Party Stories
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Luiza "Hotel Paradise 3"
Małgorzata Rozenek w białym garniturze
Marta Manowska i Szymon z Rolnik szuka żony - wspólne zdjęcie
Facebook
TV-Show

Marta Manowska pokazała NOWE zdjęcie z Szymonem z "Rolnik szuka żony". Co na to fani?

Co słychać u Szymona?

Marta Manowska jeździ teraz po Polsce i odwiedza rolników, którzy brali udział w "Rolnik szuka żony". Pokazała już tajemnicze zdjęcie z rolnikiem Łukaszem, z którym kilka tygodni temu była łączona. Plotkowano, że na planie show TVP połączyło ich uczucie, ale gwiazda szybko zdementowała te informacje. Prowadząca "Rolnik szuka żony" spotkała się też z Szymonem. Co na to fani Manowskiej i programu? Okazuje się, że Szymon zyskał ksywki wśród widzów show. Jakie? Mojżesz oraz Amisz! Prawdopodobnie to z powodu charakterystycznej brody rolnika oraz wyznania Szymona, który w programie nigdy nie ukrywał, że jest bardzo wierzący. Co piszę internauci?

- Tylko nie mojzesz ! 

- On wygląda jak amisz
- Amisz, Mojżesz miał.dłuższa brodę - czytamy w komentarzach na Instagramie Manowskiej. 

Zobacz: Marta Manowska, prowadząca "Rolnik szuka żony": "Byłam nieszczęśliwie zakochana"

 

Marta Manowska spotkała się z rolnikiem Szymonem 

Marta Manowska zdradza jak wygląda praca na planie „Rolnik szuka żony”? "Skala emocji jest porażająca"

Marta Manowska z Szymonem z Rolnik szuka żony

 

Czy Szymon z Rolnik szuka żony nadal jest z Agnieszką?

Szymon był pierwszym uczestnikiem trzeciej edycji show, który został ujawniony i pozował z Manowską na ściance w czasie ramówki TVP. Jest też chyba najbardziej zaskakującym uczestnikiem "Rolnik szuka żony". Ostatecznie wybrał w programie Marysię, z którą zerwał i po jakimś czasie okazało się, że spotyka się z kandydatką Łukasza - Agnieszką! W świątecznym odcinku para widziała się po raz trzeci w życiu, ale zgodnie twierdzili, że chcą spróbować stworzyć związek. 
Czy Marta Manowska zdradzi niebawem czy Szymon i Agnieszka są nadal razem? I co to za tajemniczy projekt z rolnikami?
 
Marta Manowska i Szymon na ramówce TVP pół roku temu. 
Marta Manowska, Szymon z Rolnik szuka żony
 
Szymon i Agnieszka z Rolnik szuka żony są parą!
Szymon i Agnieszka z Rolnik szuka żony są parą?
TVP
Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Julia ukochana Marka z Rolnik szuka żony
TV-Show
Marek z "Rolnik szuka żony" chwali się swoją Julią i mówi: "Chciałbym mieć jeszcze dzieci" ZDJĘCIA

Marek jest zakochany! Zobacz jego zdjęcia z ukochaną.

Marta Manowska w camelowym płaszczu
TV-Show
Marta Manowska w roli internetowej swatki? Prowadząca „Rolnik szuka żony” otwiera serwis randkowy!

Marta Manowska będzie swatać nie tylko w programie „Rolnik szuka żony” . Okazuje się bowiem, że prowadząca program TVP postanowiła założyć własny serwis randkowy! Gwiazda Telewizji Publicznej w rozmowie z Twoim  Imperium przyznała, że chce stworzyć miejsce spotkań dla singli w sieci: Tak, to prawda. Myślę o założeniu jakiejś platformy spotkań dla ludzi, którzy mogliby poznawać się za jej pośrednictwem. Wciąż dostaję listy, których nie mogę odłożyć na półkę, bo chyba nigdy nie zaznałabym spokoju. Patrząc na sukces programu „Rolnik szuka żony” jak i sukces jego prowadzącej Marty Manowskiej, którą pokochały miliony widzów jesteśmy pewni,  że pomysł założenia serwisu randkowego jest strzałem w dziesiątkę. Kto wie, być może sama Marta Manowska dzięki swojej platformie odnajdzie swoją drugą połówkę? Jeszcze kilka miesięcy temu w rozmowie z Vivą! gwiazda TVP przyznała,  że chciałaby się zakochać…   Zobacz także: Marta Manowska za pieniądze z "Rolnik szuka żony" kupiła... jedną torebkę! Zgadniecie jakiej marki?   Marta Manowska otwiera własny serwis randkowy Marta Manowska z uczestnikiem programu "Rolnik szuka  żony" Marta Manowska ma pomysł na własny biznes

Marta Manowska pokazała zdjęcie z Łukaszem z Rolnik szuka żony
Facebook/ Instagram
Newsy
Marta Manowska pokazuje zdjęcie z Łukaszem z Rolnik szuka żony! "Gratulacje, piękna para !"
Fani wiedzą swoje...

Marta Manowska pochwaliła się wspólnym zdjęciem z Łukaszem z "Rolnik szuka żony"! Czyżby plotki, jakie ostatnio pojawiły się w sieci i mediach okazały się prawdziwe? Jeden z tabloidów donosił jakiś czas temu, że Martę Manowską i uczestnika trzeciej edycji hitu o rolnikach połączyła wspólna miłość do podróżowania! Atmosferę wokół ich rzekomego romansu podgrzał sam rolnik odpowiadając na pytanie "Rewii" czy chciałby wyruszyć w podróż właśnie z Manowską... Ona byłaby wspaniałą towarzyszką, ale nie pytajcie mnie o nic więcej... - powiedział tajemniczo rolnik .   Marta Manowska pokazała zdjęcie z Łukaszem z Rolnik szuka żony.   Teraz prowadząca "Rolnik szuka żony" pokazała wspólne zdjęcie z Łukaszem Sibersą na swoim profilu na Instagramie. I chociaż pod zdjęciem pojawił się podpis w którym Manowska zdradziła, że biorą udział w sekretnym projekcie, to zaskoczeni fani już gratulują im... miłości! Co internauci pisali w komentarzach? ale ładna z Was para 👍🏻   A jednak ! Super! Dużo radości dla Was 😍😍   Gratulacje 😍 piękna para ! - pisali fani. Czyżby plotki okazały się prawdziwe? Warto zauważyć, że już po kilkunastu godzinach Marta Manowska pokazała kolejne zdjęcie z rolnikiem... tym razem jednak nie z Łukaszem a z Szymonem!    Zobaczcie zdjęcia Marty Manowskiej z uczestnikami Rolnik szuka żony!   Zobacz także:  Zauroczenie czy prawdziwa miłość – jak je poznać   Marta Manowska pokazała zdjęcie z Łukaszem. ... później pochwaliła się fotką z Szymonem.        

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner