początku na nie stawiałam. Ja byłam cielakiem na początku. - mówiła Marcelina.

Iwona Pavlovic przyznała jednak, że Zawadzka zrobiła postęp:

Od pierwszego odcinka do dzisiejszego naprawdę się rozwinęłaś. Od 0 do 10.

Marcelina ma szansę na finał?

Zobacz: Spektakularne kostiumy gwiazd na HalloweenMarcelina Zawadzka rozkręca się w "Tańcu z Gwiazdami":

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Marcelina Zawadzka z siostrą w Tańcu z Gwiazdami
Akpa
Newsy
Zawadzka pochwaliła się siostrą. Kibicowała jej wczoraj w "TzG"
Podobne?

Marcelina Zawadzka miała sporo obaw przed startem Tańca z Gwiazdami i nie była pewna, czy odnajdzie się na parkiecie. Z odcinka na odcinek śliczna miss udowadniała jednak, że szybko się uczy i teraz przewiduje się, że może zajść w programie naprawdę daleko. Tydzień temu dała na parkiecie prawdziwy popis w tańcu nowoczesnym. Przypomnijmy: Zawadzka rozkręca się w "Tańcu z Gwiazdami". Maserak wybrał jej nowego partnera Wczoraj modelka zatańczyła tango ze Stefano Terrazzino i widać, że złapała z przystojnym Włochem świetny kontakt. Ich występ podzielił jurorów, którzy ocenili go ostatecznie na 32 punkty. Marcelina mogła jednak liczyć na ogromne wsparcie wyjątkowego kibica - na widowni pojawiła się bowiem jej siostra. Po zakończeniu show Zawadzka wciągnęła nawet siostrę na podest i obie rozdały kilka uśmiechów fotoreporterów. Podobne? Zobacz: Nietypowe pary w "Tzg". Tak wyglądał szósty odcinek show Zdjęcia z szóstego odcinka Tańca z Gwiazdami:

Marcelina Zawadzka i Rafał Maserak na treningu
AFTERPARTY EXCLUSIVE
TV-Show
Maserak bezlitosny dla Marceliny: Ile lat temu byłaś Miss Polonią? [WIDEO]
Wywiad z parą z "Tańca z gwiazdami"

Treningi do " Tańca z Gwiazdami " dają mocno w kość wszystkim uczestnikom. Przekonała się o tym m.in. Honey . Gwiazda ostatnio napisała na swoim blogu, że nie raz miała ochotę uciec z sali prób z płaczem. Kiedy byliśmy z kamerą podczas ćwiczeń, artystka dawała z siebie wszystko. Przypomnijmy:  Byliśmy na próbie Honey. Tak dzisiaj zatańczy w "TzG" Na treningu odwiedziliśmy również Marceliną Zawadzką oraz Rafała Maseraka . Para w drugim odcinku show zaprezentuję cha-chę. Postanowiliśmy sprawdzić, jak gwiazda dogaduje się ze swoim partnerem oraz co tancerz myśli o postępach Miss Polonia. Maserak bez litości wytknął wszystkie wady pięknej Marceliny: Dla Marceliny to jest coś nowego, ja kiedyś to powiedziałem, że Marcelina jest jak noworodek, że w tańcu po raz pierwszy ma do czynienia, więc wszystkiego musi się od początku nauczyć - nauczyć się chodzić, nauczyć słuchać muzyki, to jest dla niej trudne . Nie ukrywam, z doświadczenia, nie miałem takiej osoby, która nie miała do czynienia z tańcem, aktorki w szkole aktorskiej zawsze miały ten przedmiot. Pierwszy raz mam osobę, którą muszę od początku nauczyć wszystkiego, więc fajne, bo widzę, że robi postępy, i gdzieś tam z dnia na dzień jest coraz lepiej. - mówi tancerz Rafałowi najbardziej zależy na tym, żeby Zawadzka odkryła swoją kobiecość i pokazała widzom, to co ma najlepsze. Ma z tym czasem spory problem:   Ona się boi otworzyć w tym tańcu i pokazać ze strony kobiecej. Chce wykonać ten taniec, a tu chodzi bardziej, żeby ona widza przeniosła w bardziej charyzmatyczny taniec, bardziej w uczucia, feeling. Oto mi chodzi, a ona myśli o plecach. Myślę, żeby ona atutami zachwycała, piersiami, pupą. Wydaje się wszystkim, że Marcelina jest Miss Polonia i że ona czuje się naprawdę bosko, bo jest Miss Polonia. Ale ile lat temu była Miss Polonią? To było dwa, trzy...

Rafał Maserak o wygranej w Tańcu z Gwiazdami
ONS
Newsy
Maserak ma wielkie ciśnienie na wygraną w "TzG". Niedługo będzie potrzebował gotówki
Najbardziej cierpi na tym Zawadzka

Marcelina Zawadzka i Rafał Maserak w tej edycji " Tańca z Gwiazdami " tworzą jedną z najsympatyczniejszych par. Niestety, pierwszy odcinek przyniósł im nienajlepsze wiadomości. W głosowaniu widzów, jak udało się nam ustalić, zajęli ostatnie miejsce. Przed odpadnięciem z show uratowały ich wysokie noty od jurorów. Przypomnijmy:  Mamy wyniki głosowania sms w "TzG". Wierzbicka wcale nie była ostatnia Rafał podczas treningów jest bezlitosny dla Miss Polonia, bo chce jak najdalej zajść w programie. Nie ukrywa, że bardzo zależy mu na wygranej. Jak czytamy w Rewii przydałby mu się solidny zastrzyk finansowy, zwłaszcza, że już niedługo zapadnie wyrok w jego sprawie, kiedy to rok temu podczas imprezy w Toruniu wdał się w awanturę z policjantami . Zarzucono mu znieważenie funkcjonariuszy, co może odbić się wysoką grzywną. Niestety, Zawadzka ponoć nie najlepiej znosi mordercze treningi. Czy uda im się osiągnąć kompromis? Trzymacie kciuki za parę? Zobacz:  Zawadzka i Maserak mają romans? Zdradził ich inny uczestnik "Tańca z Gwiazdami" Zawadzka i Maserak w drugim "Tańca z Gwiazdami":

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner